problem sa praznjenjem baterije

gost 370773

Zainteresovan član
Poruka
279
Zdravo imam problem sa trosenjem baterije . Ovako,svaki dan se istrosi do nule u roku od 24 sata i manje vrsim pozive samo 3-4 puta i to ne duzi od minut ne saljem puno ni poruke a na internet samo sam sat otprilike telefon je kupljen pre 6-7 meseci nemam suvisnih aplikacija tj.nemam nijednu instaliranu aplikaciju sa play prodavnice osim you tube najnovija verzija . Cudim se sta ga toliko puno trosi baterija ne verujem da je jer jje jaka. Model telefona je samsung trend lite S7390
 
Elektrolit se u bateriji rasusio pa su se celije medjusobno spojile i vrse samopraznjenje jer je verovatno dugo stajala nenapunjena.
Ja sam imao isti slucaj i kod mene sam bateriju sredio tako sto sam je po savetu drugara koji je serviser stavio na dva minuta u mikrotalasnu oni tako oporavljau sve baterije ali to naravno nikom ne govore.
 
Elektrolit se u bateriji rasusio pa su se celije medjusobno spojile i vrse samopraznjenje jer je verovatno dugo stajala nenapunjena.
Ja sam imao isti slucaj i kod mene sam bateriju sredio tako sto sam je po savetu drugara koji je serviser stavio na dva minuta u mikrotalasnu oni tako oporavljau sve baterije ali to naravno nikom ne govore.

nikad nije dugo potpuno prazna cim se isprazni napunim je



a kako to da ukljucim staminu gde se to nalazi
 

Back
Top