Da li je danas sramota biti bogat u Srbiji

Ima ali je takvih jako malo. Cak i da nije koristio veze, vezice, mito i korupciju ako radnike placa 200E to ne moze biti posteno a ni moralno.
Poznajes koga?
Има ли некога ко има више од драгих колега, а да га колеге не би убиле и опљачкале или у најмању руку оптужиле за сва светска зла?

Врло симпатично.

Ima.
Nisi odgovorio na pitanje.
 
Завист као доминантна црта карактера - требао би да будеш комуниста, Миланче.

Nema to veze sa zaviscu.
Ja bih voleo da je Srbija puna postenih bogatasa. nazalost realnost je sasvim drugacija. Srbija je puna bogatog olosa .
Ja ne znam ni jednog bogatasa da se posteno obogatio. Za tebe pak nisam siguran da bi mogao da tvrdis .
 
Evo ovi momci što prave Top Eleven, ubiše se od keša.

Ili onaj MikroElektronika lik, što su mu uslovi na radnom mestu kao u Gugletu.

E sad lično poznajem par ljudi koji se bave trgovinom i ugostiteljstvom - imaju one tanke telefone, tanke televizore ali i debele novčanike.

Svaka cast svakom ko stice posteno.

- - - - - - - - - -

Не смета теби поштење или непоштење јер си и сам непоштен и лош човек.

Смета ти када је неко успешнији од тебе и то је све.

To je projekcija tvog karaktera.

Prosto mislis da su svi kao ti a to je apsurd.
Da jesu, ovog sveta odavno ne bi bilo.
 
Zasto je danas sramota biti bogat u Srbiji. Zato sto nema uslova da se neko posteno obogati.
zato je sramota.


Ko to kaže?Varaš se dobri moj Milanče...

Upravo je vreme kao stvoreno za to...

Nepismenom narodu metneš dobru reklamu na TV-e i prodaješ neku glupost koja u stvari ne treba nikome...

Narod sam dolazi i daje ti pare(naručuje)...video na televiziji da je to nešto dobro...

Jel kriv Filip Zepter što su mu ljudi UNAPRED davali lovu za šerpicu ''u kojoj se kuva bez vode''...i to veliku lovu...

Čovek se obogatio skroz pošteno,nikome nije oteo sami su mu davali...njegovi radnici bili zadovoljni platom...kupci oduševljeni...država dobila porez pa i ona zadovoljna...
 
Ko to kaže?Varaš se dobri moj Milanče...

Upravo je vreme kao stvoreno za to...

Nepismenom narodu metneš dobru reklamu na TV-e i prodaješ neku glupost koja u stvari ne treba nikome...

Narod sam dolazi i daje ti pare(naručuje)...video na televiziji da je to nešto dobro...

Jel kriv Filip Zepter što su mu ljudi UNAPRED davali lovu za šerpicu ''u kojoj se kuva bez vode''...i to veliku lovu...

Čovek se obogatio skroz pošteno,nikome nije oteo sami su mu davali...njegovi radnici bili zadovoljni platom...kupci oduševljeni...država dobila porez pa i ona zadovoljna...

I za tebe je to posteno?
Daleko je to od postenja moj Antoanko.
 
Од кога ли је онај Новак Ђоковић покрао силне паре које има? А?

Од поштеног народа Србије!!!

Или онај...како се зваше...Немања Видић? Пићка ли му материна!!

Кад смо код Немање, а тек што се накрао од поштеног народа онај Немања Кустурица!!!
 
Ima li ikoga danas u Srbiji da se obogatio posteno?

Има их на естради. Певачи, певаљке, њихови агенти и понеки глумци су богатији од многих, али то није богатство као што га имају људи у власти и они који контролишу власт(банкари). Богатство ових других је крваво.

Дипломислав Николић је недаво направио кућицу од 1000 квадрата. Од плате сигурно није. А, при томе има и стан у Београду, и то прилично велик. У Динкићевом комшилуку. Ни то није могао од посланичке плате.
 
Од кога ли је онај Новак Ђоковић покрао силне паре које има? А?

Од поштеног народа Србије!!!

Или онај...како се зваше...Немања Видић? Пићка ли му материна!!

Кад смо код Немање, а тек што се накрао од поштеног народа онај Немања Кустурица!!!

Brdo naroda misli da im je Đoković oteo novac, za ne poverovati koliko.
 
Од кога ли је онај Новак Ђоковић покрао силне паре које има? А?

Од поштеног народа Србије!!!

Или онај...како се зваше...Немања Видић? Пићка ли му материна!!

Кад смо код Немање, а тек што се накрао од поштеног народа онај Немања Кустурица!!!

Znaci ima pogdekojeg ali su izuzetno retki.

Znaci njima svaka cast, no su ti ljudi rekao bih skromni i neupadljivi; dok olos besni po ulicama , gazi sirotinju i misli da svaki sud u Srbiji moze da kupi.
Kurce se pokradenim kao da je njihovo.

- - - - - - - - - -

Има их на естради. Певачи, певаљке, њихови агенти и понеки глумци су богатији од многих, али то није богатство као што га имају људи у власти и они који контролишу власт(банкари). Богатство ових других је крваво.


Nema to blage veze sa postenjem.Zaglupljivanje masa je nehuman posao.


Дипломислав Николић је недаво направио кућицу од 1000 квадрата. Од плате сигурно није. А, при томе има и стан у Београду, и то прилично велик. У Динкићевом комшилуку. Ни то није могао од посланичке плате.

Oni a iza njih hiljade koji ih podrzavaju, da najmanjeg i najglupljeg glasaca.
 
Znaci ima pogdekojeg ali su izuzetno retki.

Znaci njima svaka cast, no su ti ljudi rekao bih skromni i neupadljivi; dok olos besni po ulicama , gazi sirotinju i misli da svaki sud u Srbiji moze da kupi.
Kurce se pokradenim kao da je njihovo.


Миланче, миланче. Нису они специфични по томе што су поштенији од осталих богаташа, већ по томе што су познатији и симпатичнији од осталих богаташа у Србији.

Не знам...размишљам...да ли да вам откријем тајну великог богатства у Србији (и свуда у свету), или да тајну сачувам за себе.
 

Back
Top