Nudizam

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.347
Da li ste bili u nudistickom kampu ili mozda radili tamo.?

Ide leto pa da vidimo sta mislite o nudizmu ? Valja li to :D
 
razmisljam o tome poslednjih par godina. U Grckoj ima toliko plaza koje posecuju nudisti i po pravilu spadaju u najlepse , privlaci me taj osecaj slobode i bez stega al... se nisam usudila
 
Da li ste bili u nudistickom kampu ili mozda radili tamo.?

Ide leto pa da vidimo sta mislite o nudizmu ? Valja li to :D
O nudizmu mislim sve najbolje, a jednom pre dosta godina sam i bio na takvoj plazi. Sad bi malo bilo nezgodno zbog dece. A kakav bi bio tvoj odgovor na pitanja koja si postavila?
 
Da li ste bili u nudistickom kampu ili mozda radili tamo.?

Ide leto pa da vidimo sta mislite o nudizmu ? Valja li to :D

Nisam bio u nudistickom kampu ali jesam na nudistickim plazama i nameravam da ih i dalje posecujem. Bih radio ali to je malo verovatno zato sto zivim u Bg a nisam vise u godinama kada se rade sezonski poslovi.
 
Da, zbog erotskog naboja.

Ne vidim realno šta će ikome "nudiranje" samo zbog sunčanja. Erot"ku mogu da shvatim, ali sunčanje vagine i gluteusa ne

Posle prvog dana provedenog na nudistickoj plazi erotski naboj je jednak obicnoj plazi. Osim ako nisi voajer ili egzibicionista. Tek kada se pojavi neka dobra riba imas potrebu da zadrzis pogled malo duze.

- - - - - - - - - -

O nudizmu mislim sve najbolje, a jednom pre dosta godina sam i bio na takvoj plazi. Sad bi malo bilo nezgodno zbog dece. A kakav bi bio tvoj odgovor na pitanja koja si postavila?

Nemam decu ali sam primetio da mala deca uopste nemaju problem sto su im roditelji goli. Tek kada krene pubertet pocinju da ozbiljnije primecuju svoje i tudja tela. Ponasaju se isto kao i na obicnoj plazi.
 
Da li ste bili u nudistickom kampu ili mozda radili tamo.?

Ide leto pa da vidimo sta mislite o nudizmu ? Valja li to :D

pre dvetri godine sam posetio oranž bič i pentrao se tako po tim kamenovima u potrazi za nekom skrivenom plažom i naleteh na nudiste...sve sami starci, neke babe i dede sa oklembešenim sisama i mlohavim kurčevima...užas jedan...
inače ne posećujem nudističke plaže, kampove...to me ne privlači...
a na stranu to što sam shvatio da i kad bi voleo nudizam da nije poželjno da se pojavim s ovim mojim mališanom tamo među onim kurčinama...osećao bi se nekako jadno
vreme potenciranja golotinje u polnih organa je prošlo, to je prevaziđena stvar...možda je bilo zanimljivo u doba seksualne revolucije tamo krajem 60tih i početkom 70tih, ali sad je nepotrebno
 
Da li ste bili u nudistickom kampu ili mozda radili tamo.?

Ide leto pa da vidimo sta mislite o nudizmu ? Valja li to :D

jednom sam ko mala sa dr strane plivala ka sredini ne najuci da je preko puta moje obale ade obala nudista,i utom spazim dedu na balonuXD
u sv slucaju mislim da sve to nije tako glamurozno i da su tamonajvise dede i babeXD
max mog nudizma je bilo bez gornjeg dela na nekoj skrivenoj plazi u tri lepe u grckoj i fazon nije bilo mozda 5 ljudi jos koji nisu ni bili blizu nas...
to trcimo ko od majke rodjeni je dobra varijanta jedino za skrivene prazne plaze,privatne plaze itd...mada ne treba ti nudizam da bi video gole tete,ja sam na pola ade u sred dana kod dela za decu(tamo gde je ono za skakanje)videla lika kako hefta neku umilu tetu gde voda dodiruje obalu,lubili su se srecni i ispunjeniXD:lol:

- - - - - - - - - -

nisam bio, sramota me :(
ma bezi bre to sve babe i dede najvise posecuju...
 
ma nikada me nije privlačilo.
ne kažem da je loše, naprotiv... lepo je biti nekada malo više slobodan,
ali nekako nisam za to.

ima dobar toples i na regularnoj plaži da se vidi :aha:
 
ma nikada me nije privlačilo.
ne kažem da je loše, naprotiv... lepo je biti nekada malo više slobodan,
ali nekako nisam za to.

ima dobar toples i na regularnoj plaži da se vidi :aha:
to ti pričam...ni na nudističkoj plaži nećeš da vidiš pitčku na izvolte tako da mi ništa ne znači to što joj vidim donji friz...
uostalom od gledanja nema selameta...ne bi ja išo tamo da bi gledo gola dupeta i sise
 
idem ja na nudisticke plaze
sto da ne
nije to nista strasno

i leba ti razbi mi iluzije koliko ima baba i deda tamo?:lol:

- - - - - - - - - -

to ti pričam...ni na nudističkoj plaži nećeš da vidiš pitčku na izvolte tako da mi ništa ne znači to što joj vidim donji friz...
uostalom od gledanja nema selameta...ne bi ja išo tamo da bi gledo gola dupeta i sise

a kremu da joj namazes?XD
 

Back
Top