Android problem

Ja sam android imao mesec dana i vratio se na klasičan mobilni telefon - poruke i poziv
A ti si skidao besplatne programe jer nisi hteo da platiš nečiji trud
Bilo da su za android ili za kompjutere odgovorno tvrdim da su sve te igrice bulja
Ako ti je do igrica i to pravih keširaj za konzolu
Sony PSP ili Nintendo DS
e sad fenseraj košta...

- - - - - - - - - -

sony-psp.jpg


Hardware_3dsxl.png


prvo ti je Sony PSP i zbog ciganskih efekata Srbi pre skoče na njega
drugo je Nintendo 3DS nema dramatične efekte ali su igrice da dehidriraš od neustajanja

- - - - - - - - - -

Kakav Android i igrice?
To za sirotinju sve u jednom...
 
Ja sam android imao mesec dana i vratio se na klasičan mobilni telefon - poruke i poziv
A ti si skidao besplatne programe jer nisi hteo da platiš nečiji trud
Bilo da su za android ili za kompjutere odgovorno tvrdim da su sve te igrice bulja
Ako ti je do igrica i to pravih keširaj za konzolu
Sony PSP ili Nintendo DS
e sad fenseraj košta...

OK android -telefon je ipak multifunkcionalni uredjaj i verujem da decko igra igrice kako bi malo ubio vreme , zna se cemu su konzole namenjene. Pogotovo igrice na mini konzolama kao sto su ovaj psp i nintendo i sigurno je da su performanse kao i same igre neuporedivo bolje no one na mobilnom telefonu . Ovde nije problem do igara vec do reklama koje mu iskacu ako otvori bilo koju aplikaciju , nevezano za igre. Drugo samim tim sto mu iskacu reklame to znaci da je skinuo legalnu verziju softvera.

@offtopic
Kada govorimo o kompjuterima i konzolama,
Prednost konzola je to sto su visestruko jeftinije od racunara , imaju lak interfejs , i pruzaju takoreci neku vrstu ekskluzivne zabave, i manje "cimanja" u fazonu plug 'n' play , i priznajem da su neke igre koje nisu portovane za win platforme dosta dinamicnije , ali u vecini slucajeva je obrnut slucaj , i generalno gledano , racunar je ipak superiorniji od konzola (govorim o video igrama) na mnogo nivoa.
 
Poslednja izmena:
E pozz ljudi i hvala vam na odgovorima ma nije meni do igrica na Androidu imao sam i PSP i Sony 3 i sve prodao samo si uzeo bolji racunar i neki jeftini Android vec je bila onako sprdnja skinuo neku igricu da igram sa drugom pa zato sam gore naveo kad igram igricu da mi iskacu inace da li pomaze taj addblocker
 
OK android -telefon je ipak multifunkcionalni uredjaj i verujem da decko igra igrice kako bi malo ubio vreme , zna se cemu su konzole namenjene. Pogotovo igrice na mini konzolama kao sto su ovaj psp i nintendo i sigurno je da su performanse kao i same igre neuporedivo bolje no one na mobilnom telefonu . Ovde nije problem do igara vec do reklama koje mu iskacu ako otvori bilo koju aplikaciju , nevezano za igre. Drugo samim tim sto mu iskacu reklame to znaci da je skinuo legalnu verziju softvera.

@offtopic
Kada govorimo o kompjuterima i konzolama,
Prednost konzola je to sto su visestruko jeftinije od racunara , imaju lak interfejs , i pruzaju takoreci neku vrstu ekskluzivne zabave, i manje "cimanja" u fazonu plug 'n' play , i priznajem da su neke igre koje nisu portovane za win platforme dosta dinamicnije , ali u vecini slucajeva je obrnut slucaj , i generalno gledano , racunar je ipak superiorniji od konzola (govorim o video igrama) na mnogo nivoa.

offtopic 1:

kad kupujem TELEFON ja kupujem TELEFON a ne kameru, mp4, divx
možda sam old school ali stvarno mi ne treba radio aparat na veš mašini pa da pevam uz omiljenu stanicu dok se pere veš
zbog domaćica kojima zbog turskih serija pregori supa ne bi bilo loše da se uz šporet pakuje i TV lcd ekran

offtopic2:

ako pričamo o kompjuterskim igricama moram priznati da je svaki kućni računar iz osamdesetih i devedestih imao po neku igricu
po kojoj pamtimo odredjeni komp.
Pošto je to priča koja bi trajala do ujutru najbolje da sumiramo:
- konzole jesu jeftinije od računara ali kad kupimo samo par aktuelnih igrica za konzole očas posla prestigne cenu uredjaja
Slično je i kod kompova ako bi kupovali samo originale ali..

- Što se samog kvaliteta igrica tiče one su kod konzola obavezno testirane detaljno
kod kompva se štancuju, piše ih ko stigne, i prepune su bagova i traže naknadne updateove što kod konzola nije slučaj

- Komp je multifunkcionalni uredjaj za sve i svašta što ručna konzola nije niti joj je to svrha
Mnogo je zgodnije držati konzolu u rukama nego računar pa makar netbook od 10"
kao što rekoh - igrice prodaju konzolu, što znači da se za takve igrice izuzetno "grize"

Offtopic 3:
Što se piraterije tiče, tehnologija je napredovala tako da i kod konzola možemo da skidamo ROM-ove sa neta
Doduše ne odmah kada se megahit igra pojavi kao recimo što je slučaj za kompjutere.

Offtopic 4:
Hvala što niste obrisali komentar, ja samo hteo da kažem da mi ne treba veš mašina sa radio aparatom
već da ukažem da postoje mnogo bolje stvarčice - od veselih platformi i impresivnih pucačina preko sportskih svih vrsta i strateških do kaunterica i simulacija vojne tehnologije. Jedino što kao što rekoh autori konzola grizu za njihov softver... Bio sam zbunjen čemu te skalamerije kad ima ovo što ima danas... medjutim... ima razoga zašto postoje te skalamerije ;)
 
E pozz ljudi i hvala vam na odgovorima ma nije meni do igrica na Androidu imao sam i PSP i Sony 3 i sve prodao samo si uzeo bolji racunar i neki jeftini Android vec je bila onako sprdnja skinuo neku igricu da igram sa drugom pa zato sam gore naveo kad igram igricu da mi iskacu inace da li pomaze taj addblocker

Sony je štanc komerc, SEGA je mehaničko igranje više uživa onaj ko gleda
e ali...
Nintendo je posebna ptiča
jedina firma koja je od svog početka pravila igre.
Počeli su sa kartonskim špilovima karata, vieo igrice su slučajno započeli kao sporednu avanturu
ali je ta avantura promenila ceo igrački svet
znaju oni kako da povezuju ljude preko digitalne tehnologije

ako nisi imao nintendo - nisi imao ništa :mrgreen:
 

Back
Top