Komitet 300

....Komitet 300. vodi Svijet već 200. godina i regrutuje sve vrhove inteligencije i moći...Papa Vojtila je pokušao izbjeći i ranjavanjem opomenut...DE Gol pokušavan ubiti dva puta i jednom sreća drugi put njegov jak sistem odbrane...njihov glavni program je svesti svetsku populaciju na 3. milijarde tj. osloboditi taj njihov svijet od , 'viška ustiju'...Stenford univerzitet i toliko jos finasijskih i obrazovnih ustanova je donator Komiteta ...bila je i Ljubljanska banka a moguće i sad...no ?...
e ovo me uvek peckalo
sto dosad to nisu uradili a imali su prilike i prilike pogotovu proslog veka posebno u africi
sto bi se zajebavali raznim gripovima sto jednostvo ne puste velike boginje ili tako neku visoko ucinkovitu bolest
ipak je to afrika ko ce ici tamo i brojati neke crnce koji su poumirali
evo tu je i indija opusteno mogu pobiti 100 nak miliona raznim bolestinama pa opet ne rade
prosle godine je boko haram pobio one hriscane za vreme šarlija
pa opet vladari sveta nisu na to ime potrovali jedno 50tak miliona , ima jos zemalja kandidata burma vijetnam koreja severna pa i kina sama pa ne rade
mislim sta cekaju imaju svu tehnologiju na dohvatu ruke
uvek bi prezivali takve kataklizme bili zahvalni sto su preziveli

iskreno da su imali cilj da smanje covecanstvo na 3 milijarde oni bi to i ucinili bez skrupula i bez milosti ipak oni kontrolisu mediji i uvek bi imali pokrivenu pricu sa svojim izvestajima
mislim da im se vise isplati prodavati hranu , vodu i lekove onima koji imaju malo ili nemaju
 

Back
Top