timelapse

Ih bre Cvetna valjda je tvoj zivot za tebe jedinstven I neponovljiv...za tebe ne za druge
Naravno da jeste jedinstven i neponovljiv - ali za mene.
Za druge je to jedan sasvim običan i prosečan život koji se ni po čemu spektakularnom ne razlikuje od mase ostalih života.
Stoga, izabrati pesmu koja bi drugima predstavila moj život kao jedinstven i neponovljiv - je nemoguća pretencioznost :)

- - - - - - - - - -

Ни ја. Чини се да нам се животи не слажу са тактовима неке узвишене симфоније.
... nismo mi krive kad Betoven nije komponovao tu najuzvišeniju od svih simfonija, koja bi uspela da opiše naše živote :malav:
 
Auh, kako fotka može uzdrhtalo srce poštenog krstarovca da, makar na tren, navede na pogrešnu stazicu i bogazu!

Ličila mi je na ženu iz romantičnih knjiga. :heart:

Na onoj zelenoj livadici ona je bila svetla tačka u kojoj su se sticale sve stvari - poluzatvorenih očiju, izgubljenog pogleda u spuštenim kapcima, tek sada kapiram da sam se zajedno sa njenim podignutim rukama prepuštao nekoj sanjalačkoj i beskrajnoj radosti! (beskrajno radostan)

Tada nisam mogao da smislim ništa bolje nego da joj skrenem pažnju na plavu boju neba, zatim na zelenu boju travice i uopšte boju proleća,
kao i na odličan izbor dezena njene pamučne majičice na tanušne bretelice! (radostan)

Ali, kako sva dnevnoromantična ushićenja traju tek tren... (daj bre, ne ke'njaj više nego joj lepo kaži da ti se dopada njen izbor!)

Khm, dakle slažem se da Višos uopšte nije loš izbor, ali svoj glas dajem alternativnom solisti i dirigentu - Chivas-u! :zaljubljena:

 
Perfektna, volim ja i verziju u izvodjenju onog matorog plavookog mafijasa Sinatre, stavise, mozda i vise nego Sidovu, ali danas mi je dan za bes tj za pank.:)
cenim da bi se moji drugari, posthumno gledajuci filmic o prikljucenijama mi, vrlo iznenadili da cuju neku drugu muzicku podlogu, svima sam se na glavu popela citirajuci tekst ove pesme.
mada se u poslednje vreme opako dvoumim oko Muse i Undisclosed desires, vezala me ta pesma kao lancem, mamicu im.

@ ja nisam zena iz romanticnih knjiga, dragi kojote, ja jesam romanticna knjiga.dobro, mozda ne od prve do poslednje stranice romanticna. neki smo se i valjali po podu u nastupima besa i teskog ocaja zbog emotivnih krahova.a ko, reci mi ko moze bolje da pomogne kao muzicka podloga od vrsne estradne umetnice sa chivasem (chivasOM? :think: ) u ruci.

dakle, crknem li od emotivnih boli, pustite mi Seku u pozadini tj u timelaps-u. :D
 

a108.gif























































Ljudi, pa od ovoga može da se digne... pardon, da se rikne, bre!

a176.gif
 
@odgovor na reputaciju, ama zezam se bre, mada ne vidim ni zasto je to bitno. kad se uljoljam, slusam sta mi puste, ebe mi se da li je in ili out.sve moze.
 
ne otvara mi na posao videe omram da pogledam kad stignem kuci
Ne bih ja toliko čekao, bratac - znaš li ti koliko je to izgubljenog vremena, hej!

Možeš ovog momenta da pokreneš svoju bujnu imadžinejšn, i zamišljaš Vitu kako nalakćena na kariran stolnjak ljušti Čivas 18 godina star, a u pozadini idu reči koje:

- izazivaju aritmiju
- probadaju plućnu maramicu
- cepaju unutrašnje organe i rektus, i
- kidaju ono malo nežne balkanske duše na komade! (tužan Koja, to jest - pogodila ga Seka Vita)

Evo ti tekst, a ti zamisli neku tursko-indijsku folk ariju u pozamašnoj pozadini Seke Vite:

Tekst pjesme Seka Vita Aleksic - Civas

Nisam dugo mislila na tebe
ma odavno iza sebe ne gledam.
I veruj sad i nebo mi je malo
ne ja više se na staro ne vraćam.

Refren.
A to što noćas želim te
to Chivas je, Chivas je, Chivas je.
I što u sebi znam
da nije kraj, nije kraj, nije kraj.

Jer to što imali smo mi
ne prolazi samo s jednim zbogom.
I ako čuješ volim te,
to Chivas je, Chivas je, Chivas je.

Ništa nije ostalo u meni,
što je pripadalo tebi nekada.
I gledaj opet verujem u sebe
više nikoga za tebe ne pitam.

Refren. x2
A to što noćas želim te
to Chivas je, Chivas je, Chivas je.
I što u sebi znam
da nije kraj, nije kraj, nije kraj.

Jer to što imali smo mi
ne prolazi samo s jednim zbogom.
I ako čuješ volim te,
to Chivas je, Chivas je, Chivas je.

a084.gif





Joomla Templates by Koja Joomlashack
 
Poslednja izmena:
Perfektna, volim ja i verziju u izvodjenju onog matorog plavookog mafijasa Sinatre, stavise, mozda i vise nego Sidovu, ali danas mi je dan za bes tj za pank.:)
cenim da bi se moji drugari, posthumno gledajuci filmic o prikljucenijama mi, vrlo iznenadili da cuju neku drugu muzicku podlogu, svima sam se na glavu popela citirajuci tekst ove pesme.
mada se u poslednje vreme opako dvoumim oko Muse i Undisclosed desires, vezala me ta pesma kao lancem, mamicu im.

@ ja nisam zena iz romanticnih knjiga, dragi kojote, ja jesam romanticna knjiga.dobro, mozda ne od prve do poslednje stranice romanticna. neki smo se i valjali po podu u nastupima besa i teskog ocaja zbog emotivnih krahova.a ko, reci mi ko moze bolje da pomogne kao muzicka podloga od vrsne estradne umetnice sa chivasem (chivasOM? :think: ) u ruci.

dakle, crknem li od emotivnih boli, pustite mi Seku u pozadini tj u timelaps-u. :D

Muse je neprikosnoven bend. Meni najdraži. Undisclosed desires - moja himna. Njihov koncert u areni 2007 - intenzivan doživljaj bez ikakvih supstanci. Oni koji su te večeri išli u Sava centar da slušaju onog manekena Brajana Ferija su muzički talibani.
Što se pokojnog gospodina tiče uz dužno poštovanje njegovog šarenog portfolija i besprekorne izvedbe ove pesme u odnosu na Sidovu (studijsku) verziju zvuči kao ravna linija na ekg-u. Ostale pesme iz njegovog opusa slušam u danima kada se natapam olovnom tugom pa mi on služi da se dotučem do nivoa podzemne železnice. Ali, na svu sreću odavno me nije lovio taj osećaj da mi se sluša Sinatra. Ponekad me za tugu stignu i Gansi, da ne veruješ. A možda bi mi lego i čivas za uništavanje. Tek evo je najbolja pesma svih vremena, pa da slušamo zajedno
 
Da vidimo šta smo to danas na Krsti naučili:

Naravoučenije
: na Forum sledeći put dođi sa otvorenom flašom Čivasa, a dušu drži zatvorenu - nikako obratno,

draga moja romantična knjigo. :ortaci2: :heart:
 
hvala, hvala, a tek sad vidim da ti je stih iz desires-a u trenutnoj aktivnosti :)
odlicni, odlican tekst, plus me baca u jedno letnje predvecerje, pre par godina, oko pola osam uvece, sa suncevim zracima koji koso padaju po terasi i boje moje srecno lice.i srecno srce, u to vreme. koliko su zvuci mocna stvar.katapultiraju te u proslost, bolje od ikakvog vremeplova.

izvinjavam se postavljacu teme na digresiji, ponele me emocije. :cvet:

- - - - - - - - - -

Da vidimo šta smo to danas na Krsti naučili:

Naravoučenije
: na Forum sledeći put dođi sa otvorenom flašom Čivasa, a dušu drži zatvorenu - nikako obratno,

draga moja romantična knjigo. :ortaci2: :heart:

poslusacu :heart:
 
Dakle, već sutra čeka me nov izazov - pokušaću da otvorim tvoju zatvorenu dušicu, dok zajedno ispijamo otvorenu flašu viskija. Lepo. :heart:

 
Poslednja izmena:

Back
Top