Dizajnerski savet.

Wrong Turn

Domaćin
Banovan
Poruka
4.812
Zdravo svima,

potreban mi je savet oko jedne sitnice, tačnije naslova.

Evo kako taj deo izgleda trenutno:
Bez naslova.jpg


Ovaj naslov "Mogućnosti kojima raspolažem" bih promenio, kako da to prilagodim okolini? Sada mi deluje isuviše jednostavno.

Takođe dole imam i "Najnoviji projekti", isto tako, nemam ideju kako da to odvojim da se zna da je naslov, bez naslova je loše.
 
Poslednja izmena:
Zdravo svima,

potreban mi je savet oko jedne sitnice, tačnije naslova.

Evo kako taj deo izgleda trenutno:
Pogledajte prilog 350646

Ovaj naslov "Mogućnosti kojima raspolažem" bih promenio, kako da to prilagodim okolini? Sada mi deluje isuviše jednostavno.
Najpre, na print screenu piše "mogućnosti sa kojima raspolažem, što je katastrofalna varijanta.
Da staviš "kvalifikacije", ukoliko to jesu tvoje kvalifikacije?

Takođe dole imam i "Najnoviji projekti", isto tako, nemam ideju kako da to odvojim da se zna da je naslov, bez naslova je loše.
tekođe, i, isto tako... majkumu, zaposli me da ti budem lektor :D
Nebitno je na forumu, ali za sajt može da bude od ključne važnosti.

Nisam razumela šta hoćeš s tim (pod)naslovom, pošto ne vidim gde ti stoje ti "najnoviji projekti".
Printskrinuj da vidim kako si napravio.
 
Ja bih koristio neki drugi font za naslov (mozda i za ceo sajt), neki sans-serif font i mozda da ti naslovi budu caps, tj. napisani iskljucivo velikim slovima.
Mislim da bi tako vise "strcali" tj. skretali paznju. :)
 
Najpre, na print screenu piše "mogućnosti sa kojima raspolažem, što je katastrofalna varijanta.
Da staviš "kvalifikacije", ukoliko to jesu tvoje kvalifikacije?


tekođe, i, isto tako... majkumu, zaposli me da ti budem lektor :D
Nebitno je na forumu, ali za sajt može da bude od ključne važnosti.

Nisam razumela šta hoćeš s tim (pod)naslovom, pošto ne vidim gde ti stoje ti "najnoviji projekti".
Printskrinuj da vidim kako si napravio.

De ženo nisam mislio da tako ostane, to je tako privremeno nisam imao vremena da se setim kakve naslove, samo primeri bajo moj.

- - - - - - - - - -

Ja bih koristio neki drugi font za naslov (mozda i za ceo sajt), neki sans-serif font i mozda da ti naslovi budu caps, tj. napisani iskljucivo velikim slovima.
Mislim da bi tako vise "strcali" tj. skretali paznju. :)

Probaću sa sans-serif,
uđoh danas na https://www.freelancer.com/, kad tako isto ko kod mene, skrolni dole na "Hire Freelancers and Find Freelance Jobs Online".
Koji je ovo font, ne mogu da prepoznam?
 
Imam i problem oko udarne strane, u pozadini je slika "prekrivena" sa 40% opacity plavom ili crnom bojom ne znam sada napamet.

Logo sam sada stavio privremeno nekom drečavom zelenom, hteo bih da mi logo bude vidljiv, dakle neka drečavija boja, ali da istu tu boju mogu i dole koristiti, mislim da je nepravilno samo na logu koristiti boju, stavio bih je i na nav-tabs, možda i na naslove, vidite gore da koristim i belu boju za pozabidnu ispod header-a itd

Bez nasl1ova.jpg
 
Ja bih uradio totalno drugi format web sajta, ovako deluje nekako monotono tj. previse klasicno sto sad svi prave sa tri segmenta na sredini.

Malo inspiracije i mastovitosti ubaci jer svaki sajt treba da ima svoju originalnost.
 

Back
Top