Drage žene

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Hristos vaskrs

Danas sam bila kod mame i pratile smo program BN TV i šokirala sam se kad sam videla sta je lepa Violeta Papić Stamenkovic uradila od sebe !!!

Onako lepa žena sa lepim oblinama i divnim frizom doterala se na kost i kožu pa još duža kosa izgleda matoro totalno !

I uplašila sam se ispred tv a

Šta žene dovodi u tu situaciju pa od lepote spadne na ono ?
 
vidi slokija kod nje:lol:

hqdefault.jpg
 
Vaisitnu vaskrs.

Morala sam da trazim VPS po netu, bas je lepa zena.
Sta joj je bilo ? zaigrala se sa dijetom, nasla mladjeg frajera, proradila joj stitna u obrnutom smeru ..
Ono jest da bih i sama trebala da skinem 10 kg s goozice, sto se nakupilo, nego me to pustanje kose malo devastira.a i bojim se da se ne zbabim i zbrckam.
ebe se vikici, nju sminkaju i oblace.i ima licnog trenera.
Garant.
 
Vaisitnu vaskrs.

Morala sam da trazim VPS po netu, bas je lepa zena.
Sta joj je bilo ? zaigrala se sa dijetom, nasla mladjeg frajera, proradila joj stitna u obrnutom smeru ..
Ono jest da bih i sama trebala da skinem 10 kg s goozice, sto se nakupilo, nego me to pustanje kose malo devastira.a i bojim se da se ne zbabim i zbrckam.
ebe se vikici, nju sminkaju i oblace.i ima licnog trenera.
Garant.

Bila je lepa

Sad joj se koža smreskala naročito po grlu izgleda 10 godina starije ......
 
Hristos vaskrs

Danas sam bila kod mame i pratile smo program BN TV i šokirala sam se kad sam videla sta je lepa Violeta Papić Stamenkovic uradila od sebe !!!

Onako lepa žena sa lepim oblinama i divnim frizom doterala se na kost i kožu pa još duža kosa izgleda matoro totalno !

I uplašila sam se ispred tv a

Šta žene dovodi u tu situaciju pa od lepote spadne na ono ?

Moda.
 
Ne znam o kome je rec. Mozda je zena bila bolesna pa sticajem okolnosti smrsala i izgleda izmuceno. Da nece nama da se pravda?
Cinjenica je da starijim (ako je starija) ljudima bolje stoji 5 kg vise jer deluju svezije ali je lakse nositi 5 kg manje. Ima svoje razloge...
 

Back
Top