U čemu je problem

User123

Početnik
Poruka
4
Ovako,ovaj problem sam imao i prije pa sam nosio kompjuter na servis,međutim sada bih želio da vidim u čemu je problem.Naime prilikom paljenja kompjutera pojave mi se kao neke crtice,te takođe je slika povećana,a u podešavanjima se rezolucija ne može podesiti,postavljena je na 640x860 ja msm.Vjerujem da je do grafičke,tražio sam probleme,kažu da može doći do zagrijavanja kod moje grafičke odnosno nVIDIDA GeForce 8400 gs,skinuo sam program HWMonitor i kada sam na youtube i gledam klip prikaže mi da je temperatura 56 stepeni.Prije par dana mi je otišla mrežna kartica,nosio sam na servis,čovjek je takođe ponovo podigao sistem,tako da ne vjerujem da je do virusa,molio bih za pomoć ukoliko neko zna ?
 
Ne to se desilo poslije podizanja sistema,a ove crtice i sam mislim da je pri kraju,međutim mijenjao sam je prije godinu i po,ne bi li trebala malo duže trajati ?
proveri da li dobro lezi u slotu,ako je tu kako treba,onda si cuo prethodne savete.Pripremaj pare za drugu grafu.Mada bi mozda mogao i kabl od monitora da prodrmas na kontaktima i domonitora i do graficke pa vidi,ako ima kakve promene mozda je problem u kontaktima.
 

Back
Top