Kvrga kod dojke muskarca

giravaru

Primećen član
Poruka
538
Postovani, imala bih pitanje, suprug je juce sasvim slucajno opipao na desnoj dojci kao neku kvrgicu, ja u pocetku nisam nista osetila, ali kasnije sam osetila kao kad vam se pravi potkozna bubuljica ispod koze, ima nesto, neki proces, u okviru kruga bradavice, ali ono sto me tesi je sto kaze da ga boli i ovako i na dodir.Pomagajte, sta bi to moglo da bude, jer on kaze da nece kod lekara, ali svasta se desava , ljudi umiru od tumora jezika, oka.......

Hvala unapred!!!!!!!
 
Vidim da si se uspanicila.Nemoj odmah da mislis na to sta se sve desava i jos gore ,da trazis odgovor ne samo ovdje nego po slicnim temama na internetu.Samo ces naci milion gluposti zbog kojih ces se jos vise uspaniciti.Neka suprug ode kod doktora.Pitaj supruga sta bi on tebi preporucio kad bi ti bila u pitanju.
 
Postovani, imala bih pitanje, suprug je juce sasvim slucajno opipao na desnoj dojci kao neku kvrgicu, ja u pocetku nisam nista osetila, ali kasnije sam osetila kao kad vam se pravi potkozna bubuljica ispod koze, ima nesto, neki proces, u okviru kruga bradavice, ali ono sto me tesi je sto kaze da ga boli i ovako i na dodir.Pomagajte, sta bi to moglo da bude, jer on kaze da nece kod lekara, ali svasta se desava , ljudi umiru od tumora jezika, oka.......

Hvala unapred!!!!!!!
Malo sam pogledala sta bi moglo da bude, jer covek uvek pomisli na najgore, u 99,99% slucajeva je zapaljenje te zlezde ( valjda je mlecna i kod muskaraca),
i na bradavici se javlja crvenilo, bolno je na dodir, ali u savkom slucaju mora i zbog toga da ide kod lekara.
 
Malo sam pogledala sta bi moglo da bude, jer covek uvek pomisli na najgore, u 99,99% slucajeva je zapaljenje te zlezde ( valjda je mlecna i kod muskaraca),
i na bradavici se javlja crvenilo, bolno je na dodir, ali u savkom slucaju mora i zbog toga da ide kod lekara.


Da prvo je i osetio bol ovako, preko majice, pa kad je pogledao, pipnuo je i osetio tu kako on kaze bubuljicu potkoznu, i bilo je bolno na dodir, da bi se sutradan pojavilo crvenilo pored samog kruga bradavice, evo i danas je crveno, ali ga manje boli.....ali cemo ipak ici kod lekara. Hvala na odgovoru, divni ste.........
 

Back
Top