MOTOCIKLI

Sve je to OK, slazem se.
Ko voli nek izvoli.
Ja volim adrenalin. To me ispunjuje. Ne znam kako bi bez toga.
Auto jeste funkcionalniji, ali ima i onih ljudi slicnih meni koji bi pre uzeli Rossijevu Hondu nego Shumaherov Ferari.
Postujem svacije misljenje.

P.S.
I ja pored motora imam auto. :lol:
 
boker1:
vidi se da nikadA nisi seo na motoru.
Nisam. Jest' da sam na ovoj dvokolici prelazio letos od St. Gallena do Ciriha za nekih 30ak minuta, ali to nije motor... Eeee, sinak sinak.

dsc00108.jpg
 
boker1:
svaka cast na tome a jesi li vozio ulicne trke po nasim putevima?
Nikada se nisam trkao motorom osim onako iz zezanja, sa prijateljima, na kratkim distancama. Ništa profesinalno ili previše opasno.
Autom sam se dosta trkao, kao i off-road. Ne znam da li držim neki rekord u brzini, verovatno ne, ali verujem da držim apsolutni rekord u kazni koju je neko dobio u saobraćaju bez izazivanja ikakvog incidenta, samo zbog opšte opasnosti - 6200$. (Vožnja 175km/h u zoni 80, bez osiguranja, Chrysler Concorde 3.2l, 225ks)
E to je bila šteta...
:wink:
A ti se sigurno trkaš motorima, zato ih toliko voliš?
 
pa,naravno motor!jer motor uvek ce da ostane simbal mladosti,slobodi,ludosti...
A auto-to je za ljudi,koje misle da su oni vec odrasli.Auto je atribut "pravog coveka",koji nesto je dobio od zivota(neke,skoro sve tako misle:"svaki normalni"covek mora da ima kucu,zenu,decu,auto...)
Auto je za zene i za penzionere.
Obazavam svoj motor i moj izbor je MOTOR(mada devojka sam),al svaki covek moze da izabere za sebe prijatelja po dusi! :D :D :D
 
lepo ste me nasmejali
kad ce to leto da se malo vozimo, jos da su nam legalni motoroi pa da palimo i preko. :D :lol: :D :lol: :D
A viza, nema veze zezamo se.
Na ovim nasim lepim putevima cemo ostaviti zivote.
svake godine su sve gori i gori. jos malo pa cemo svi da vozimo kroserice i enduro hteli to ili ne.
:D :lol: :) :lol:
 
.eagle.:
lepo ste me nasmejali
kad ce to leto da se malo vozimo, jos da su nam legalni motoroi pa da palimo i preko. :D :lol: :D :lol: :D
A viza, nema veze zezamo se.
Na ovim nasim lepim putevima cemo ostaviti zivote.
svake godine su sve gori i gori. jos malo pa cemo svi da vozimo kroserice i enduro hteli to ili ne.
:D :lol: :) :lol:
Joj, ne teraj me da od moje choperice pravim neko bleeeeh :x ... 'odi kod nas u KV - pazarci nam uradili magistralu da malko przimo
 
Ljudi pomozite.....skupio sam neku kintu tj. 2000 evra i hocu da uzmem skuter ali ne znam koji moze za tu lovu.....predlozite nesto! hvala
 
peugeot 307:
Ljudi pomozite.....skupio sam neku kintu tj. 2000 evra i hocu da uzmem skuter ali ne znam koji moze za tu lovu.....predlozite nesto! hvala
Za te pare možeš i nešto bolje. Prošetaj do "Vidovdana" Zemun, Glavna 11- 13 ili okreni 2197-496, bićeš nadam se zadovolja. lepo se vozi!
 
gery112:
Molim vas pomozite mi!!!!
Obe firme imaju svoje odlične sajtove pa nije problem da pogledaš svoje favorite. U gradu možeš da pazariš i italijanski časopis "Motociclismo" gde imaš tehničke podatke i fotke. Inače su motori vrlo sličnih karakteristika sa malim razlikama u dizajnu. Koji god da pazariš nećeš se prevariti. Pozdrav.
 
Ja ti predlazem da uzmes nesto sto nije 50cc.znaci malo jacu masinu jer ako se primas na brzinu i stalno ces ga pilati razjebace se brzo.tako sam ja prosao sada imam jedan Peugeot Vivacity od70cc sa polini kitom razvija 9,5ks sto nije malo.Dobri skuteri su Speedfight,Aerox Yamaha,Gilera runer,pa sad ti vidi Pozdrav..
 
Ako mene pitas, licno preferiram apriliu, ditech ima el. ubrizgavanje sto mu smanjuje potrosnju ispd 3 l. Definitivno skuter sa najlepsim linijamam. Razvija, posle uklanjanja el. blokade, oko 100 km/h.
 
da li neko ima informaciju o nekom oldtimer motociklu, koji bih kupio, a u obzir dolaze nortoni, triumfi, bmw, bsa, zundapp-i i sl? Obidjite malo babe, dede, podrume, shupe i tako to pa mi javite :)
 
criville:
da li neko ima informaciju o nekom oldtimer motociklu, koji bih kupio, a u obzir dolaze nortoni, triumfi, bmw, bsa, zundapp-i i sl? Obidjite malo babe, dede, podrume, shupe i tako to pa mi javite :)
Poveži se sa klubom "GEDEON ALFA" iz Vršca (predsednik Buca Vlaisavljević). Tamo može da se nađe svašta. Želim ti uspešno traganje i da što pre provozaš oldtajmera.
 
Espanol:
criville:
da li neko ima informaciju o nekom oldtimer motociklu, koji bih kupio, a u obzir dolaze nortoni, triumfi, bmw, bsa, zundapp-i i sl? Obidjite malo babe, dede, podrume, shupe i tako to pa mi javite :)
Poveži se sa klubom "GEDEON ALFA" iz Vršca (predsednik Buca Vlaisavljević). Tamo može da se nađe svašta. Želim ti uspešno traganje i da što pre provozaš oldtajmera.
Našao sam u međuvremenu i adresu za kontakt sa Bucom:
buca@hemo.net
Trebao bi da vidiš njegove oldajmere, ali da ti ne dižem pritisak.
 

Back
Top