Poceli su da nas zaprasuju novim bojnim otrovima DOKAZ

Pazi,ovde toga nema,nema uopste tragova od aviona,tu gde se ja krecem,krecem se u tri provincije Zhejiang,Jiangsu i Shanghai i krecem se dosta,tragova,avionskih uopste nema na nebu

e sad,u Kini je nebo vrlo cesto,bezmalo 90% vremena sive boje,nije plavo kao kod nas,tako da ni vidljivost nije velika,tako da,i da ih ima nemozes ih uvek videti,ali koliko sam ja do sada video 99% nema

Zimus sam bio u Srbiji,svaku Novu godinu kinesku ostanem 2 meseca u Srbiji,Jan i Feb,ono sto tada vidjam,ovde nema,jasno se ko dan vidi razlaganje tih oblaka,te ko da iz voza cira izlazi,purnja beli dim....
ja sam odrasta u delu novog bgd ispred surcina,surcin nam nije daleko,aerodrom mislim,ne naselje,znam dosta dobro,kako je bilo nekad,kako je sad,mi smo oduvek bili ,nas deo novog bgd,iznad linije svih tih aviona,plava ruta,ovo je sada drugacije

Poenta,zasto to rade...neznam,definitivno nije ideja samo trovanje,to sto kazu Brzi i ovi drugi,oduvalo bi po celom regionu,nije samo to,ono sto ti kazes,imaju,ili efekat sakrivanja necega,promene klime,sto je najverovatnije po meni,jer mislim da im treba za delovanje haarpa,ili takvog nekog sistema , ona kisa onda,one poplave te ono u negotinu ledjenje,cini mi se da im je srbija idealna za vezbanje,mala a bez zakona...velicina bitna za vezbanje,po sistemu uparkiraj izmedju dva vozila i taj rad....meni je bilo jasno onda,kada je Vucic samo jedan jedini put pomenuo,da se to treba da ispita,i nikada vise....ni recju...moguce je i da monsanto radi nesto kontra poljoprivrede,potapanje polja,unistavanje useva,ko zna
 
А могуће је да обојица булазните.
Као и да на нама тестирају реагенсе за брже губљење разума.
Или смо можда ми лакши за третирање од ратоборних афричких црнаца...

Moguće, a moguće je i da ti opet ničimizazvan sreruckaš bez potrebe.
 
А могуће је да обојица булазните.
Као и да на нама тестирају реагенсе за брже губљење разума.
Или смо можда ми лакши за третирање од ратоборних афричких црнаца...

znas li ti kolika su to prostranstva,kolike su africke drzae i koliko gusto naseljene?

- - - - - - - - - -

Moguće, a moguće je i da ti opet ničimizazvan sreruckaš bez potrebe.

ma bosanac,neshvata da su oni tamo na nivou ruande,tutsi i ovi drugi :D
 
U vezi sirenja panike zbog trovanja, moralo bi da se postavi nekoliko pitanja. Prvo pitanje je svrha, drugo tehnicke mogucnosti i trece kako bi to ostalo tajna? Svrhu teze mozemo da dokucimo, ali kao mala zemlja ne vidim neophodnost trovanja, kada ima jeftinijih i laksih nacina. Da nas neko zaprasuje sa visine od preko 20000 metara je malo verovatno, jer je predvidljivost vetra sa visina stratosfere malo verovatna i trece i najjednostavnije, a kako da budu neopazeni? Trostrukim prekrivanjem neba do 20000 metara nije moguce sacuvati tajnu da leti bilo koji vazduhoplov neprijavljen, a prijavljen prodje kroz toliko sistema da bi mnogi shvatili postojanje tajnih misija. Dalje se namecu pitanja, sta rade sluzbe na zemlji, svako povecanje odredjenih parametara izaziva sumnju kod sluzbi, kojima i da ne verujemo, u kojima rade obicni edukovani ljudi.

Ne lete na 20000 nego na oko 5000. Vidjam često avione koji nas truju i golim okom se vidi da lete dosta niže. Naravno da su otkriveni i da to nije nikakva tajna - pa vide se na radarima. Mada meni naša kontrola leta već dva meseca ne odgovara ko je to leteo a rekli su da će proveriti pa javiti... Smejurija...
 
А могуће је да обојица булазните.
Као и да на нама тестирају реагенсе за брже губљење разума.
Или смо можда ми лакши за третирање од ратоборних афричких црнаца...

Pa zar ti se ne čini da je narod bez razuma. Odumiremo gladni I bolesni a niko nista da uradi. Mazohizam....
 
Sve drze pod kontrolom. Merenja nema i onako kod nas. U Americi ima merenja nezavisnih strucnjaka i sve dokazano crno na belo pa opet nikom nista. Jednostavno oni drze sve pod kontrolom. Kontrola leta sve zna ali oni nesmeju da zucnu. Vlada zna i oni nesmeju da zucnu. Policija je pre neku godinu pokrenula pitanje ali naravno sve se zataskalo i ucutkani su. Jednostavno svaka pora sistema je okupirana od strane NATO satanista. Jedino jos narod toga nije svestan u vecini. A zasto nas truju i zasto bas kemtrejslima? Ne truju oni samo kemtrejlsima, truju i vakcinama i pijacom vodom i otrovima u hrani po megamarketima, itd itd. Znaci njima je cilj smanjenje broja ljudi na planeti i dovodjenje na brojku od 500 miliona. Evo dokaz: http://srbin.info/2013/08/21/novi-svetski-poredak-principi-urezani-u-kamenu/

Ne poznaješ ljudsku psihologiju.... čim dvoje ljudi znaju nešto, to već nije tajna... a to da hiljadu ljudi zna tako nešto a niko ni da zucne može da veruje samo neko ko ne poznaje način na koji ljudi funkcionišu.
 
Pa kad bi svako preduzeće zbog bilo kog zaverenika otvaralo svoju dokumentaciju....
Eto, mene interesuje koliko putnika je danas prevezla 48-ca u periodu od 10 do 12h.
Imam razloga da verujem da su tada prevezeni isključivo pripadnici ISIS...
Ako izađem sa takvim zahtevom pred čelnike gsp, mislim da bi me strpali u ludnicu...

Verovatno, al karte u avionu su mnogo detaljnije i sadrže mnogo više podataka o putniku od onih iz GSP.

- - - - - - - - - -

Ili zamisli upravu kontrole leta, kojima zvoni telefon:
-Dobar dan, koji je ono avion što leti iznad Beograda?
-zasto pitate?
- zato sto verujem da nas truje kemtrejlsima...
- ....

To tako iz prerspektive malog Perice.

U stvarnosti se zna ko i kad može da zahteva podatke.
Na žalost, od naših vlasti koje ne smeju ni struju da naplate žiteljima pojedinih zona, ne možemo očekivati ni da pitaju gazde ko nas i čime tretira.
 
To su poverljivi pdaci, koji se dostavljaju nadležnim organima u slučaju istrage i sl.... ni jedna avio kompanija neće dati listu svojih putnika na datom letu tek tako... možda neki biznismen leti da se vidi sa švalerkom i ne želi da žena na sajtu nađe njegovo ime... da ne pričam o poznatim osobama koje svakako ne bi volele paparace za vratom. Jasno je da je lista putnika poverljivi podatak. A narčito zato što ne znači ništa običnim ljudima, može samo da se zloupotrebi. (aha, porodica Munižabić leti za Grčku, ajde da proverimo šta su ostavili u stanu....)
 

Back
Top