Sado-mazohizam

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Svi znamo ko su i sta ih seksualno ispunjava,nadam se da mi tema nece biti zakljucana ali iskreno ne mogu da ih razumem


Ne zelim da sudim nikome ali koji je stos u tome
da li je tim ljudima pojacan libido ili je u pitanju porok ili mozda cak i mentalni poremecaj :S

Sta vi mislite,molio bih pljuvanja,tu smo da diskutujemo ko ljudi :mrgreen::heart:
 
Sve u seksu je dominacija i potcinjenost, samo treba da se zapitamo zasto je to tako i zasto nas pali.
Zasto muskarci vole oralni seks, da gledaju partnerku sa visine dok ih oralno zadovoljava ili da onaniraju po njoj. Osecaj dominacije, nista vise.
Zasto zene vole to? Osecaj potcinjenosti, predaje njemu, da je on pokori.

Ili zasto muskarci vole da je ona na vrhu? On lezi, ona na nju, diktira tempo, kontrolise igru, opet dominacija.

Ima sigurno jos mali milion primera, a sado-mazo mislim da je vrhunac toga, tj. ekstrema.
Siguran sam da ima muskaraca koji bi rado zenu sljapnuli po guzi tokom seksa, a ima i zena koja vole to ili neku malo grublju varijantu. Zar nije i to dominacija i potcinjenost ili neka laksa verzija sado-mazoa?

E sad bas kozni kaisevi, sibanje, lanci, probadanje koze, pustanje krvi i sl. mi je vec ekstrema neka. Ali verovatno pali ljude gubitak kontrole, ili da se neko nad njima izivljava tj. potpuno dominira.
 
Svi znamo ko su i sta ih seksualno ispunjava,nadam se da mi tema nece biti zakljucana ali iskreno ne mogu da ih razumem


Ne zelim da sudim nikome ali koji je stos u tome
da li je tim ljudima pojacan libido ili je u pitanju porok ili mozda cak i mentalni poremecaj :S

Sta vi mislite,molio bih pljuvanja,tu smo da diskutujemo ko ljudi :mrgreen::heart:
ne kapiram sta ti je nejasno,sto su jaci neciji psihicki problemi to je weca radost u krewtu kad otpuste swoje kocnice i rese probleme kroz sex;)

- - - - - - - - - -

Sve u seksu je dominacija i potcinjenost, samo treba da se zapitamo zasto je to tako i zasto nas pali.
Zasto muskarci vole oralni seks, da gledaju partnerku sa visine dok ih oralno zadovoljava ili da onaniraju po njoj. Osecaj dominacije, nista vise.
Zasto zene vole to? Osecaj potcinjenosti, predaje njemu, da je on pokori.

Ili zasto muskarci vole da je ona na vrhu? On lezi, ona na nju, diktira tempo, kontrolise igru, opet dominacija.

Ima sigurno jos mali milion primera, a sado-mazo mislim da je vrhunac toga, tj. ekstrema.
Siguran sam da ima muskaraca koji bi rado zenu sljapnuli po guzi tokom seksa, a ima i zena koja vole to ili neku malo grublju varijantu. Zar nije i to dominacija i potcinjenost ili neka laksa verzija sado-mazoa?

E sad bas kozni kaisevi, sibanje, lanci, probadanje koze, pustanje krvi i sl. mi je vec ekstrema neka. Ali verovatno pali ljude gubitak kontrole, ili da se neko nad njima izivljava tj. potpuno dominira.
i da dodam dom. i mazoh. nisu rezerwisani swaki za jedan pol wec to zawisi od ziwotne situacije pojedinca..
 
i da dodam dom. i mazoh. nisu rezerwisani swaki za jedan pol wec to zawisi od ziwotne situacije pojedinca..

Apsolutno, dominacija i potcinjenost nema veze sa jednim polom, ima muskaraca koji vole da budu potcinjeni i zena koje vole da dominiraju, mada mislim da je u globalu obrnuto, ali sve je to za ljude.
A sad zasto je to tako, zasto jedan voli da dominira a drugi da bude potcinjen to je vec debela psihologija.

Naučnici su zamolili muškarce i žene da rangiraju 55 različitih seksualnih fantazija pružajući im detaljne opise svojih želja. Rezultati su pokazali da devojke najčešće fantaziraju o seksualnoj potčinjenosti i romansi.
U top tri teme seksualnih fantazija nalaze se specifične lokacije, trenutni partner i fokusiranje na sopstvenu potčinjenost. O seksualnoj potčinjenosti fantazira 64,6 procenata žena, dok o spenkovanju i vezivanju mašta 36,3 procenta žena.

Međutim, ne morate da žurite u seksi šop, kako biste kupili potrebne igračke, jer prema rezultatima istaživanja, približno polovina žena sa fantazijama dominacije odnosno potčinjenosti, želela je da svoje želje zadrži na nivou maštarija.
 
Svi znamo ko su i sta ih seksualno ispunjava,nadam se da mi tema nece biti zakljucana ali iskreno ne mogu da ih razumem


Ne zelim da sudim nikome ali koji je stos u tome
da li je tim ljudima pojacan libido ili je u pitanju porok ili mozda cak i mentalni poremecaj :S

Sta vi mislite,molio bih pljuvanja,tu smo da diskutujemo ko ljudi :mrgreen::heart:

pate od neke vrste poremećaja
 
Svi znamo ko su i sta ih seksualno ispunjava,nadam se da mi tema nece biti zakljucana ali iskreno ne mogu da ih razumem


Ne zelim da sudim nikome ali koji je stos u tome
da li je tim ljudima pojacan libido ili je u pitanju porok ili mozda cak i mentalni poremecaj :S

Sta vi mislite,molio bih pljuvanja,tu smo da diskutujemo ko ljudi :mrgreen::heart:

Sado-mazo igrice su samo na korak dalje od uobicajenog lupkanja po guzi koju su vecina probali. Nekima se ne svidi, nekima se toliko svidi da zele probati i nesto vise... Zasto to zele nije ni bitno sve dok oboje u tome uzivaju i dok je bez prisile.
 
Sve u seksu je dominacija i potcinjenost, samo treba da se zapitamo zasto je to tako i zasto nas pali.
Zasto muskarci vole oralni seks, da gledaju partnerku sa visine dok ih oralno zadovoljava ili da onaniraju po njoj. Osecaj dominacije, nista vise.
Zasto zene vole to? Osecaj potcinjenosti, predaje njemu, da je on pokori.

Ili zasto muskarci vole da je ona na vrhu? On lezi, ona na nju, diktira tempo, kontrolise igru, opet dominacija.

Ima sigurno jos mali milion primera, a sado-mazo mislim da je vrhunac toga, tj. ekstrema.
Siguran sam da ima muskaraca koji bi rado zenu sljapnuli po guzi tokom seksa, a ima i zena koja vole to ili neku malo grublju varijantu. Zar nije i to dominacija i potcinjenost ili neka laksa verzija sado-mazoa?

E sad bas kozni kaisevi, sibanje, lanci, probadanje koze, pustanje krvi i sl. mi je vec ekstrema neka. Ali verovatno pali ljude gubitak kontrole, ili da se neko nad njima izivljava tj. potpuno dominira.

Sub-dom moze da ukljuci i sado-mazo ali i ne mora. Sub-dom koliko sam shvatio vise je u glavi nego klasicni SM u kom je akcenat fizicka bol. Recimo dominantan muskarac moze da "naredi" zeni da obuce mini suknju/haljinu bez gacica kada recimo izadju u grad i dovodi je u situacije kada svi vide da ispod nema nista. Ona ce osecati stid ako nije egzibicionista ali ce u isto vreme biti i napaljena zato sto radi nesto na sta je "prisiljena"
 
Sado-mazo igrice su samo na korak dalje od uobicajenog lupkanja po guzi koju su vecina probali. Nekima se ne svidi, nekima se toliko svidi da zele probati i nesto vise... Zasto to zele 2.nije ni bitno sve dok oboje u tome uzivaju i dok je bez prisile.
prvi problem je kad se navuces,pa ti obican seks bude neprivlacan..
2.jest bitno ako neki tezi problem resavas na taj nacin,to ti je ko da pijes vino svaki put kad bi da se distresiras,umesto da popricas sa psidzom ili promenis neki aspekt zivota(ako oz naravno)..ko sto rekoh gl problem je kad se neko navuce na taj fazon...
 
prvi problem je kad se navuces,pa ti obican seks bude neprivlacan..
2.jest bitno ako neki tezi problem resavas na taj nacin,to ti je ko da pijes vino svaki put kad bi da se distresiras,umesto da popricas sa psidzom ili promenis neki aspekt zivota(ako oz naravno)..ko sto rekoh gl problem je kad se neko navuce na taj fazon...

Vecina kada se spomene BDSM odmah pomisli na ekstremne slucajeve kojima je to jedini nacin da osete zadovoljstvo. Koza, lateks, orgije, bicevi... Mislim da je takvih jako malo a primecujemo ih samo zato sto strce iz gomile. Isto kao sto vecina s vremena na vreme seksaju stojeci, sedeci, na stolu... tako je vecini BDSM samo nacin da se s vremena na vreme razbije monotonija.
 
Kolega je to lepo objasnio, cim neko pomene BDSM asocijacija je sibanje, latex, lanci i sl. sto moze a i ne mora da bude.
Sado-mazo je isto igra dominacije i potcinjenosti samo do nekih ekstrema, pa ko voli neka izvoli, ja sam za neke blaze varijante sub-dom varijante u obicnom seksu.
 

Back
Top