Srbi ususkani u lazima medija

Poruka
4.292
Pa Srbi kako vam je u novom svetskom poetku i u okupaciji? Koliko vam okupator dozvoljava da zivite? Jel vam daje poso, tece li med i mleko ili se slavine sve vise i vise zavrcu kao kad se kuva zaba? Kako napreduje okupator u svom planu da sve unisti sto vredi u Srbiji, svaku fabriku, svaku proizvodnju, svaku farmu...? A jel to nezaposlenost raste sama od sebe ili je neko sprovodi? Kako to da u Srbiji nema posla a ne postoji povrsinica zemlje Srbije na kojoj sta god malte ne da posadite nicice? Kako to da ni jedan lanac supermarketa i megamarketa nije u rukama Srpskih ljudi nego su svi od reda u rukama stranaca? Zar smo toliko nesposobni da napravimo i otvorimo svoje prodajene objekte? Kako to da iako srpska privreda grca pod problemima ministri umestoda rasterecuju privrednike oni im sve vise stezu omcu oko vrata povecavajuci poreze i namete i smanjujuci plate prosvetarima, u javnim sluzbama i penzionerima? A vi cutite i g;edate farme, parove, pevate svirate i lepo vam je. Zar ste oboleli psihijatriski a ne vidite sta se desava? Mislite cuti i trpi meni i niej toliko lose imam hleba, nisam gladan. Tako su mislili i penzioneri i prosvetni radnici i ljudi zaposleni u javnom sektoru dok su ovi okupatori satansiti unistaval fabrike i otpustali radnike u privredi na ulici, oni su cutali. Nemojte misliti da nece doci red i na vas. Jedan po jedan deo drustva postepeno oni unistavaju dok nas ne naprave od Srba robove koji ce da rade za koru hleba i casu vode na poljoprivrednim gazdinstvima i farmama i fabrikama u rukama belosvetskih idiota i satanista. E moji Srbi postali ste urbani, prihvatate globalizam, to je kul, volite ameriku i zapad, dodvoravate im se. Necete poljoprivredu, necete da ustanete i svrgnete okupatora, necete Pravoslavlje ocete ekumenizam, ocete, NATO pakt, ocete da budete u evropsku uniju. E onda se spremite za pakao koji sledi. Nemoj neko da place za danasnji dan sto ga jedva prezivljava placite za dane koji slede jer svakim danom okupator ce vam stezati omcu oko vrata.
 

Back
Top