...dugo nisam mogla bas da razlikujem neko ocekiivanje i zaljubljivanje, zainteresovanost i stvarni osecaj tako da ti pouzdano ne bih mogla reci ni ko je moja prva ljubav...
 
nemam pojma, nikad mi nije bilo bas najjasnije sta je zaljubljenost, kako se definise i kvantifikuje :confused:
ali znam da razlikujem zaljubljenost i ljubav...samo mi ona granica izmedju nicega i zaljubljenosti nije jasna :neutral:
 
Hm...
Jos iz perioda vrtica se secam ushicenja kada odem na selo sa bakom i dedom, sednem na moju ljuljasku okacenu o staru kajsiju i posmatram dosta starijeg decaka kako pomaze svom tati kog su moji unajmili da im radi bastu.
U sedmom osnovne sam jedva cekala da odem u skolu zbog Petka :lol:, osmaka 2 god. starijeg jer je ponavljao razred :rumenko:. Metalac bledog tena kao smrt i dubokog glasa , pa kada zazveci lancem sa pantalona... ceo svet je moj :zaljubljena:
A stvarno zaljubljena sam prvi put bila sa 23 god. Posle lose vanbracne zajednice pojavio se On. Kako mi je tada, sa svoje 34 god. delovao zrelo :lol:, samouvereno,... posebno. Kada sam osetila da sam opasno zaljubljena i preti opasnost da ga zavolim- kidnula sam... On me je i otvorio :) Od tada se opet retko ali lakse zaljubljujem :)
 
Mislim da je bilo u mom trećem razredu osnovne i da je bila jedna Milica. Zapravo kad god me neko pita ja kažem da je to bilo tada i da je bila ona, a možda je bilo i ranije. Možda je to bila jedna devojčica čije se ime ne sećam iz predškolskog, pa pre toga iz zabavišta jedna Branka, a moguće je da sam se u Milicu zaljubio još u zabavištu :D :D Pošto smo išli zajedno i u zabavište.
Bilo kako bilo ja nekako vodim da sam se prvi put zaljubio u mom trećem razredu osnovne, i da je to bila jedna Milica sa kojom sam išao i u isti razred, i u zabavište i kasnije na isti fakultet (FTN)
 
U vrticu u Anu, pred polazak u skolu u Tanju iz Novog Sada.

- - - - - - - - - -

I u jednu u srednjoj mada je tu osecanje bilo pomesano, i jesam i nisam. To je to.
 

Back
Top