Zaštitnici

Da li vam se desilo da je neko na vas nasrnuo, pa je prijatelj koji se tu našao ili slučajni prolaznik stao u vašu odbranu? Ili je pak samo to ignorisao i nastavio dalje?

Sve češće ljudi prolaze gledajući svoja posla" .
Tu smo za petama Amerima.

Desi se neki belaj pred našim očima, a mi trćimo kući,
da bi nam o tome pričao CNN !
Retko će kada nepoznati priskočiti da pomognu....
 
Desilo mi se na forumu kada sam postala moderator da me napala jedna, sada već bivša, forumašica, pa moje pile uzela stvari u svoje ruke.

U rl bih verovatno ja nju štitila, jer sam toliko korpulentnija, ali onda ona odbranila mene.
 
Jednom sam sa prijateljima jurio tipa koji je vatao devojku koja je bila sa jednim dečkom, onda sam u pola te jurnjave shvatio da mi jurimo tipa, koji je maznuo devojku od tog drugog tipa, a on je ostao da sedi i ne radi ništa. Tako da sad uletim samo u kriznim situacijama i kad je devojka sama ili više njih, inače pustim da shvate sa kakvim su slinama. :)
 
Sve češće ljudi prolaze gledajući svoja posla" .
Tu smo za petama Amerima.

Desi se neki belaj pred našim očima, a mi trćimo kući,
da bi nam o tome pričao CNN !
Retko će kada nepoznati priskočiti da pomognu....

Vidiš ja to ne shvatam. Sinoć sam izlazio sa dvojicom prijatelja. Neki lik je uhvatio devojku i vuče protiv njene volje, ja im govorim da reagujemo, a oni mrtvi 'ladni. Ja nisam mogao da gledam, priđem i govorim mu da se smiri. Kad mi je opsovao majku, udario sam mu šamaru, nećeš verovati, samo se povukao :) Devojka mi se zahvaljivala kao da sam joj život spasio, a ovi moji me zaje*bavaju da sam Supermen :P
 
Vidiš ja to ne shvatam. Sinoć sam izlazio sa dvojicom prijatelja. Neki lik je uhvatio devojku i vuče protiv njene volje, ja im govorim da reagujemo, a oni mrtvi 'ladni. Ja nisam mogao da gledam, priđem i govorim mu da se smiri. Kad mi je opsovao majku, udario sam mu šamaru, nećeš verovati, samo se povukao :) Devojka mi se zahvaljivala kao da sam joj život spasio, a ovi moji me zaje*bavaju da sam Supermen :P

:lol::lol:

mogu misliti
 
priče o šmekerima zaštitnicima jednostavno ne funkcionišu
bio sam u x incidentnih situacija i kao provokator i kao žrtva
ako dođe do fajta pobedjuju isključivo refleksi, iskustvo
a to kao odbrana neke časti i principa... nema... danas
 
Na moju sreću, eto, ne nasrće se na mene olako
Ali bilo je par uskakanja za mene bilo da je reč o prijateljima bilo da je reč o kolegama
To se stiče vremenom, obično treba ljudima pomoći na ovaj ili onaj način i oni to kasnije uzvrate
 
Da li vam se desilo da je neko na vas nasrnuo, pa je prijatelj koji se tu našao ili slučajni prolaznik stao u vašu odbranu? Ili je pak samo to ignorisao i nastavio dalje?

Непознати људи ми НИКАДА нису притекли у помоћ. А било је прилика, није да није.

Да, подигли су ме када сам пала у осмом месецу трудноће, трчећи за аутобусом. Ако је то заштита.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vidiš ja to ne shvatam. Sinoć sam izlazio sa dvojicom prijatelja. Neki lik je uhvatio devojku i vuče protiv njene volje, ja im govorim da reagujemo, a oni mrtvi 'ladni. Ja nisam mogao da gledam, priđem i govorim mu da se smiri. Kad mi je opsovao majku, udario sam mu šamaru, nećeš verovati, samo se povukao :) Devojka mi se zahvaljivala kao da sam joj život spasio, a ovi moji me zaje*bavaju da sam Supermen :P

pa jel ti ostavila neki broj i tako to?:malav:
 

Back
Top