Bijela?

Paviljoni1976

Početnik
Poruka
10
Pozdrav svima,

Pronašao sam zanimljiv smeštaj (ne znam je li dozvoljeno da se spomene) a nikada nisam bio u Bijeloj,pa me zanima neko svežije iskustvo ljudi koji su bili tamo.Kakva je plaža,ima li gde čovek da prošeta uveče,itd..Idem sa malom decom pa me ne zanima provod,već generalno utisci o mestu..Hvala...
 
Prije par godina sma bila tamo i to je mjesto za odmor-odmor. Nema buka, plaže nisu velike, nema puno gužve. Nekoliko mirnih kafica bez večernjeg ludila koje se dešava u Baošićima koji su blizu Bijele. Od Bijele do Baošića saobraća onaj vozić i za eur po osobi stiže se i tamo. Do HN gradski prevoz je solidno organizovan. U suštini mjesto gdje se čovjek zaista odmori u svakom smislu...
 
čitajući odgovor čovek bi pomislio da se radi o nekom idiličnom mestu na karibima
istina je potpuno drugačija
bjela je jedno katastrofa od mesta a tu katastrofu pravi brodogradilište koje nije pomenuto u prethodnom postu. brodogradilište čini vodu toliko prljavom da se tamo kupaju samo pacovi i ludaci. cela boka ima problema sa čistom vodom, zbog poznate crnogorske "brige" o turizmu, a bjela je na vrhu lestvice kao najgora od najgorih.
ja vam rekoh a odluka je na vama
 
Hvala oboma na odgovoru.Videh negde da navodno to brodogradilište nije više u funkciji i da jeok,ali ozbiljno ste me zabrinuli.No,pošto ništa nisam rezervisao..
Kažete Boka ima problem?Svi preporučuju npr Baošiće koji su isto u Boki?
 
baošići, đenovići, kumbor, zelenika...sve je to slično i svi imaju problem sa plažama koje su male, uske, pretrpane turistima. jun i septembar se mogu preživeti ali jul i avgust ne savetujem. ako bih morao da biram to bi ipak bili đenovići
 

Back
Top