Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Fallen Rebel:
E ljudi shta mislite shta je ono chudo shto rushi drveche,moj burazer gledao i sledechu sezonu neke 4 epizode,i josh nishta nisu objasnili....
ochete da vam pricham shta che sve da bude? :smile:
Glupo je da spojlirash drugima...zato jezik za zube i pusti ih nek spekulishu.Ako neko pita onda im objasni.Dodushe ja sam gledao ceo prvi serijal,chlan sam foruma koji je bash okrenut LOST seriji i mogu da objasnim sve shta se deshava,ali onda ovima shto nisu gledali netje biti zanimljivo,a tu je cela sushtina da ne znash shta tje se desiti!
 
Ja razumem da serija treba da bude misteriozna...tipa onaj ''man in black'' sto ga je doca vidjao...ali da ti sretnes ''nesto'' visine tri i po metra sto pomera drvece kako mu se cefne i kao nista se nije desilo...yeah, right. Mozda nam to pojasni (bez prevelikog spoilerisanja) neko ko je vec gledao unapred...ja se samo nadam da objasnjenje nece biti nekog psiholoskog tipa, kao njima se sve to prividja i ostrvo se igra s njihovim umovima i sl. Za to imam Steven King's Langoliers...(jawdroping film if I do say so myself)
 

Back
Top