Silovanje

povod je ovaj tekst http://www.blic.rs/Vesti/Svet/53903...ti-silovana-nije-trebalo-da-se-bori-i-uzvraca

i moje pitanje je da li je zrtvi bolje da , kad je vec jasno da ne moze pobeci , *saradjuje*

jer sam cuo pricu da je jedna izbegla silovanje tako sto je napadacu rekla nesto kao *pa sto ne kazes sta hoces , bas si sladak ,vazi*

jer silovatelju je vece uzbudjenje osecaj moci nego sam cin

ugrizes ga za vrat,nabodes ga kolenom u muda,e sad mozemo i mi da nosimo suzavac i tako to, sad ce zakonom da regulisu ako vec nisu..al u reali najbolje je mozda kao pravis se da je sve kul i gledas da ili smugnes ili da ga zveknes ako ne mozes da pobegnes...
 
Diskutabilno. Stoij da neki manijaci verovatno uzivaju u osecaju moci, kada neko zapomaze i moli za pomoc, to mu valjda dodje neka vrsta sadizma.
Ali sta je sa onima kojima moc nije bitna, vec samo seks?

Ne siluju valjda svi samo zbog osecaja moci koji im to pruza i jer su sadisti koji uzivaju u mucenju drugog ljudskog bica.
 
povod je ovaj tekst http://www.blic.rs/Vesti/Svet/53903...ti-silovana-nije-trebalo-da-se-bori-i-uzvraca

i moje pitanje je da li je zrtvi bolje da , kad je vec jasno da ne moze pobeci , *saradjuje*

jer sam cuo pricu da je jedna izbegla silovanje tako sto je napadacu rekla nesto kao *pa sto ne kazes sta hoces , bas si sladak ,vazi*

jer silovatelju je vece uzbudjenje osecaj moci nego sam cin

Upravo o ovom se radi.Osecaj moci,osecaj da je "jak,snazan i nadmocan",da je zrtva slaba i nesposobna da se odbrani od njegove "snage"..kada bi rekla da pristaje,on ne bi mogao.Vecina njih je potpuno nesposobna da ima sex sa zenom koja bi pristala...

- - - - - - - - - -

Diskutabilno. Stoij da neki manijaci verovatno uzivaju u osecaju moci, kada neko zapomaze i moli za pomoc, to mu valjda dodje neka vrsta sadizma.
Ali sta je sa onima kojima moc nije bitna, vec samo seks?

Ne siluju valjda svi samo zbog osecaja moci koji im to pruza i jer su sadisti koji uzivaju u mucenju drugog ljudskog bica.

Ja mislim samo zbog toga.Silovatelji su teski bolesnici,umobolnici..povratnici,koji ne reaguju na lecenje.Za njih postoji samo jedan lek.
 
Upravo o ovom se radi.Osecaj moci,osecaj da je "jak,snazan i nadmocan",da je zrtva slaba i nesposobna da se odbrani od njegove "snage"..kada bi rekla da pristaje,on ne bi mogao.Vecina njih je potpuno nesposobna da ima sex sa zenom koja bi pristala...

- - - - - - - - - -




Ja mislim samo zbog toga.Silovatelji su teski bolesnici,umobolnici..povratnici,koji ne reaguju na lecenje.Za njih postoji samo jedan lek.
Tako e-kastracija i nek pišaju na cevku! Po zakonu!Amen!
 
I čemu će ti služiti odgovor na ovo pitanje, i od koga ga očekuješ? Ako ti ne odgovori žrtva, sve ostalo su i dalje nagađanja.
Jako degutantno. Može neko da ti posavetuje da sam proveriš, pa da nam, kao žrtva, daš tačan odgovor.

odgovor bi znacio svakoj potencijalnoj zrtvi.

zar ne bi bilo lepo da se neko spase tako sto se seti nekog od saveta koje procita ovde.

- - - - - - - - - -

mislim , bolje i da ne bude u takvoj situaciji ,ali ako bude
 
povod je ovaj tekst http://www.blic.rs/Vesti/Svet/53903...ti-silovana-nije-trebalo-da-se-bori-i-uzvraca

i moje pitanje je da li je zrtvi bolje da , kad je vec jasno da ne moze pobeci , *saradjuje*

jer sam cuo pricu da je jedna izbegla silovanje tako sto je napadacu rekla nesto kao *pa sto ne kazes sta hoces , bas si sladak ,vazi*

jer silovatelju je vece uzbudjenje osecaj moci nego sam cin
ja dobro znam sto ti hoces da podmetnes. kad ne bi postojalo dobro i zlo nego bi ljudi bili neodgovorni za svoje cinove, i tad bi terebalo zamislit da je ovako kao sad- da su odgovorni, i PONOSNO PRUZATI OTPOR jer i tad kad ne bi bilo stvarno postojece razlike izmedju dobrih i zlih, svi bi pomrli od dosade kad je ne bi izmislili. Tako da ti je predlog glup na dva mjesta, supalj na 2 mjesta, i zestoko curi... ti saradjuj mislis da je odvratno kad ti ga stave u du.pe muskarci?
CEK, STARNNO SAD DA PRICAMO PRIJA LI MUSKARCU KAD MU GA STAVE U DU.PE, MENI GA STAVLJALI NISU, ALI ZNAM IZ RAZNIH STVARI DA BI PRIJALO, PA SLUSAJ NEKE OD TIH STVARI
necu reci sta od ovo dvoje mi se desavalo: a to je da mi cura stavi jezik u analani otvor ili da sam prstom probam kakav je osjecaj je li odvratan bas da vidim, da bi pretpostavio kako je zeni, kao mali...
je li to ovvratlno ili prijatno, sto mislis?
Prijatno je...
SVE OVE GADOSTI SAM PISAO DA BI MU POSTAVIO ISTO PITANJE KOJE ON NAMA DA SMO SE NASLI U KOZAMA FORUMASICA, I FORUMASICAMA JER SU SE NASLE U KOZAMA FORUMASICA, ALI JE TACNO DA PRIJA MUSKARCU KADA MU NJEGOV SOPSTVENI PRST ULAZI U ULAZ SAM ANUSA, NA TACKU ULAZA, A NE DUBOKO, ILI jezik od njegove cure KADA RADI TUDA, TO MU IZUZETNO P R I J A
Pa eto, znam to, i, zamisli da i ti mislis da je prijatno - SAMO ZAMISLI, ne trazim da mislis, nego zamislis, i bi li u tom slucaju priredjivao saradnju? evo reci cu ti: ja ne bi pristao, a ti bi stao da razmislis...

Znaci nisam reko da bi pristao da mi neki ulazi, a ako bi pristao na ulazenje, a necu da kazem bi li, cak i onda bi iako mislim da bi ulazak dilda bio tjelesno prijatnije ne bi pristao, pristao bi samo na to da mi neka ljepotica jezikom ulazi i l i prati to dahom strucno
 
Poslednja izmena:
Za silovanje - kastracija.
Ako je pored silovanja bio još neki kriminalni čin - onda i zatvor.
STO DA NE UNAPRIJEDIMO NAUKI? za silovanje dati ga neuropsiholozima na eksperimentisanje sa sjeckanjem i ubacivanjem raznih kiselinica, metala i drugih jedinjenja po mozgu dok mu ne povade sve... ekstirpacijama :hahaha:(tako se zove kad ti izvade dio iz mozga, ekstirpacija :hahaha:) sto su nas ucili taj izraz nije mi jasno
 
... za silovanje dati ga neuropsiholozima na eksperimentisanje sa sjeckanjem i ubacivanjem raznih kiselinica, metala i drugih jedinjenja po mozgu dok mu ne povade sve... ...

Ti bi da se svetiš,
a to je bez veze,
zato što su to ljudi robovi svojih žlezda !

Treba odstraniti žlezde i tako pomoći i njima i okolini !
 

Back
Top