#pravda_za_muski_rod

Poruka
17.793
Naleteh na ovaj zanimljiv post jedne devojke na FB-u danas.Pa mi pade na pamet da vas upitam:
-da li vi delite njeno misljenje?Mislim,naravno,na njen opis slike,ne na samu sliku.
-da li su,kako ona rece,"muskarci zlato kakve su danasnje devojke"?
-da li je bas 92% devojaka ovakvo?

I jos jedno pitanje: S' obzirom na to da se radi o devojci koja je vrh riba i,hajde da kazem u neku ruku,pomalo popularna,da li mislite da je ovo vise pokusaj sticanja simpatija od strane muskaraca i samopromocija?

Nadam se da nisam prekrsio neko pravilo foruma posto sam cenzurisao prezime,sliku i link.Da ne bude da kradem tudje slike.

13zo2rs.jpg
 
ovo je definitivno promocija same sebe (videli smo jos takih na forumu), ovo mozes i da mislis bez da tako dramaticno objavljujes statuse na fejsbuku kojima sebe ocigledno izdvajas od tih 92% (missim meni je ovo jedan od vrsti attention whoringa :mrgreen: )...inace obzirom da je post javan (shared with everybody ili kako vec zovu taj tip kada imas planetu kraj posta), i da mozes na fejsu da radis pretragu po hashtags i da joj znamo prvo ime, prilicno sam sigurna da ne bi trebalo vise od 5 sekundi da vidimo ko je doticna :mrgreen: #justsaying :manikir:
 
nije te sramota u tvojim godinama drndaš đoku na srednjoškoljke :mrgreen:
DEČACI U ZLATO DEVOJČICE U BLATO
dečaci su divni
a devojčice napaćene oštrokondže
:!:

E pa nije srednjoskoljka :mrgreen:

ovo je definitivno promocija same sebe (videli smo jos takih na forumu), ovo mozes i da mislis bez da tako dramaticno objavljujes statuse na fejsbuku kojima sebe ocigledno izdvajas od tih 92% (missim meni je ovo jedan od vrsti attention whoringa :mrgreen: )...inace obzirom da je post javan (shared with everybody ili kako vec zovu taj tip kada imas planetu kraj posta), i da mozes na fejsu da radis pretragu po hashtags i da joj znamo prvo ime, prilicno sam sigurna da ne bi trebalo vise od 5 sekundi da vidimo ko je doticna :mrgreen: #justsaying :manikir:

Da,to sam i ja pomislio.Malo mi zvuci nekako...muskouvlakacki.A iz licnog iskustva,obicno te koje se najvise busaju takvim stvarima ispadnu najgore po tom pitanju.
 
meni se nude te klinkice od 18, znaci nekad budem i neljubazan kad ih odbijem, al to je za njihovo dobro, a i za moje, sto bi sa njima kad se navade :)))
volim da se ponosam sa malo mladjim od mene, ove moje godiste i starije ne gledam, posto izgledaju mnooogo starije od mene, barem tijelo
 
Da treba sa 14, ne, ali ako hoce, njihova stvar, ipak mislim da je prerano. Po mom misljenju sto kasnije to bolje, ne mora bas sad nevina u brak, nije ovo 1850-a, ali jednostavno sa godinama hormoni se stabilizuju i razmislja se racionalnije i zrelije. Sta je meni padalo na pamet sa 14 i kakve sam ja planove za kres imao, koje sam hteo da kresnem, sacuvaj boze i sakloni, i sreca moja nisam imao petlje da realizujem to, vec kad je doslo vreme, razmisljao sam zrelo i pametno, sta, kako i sa kim. Ne razmislja se isto sa 14, 16, 18, 20 isto jednostavno. Sa 14 ljude boli uvo za odgovornost, posledice, nos ne znas da obrises sa 20 ce vec da se malo misli o tome.

Problem sa devojkama u tom dobu su hormoni i sto im je falus samo u glavi (pa i bukvalno), a i za muskarce nije bolje. Jednostavno hormoni divljaju, seks je nesto vau, ultra popularno i cool, svi imaju, a i tebe svrbi, pa daj sta das, samo sa nekim da se kresne. U neku ruku sve je to i normalno, svi smo to prosli, mada ne znaci da ako te zasvrbi da trebas odmah da skidas gace, vec mora malo samokontrole. I ajde, ima ono, devojke tada ne misle na seks (sigurno da, da) ali sigurno misle o ljubavi da imaju decka i sl. A taj decko dajem glavu da jedva ceka da je skine prvom prilikom, a ona ce pre ili kasnije dati. Jos ako su sve drugarice dale a ona nije, ili je on neki "da me volis ti bi mi dala" pa ocigledno je kako ce se zavristi. Sad, da li se daju sa casu koka-kole i voznju do kuce, ne znam, ali verovatno ima kretena i kretenki, kojima je eto fora da ima decka, jos vozi auto neki, ma smeker, pa jos ako se kresne sa njim ona je riba. Ili moze i da ima ono, ljubav, truc muc, bla, ona ga voli pa mu da, a njemu zapelo da se ogrebe par puta. Ove koja ja vidjam u svom okruzenju ne deluju mi previse inteligentni ljudi, tako da sumnjam da su te veze iz ljubavi a ne neke semice od nedelju-dve, mesec dana sa kresom.

A dosta ima i u izgledu. Kapiram ja da ovo nije 1850 i da zena zeli da izgleda i lepo i seksi i sve, i sve je to ok, ali treba imati ukusa. Ona ako obuce sorcic koji pojede pola zadnjice i gore neki top koji jedva drzi nabubrele grudi da ne ispadnu cisto sumnjam da ce neki muskarac pomisliti "e ova je dobra cura, bas bih popricao sa njom, zanima me kako razmislja". Ne bre, zanima njega sta se krija ispod tog tankog topa koji jedva drzi naburele grudi. Jednostavno, biologija. Opet, to su neki jeftini trikovi za skretanje paznje, pokazi atribute i normalno je da ce muskarci da zevaju, prilaze i sta vec, ali to je kao sto rekoh jeftin trik za skretanje paznje, jer boli njh kakva si ti osoba, njih briga da te skinu i vide sta imas ispod. Jbg, takvi smo, biologija. No ne mora da znaci da su "postene" one koje se utegnu do vrata, naprotiv, ali takve ce prvo paznju da privuku necim drugim a ne atributima. A realno, danas svi mi zelimo paznju, zelimo da budemo lepi, seksi, pozeljni, alfa muzjaci ili zenke, a koji je najlaksi nacin? Pa ako nemas u glavi imas medju nogama, bilo i bice. Za sada, moje iskustvo sa tim "utegnutim do grla" je jako pozivitno, a u "postenje" se nisam uveravao.

Kakve su devojke, stvarno ne znam, ove sa kojima imam kontakt su obicno neke prizemne i ok, a ne neke sponzoruse. Ove koje su u fazonu "ribe, makice, samo bahato" izbegavam u sirokom luku. Ok su za gledanje, biologija jbg, ali ne mogu psihicki da me zadovolje, tako da posle 15-ak minuta seksa i praznjenja ne vidim sta bih mogao sa njima (a kao da bi neka pristala da se prazni sa mnom :hahaha:, a i ja nisam u tom fazonu nesto). Vidjam dosta tih tako, mozda i ja generalizujem "tipicno zensko", ono vrh dana je izlazak, nista ne zna, nista je ne zanima, bitno da je lepa, nasminkana, da ima decka, iako je taj neki bilmez sa besnim autom koji gleda da se ogrebe, a ona to (ne) zna ili veruje u nesto drugo. Procentualno, ne znam, zaista, ali to "tipicno zensko" mi je odbojno i ne trudim se da imam ista sa takvima. Jednostavno skroz smo dva razlicita sveta.

Da, malo zvuci na samopromociju, sve zene ne valjaju sve su one hurve a ja dobra i postena. Sta znam, znam i ja tako neke i meni su ok, skroz na mestu, i za zezanje i za druzenje i za sve. Koliko su "postene" stvarno ne znam, ali ako proverim javicu :mrgeen: . A i to postenje je jako diskutabilan i individualan pojam. Da li je postena osoba koja u zivotu do 25 nije imala ozbiljnu vezu, samo 2 puta kres za vece ili osoba koja je do 20 spavala sa njih 8, sve iz ljubavi navodno. Mozemo da palamudimo o tome do sutra, ali to je vec materijal za drugu temu.

A i primetio sam da druge zene kritikuju obicno one koje nisu toliko lepe, zgodne jesu, simpaticne, ali nisu ribetine da se za njima otkida. Sad da li one imaju paznju muskog roda, ne znam stvarno, mozda ne kao ove mackice i lepe cure, a mozda ih te lepe cure gledaju kao nizu vrstu "gle kakva si, koji ce muskarac tebe :roll:" Mozda je to malo ljubomore, mozda ne, zaista ne znam.
 
Poslednja izmena:
Liberalna klasicna promiskuitetna danasnja mlada devojka Christophere,napredna i u trendu hahahaha, a i naravno da se samopromovise-MARKETING na drustvenim mrezama, kako bi ispala kul riba i pod znacima navoda dobra devojka-folirantkinja i kako bi masturbanti masturbirali na nju.Danasnji mladi zenski ego je cudo jedno. ;) .
 
Poslednja izmena:
-da li vi delite njeno misljenje?Mislim,naravno,na njen opis slike,ne na samu sliku.

Ona je vise bacila akcenat na cenu, pomenuvsi koka-kolu i voznju ocegledno kao premalo placen seks? Da je moet i taxi, onda se ne bi jeftino prodale?
Nijednom nije spomenula ono sto je glavni problem kod mladih, a to je odsustvo postovanja a to nema veze sa tom koka-kolom, jer sta fali koka-kola ako je popijes u drustvu decka koji te postuje? Odsustvo zdravog samopostovanja kao i postovanja drugih je ovde problem. Niko nikog ne postuje, a na prvom mestu sebe.

-da li su,kako ona rece,"muskarci zlato kakve su danasnje devojke"?

Ne. Isti su. Opsti pad morala podjednako lose utice na sve ljude, ma kog pola bili. Uvek je nekom drugom lakse i bolje, uvek je neko drug crn. Nije tako.
Slicni se i sparuju.

-da li je bas 92% devojaka ovakvo?

Gde nadje tih 92%.
Sve je uzrocno-posledicno, a trziste funkcionise po vrlo prostim principima, ponude i potraznje. Ponuda se prilagodjava potraznji. Da nije tako, ne bi imale prodju pa bi morale da se menjaju i prilagodjavaju nekim drugim standardima.
Ako su one takve, onda su i oni takvi. Ako su oni takvi, onda su i one takve. Nema tu razlike. Svako tu igra igru koju druga strana voli i podrzava.

Ko nije takav, ko ima snage da u tom vremenu ostane svoj, trazi isto takve, sebi slicne i mnogo mu je teze jer je malo kvalitetnih ljudi i sa jedne i sa druge strane.

:think:
 
ne izlazim pa ne znam, ali ono što vidim i što mogu da pročitam između redova jedino se ne bi složio oko procenata...a ostalo je manje više istina
totalni sunovrat sistema vrednosti kod mlađe populacije

i da dodam da mi je žao što TV Pink nije spaljen 5. oktobra 2000. godine
 
pa moje mišljenje je da mediji a pogotovo Pink nose dobar deo odgovornosti što je stanje ovako jadno po tom pitanju
e sad...mnogi će da kažu - nije tačno, najzaslužnija je porodica...
pa jeste najzaslužnija porodica...ali da nije plasiranja i forsiranja kiča na sve strane verujem da bi situacija bila makar malo bolja
 

:ceka:

pa moje mišljenje je da mediji a pogotovo Pink nose dobar deo odgovornosti što je stanje ovako jadno po tom pitanju
e sad...mnogi će da kažu - nije tačno, najzaslužnija je porodica...
pa jeste najzaslužnija porodica...ali da nije plasiranja i forsiranja kiča na sve strane verujem da bi situacija bila makar malo bolja

U potpunosti delim tvoje misljenje.

Je li ovo pisala ona silikonska nakaza? Videla sam u novinama dva napumpana akrepa koja haraju splavovima. Da nije ova jedna od njih?

Ma nije.
 
Uvek ima onih kojih se dodvoraju radi sticanja popularnosti i pricaju pricice ali ima i ovde forumasa muskaraca koji non stop hvale devojke a onda im se dodvoravaju i ulizuju pa i preko privatnih poruka. Uglavnom kada citam 90% ovde muskaraca onda se moze zakljuciti da su devojke divne ma sta im radili.
 

Back
Top