BRUTALNE BORBE U RINGU

PLP

Poznat
Banovan
Poruka
9.849
Znamo da su tajlandjani jaki sto se tice brutalnih borbi u ringu.
Ovo su takodje brutalnosti u ringu, ali dolaze sa druge strane, iz Burme, i kao sto se vidi, nemaju ni rukavice, tako da bi ovo bila prakticno ulicna tuca.
 
U oba snimka je vidljivo koliko burmanski borci daleko više koriste ručne tehnike pesnicama od tajlandskih boksera.Kad bi se ovakvi likovi razmileli Evropom poosvajali bi sve titule.

- - - - - - - - - -

Naravno kad bi im bilo dopušteno da koriste svoj pristup borenju.:lol:
 
Ma ovaj sa snimka gore.
Zapravo i nije debeo,nisam odavno gledao snimak pa sam zaboravio kako lik izgleda.
Inace taj lik je policajac i amaterski MMA borac sa par pobeda u kavezu,ako se dobro secam.

A onaj iz Kimbovog obezbedjenja je nas covek,Milan Jovanovic,zvani Strongman.

A kad smo vec kod debelih,Roy Nelson ga je raskantao u UFC-u.

Nema celog snimka,niti bas nekog kvaliteta ali vidi se


Koliko god bio dobar na ulici,nemas sanse protiv profesionalnog borca
 
Ma ovaj sa snimka gore.
Zapravo i nije debeo,nisam odavno gledao snimak pa sam zaboravio kako lik izgleda.
Inace taj lik je policajac i amaterski MMA borac sa par pobeda u kavezu,ako se dobro secam.

A onaj iz Kimbovog obezbedjenja je nas covek,Milan Jovanovic,zvani Strongman.

Mislio sam na onog debelog crnca što ide iza Kimba na snimku, a Milan strongman nije debeo nego nabildovan tj. ako je još uvek u formi, teško je održavati onoliku masu. Što se tiče samog Kimba on je samo ulični brawler koji može da trpi udarce kao idiot ali ni Mitrione nije bio profesionalni borac kada je pobedio Kimba, to mu je tek bio drugi meč a pre toga je 6 godina igrao u NFL-u. 20. Juna je Kimbo protiv Kena Šamroka, ko zna zašto im to treba.
 
A onaj iz Kimbovog obezbedjenja je nas covek,Milan Jovanovic,zvani Strongman.

Jel to onaj 'udari mene,ne zene' ili tako nesto :lol:


klasican primer da to sto dizes velike kilaze znaci samo da mozes da izbacis velike kilaze ... i nista vise
forma bez sadrzine

sad malo trazio sta i kako

Personal bests
Bench press - 628 pounds (285 kg)
Squat - 946 pounds (430 kg)
Deadlift - 794 pounds (361 kg)


dzabe to sve

brzo se umara ,kondicija nula,spor trom,nema jake eksplozivne pokrete - udarce ,po ovom videu pojesce ga Kimbo za dorucak da nije sparing,igra oko njega ko oko panja :lol:

dakle to,dobar je za obezbedjenje u Holjivud ...da plasi malu decu : )))
 
au 0:40 ulazi mu ko od sale a nije ni brzo to uradio
'naci sazvako bi ga :lol:


Deadlift - 794 pounds (361 kg)

nista ovo ne znaci
nema tu ni s od strongmena , masa x pokret = strong
bolje da radi klin i dzrk samo s'shipkom nego tolko dedlift, bar bi mu reakcija bila bolja :lol:
 

Back
Top