Aj hef pitanje

Kako osoliti izazovu ?

Nove cipele
Haljini

Tašni
Čoeku
Kafi

Itd.

Kako to uspevate i jel vazda pobijediti ako ne kako se nosite bedakom da se posrnule i da je izazov bio jači od vas ?

Bilo bi hitno pa požurite sa odgovorima

Fala i cmokitj :)

prestanes da mislis na to i mislis na nesto drugo, nadjes neku zanimaciju, ili uzmes nesto da radis sto ti odvuce paznju i energije. Ako je u pitanju garderoba ili cipele, ne treba odolevati, jer posle nikad ne naidjes da je bas to to
 
Kako osoliti izazovu ?

Nove cipele
Haljini

Tašni
Čoeku
Kafi

Itd.

Kako to uspevate i jel vazda pobijediti ako ne kako se nosite bedakom da se posrnule i da je izazov bio jači od vas ?

Bilo bi hitno pa požurite sa odgovorima

Fala i cmokitj :)

Poznajem sebe. Ne radim ono posle cega znam da cu uzivati na kratko a posle biti prazna, bio to novcanik ili emotivni osecaj praznine.
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto vam cipele TOLIKO znace? Imas objasnjenje?

Pa lepe cipele prikrivaju problematicna mesta na ostalim delovima tela za razliku od izbora gardarobe. Moze se desiti da odredjena lepa haljina ne stoji optimalno, mozda zateze na pogresnim mestima, ako zeli bas tu haljinu mora da smrsa :)...kod cipela to nije slucaj. Dovoljno je poznatavati samo broj i pronaci odgovarajuce.
 
Poslednja izmena:
Kako osoliti izazovu ?

Nove cipele
Haljini

Tašni
Čoeku
Kafi

Itd.

Kako to uspevate i jel vazda pobijediti ako ne kako se nosite bedakom da se posrnule i da je izazov bio jači od vas ?

Bilo bi hitno pa požurite sa odgovorima

Fala i cmokitj :)

Izazov mi nikad ne mogu biti haljine I cipele
Idem uvek s namerom da kupim,bas me nije u poslednjih 15god nesto pozvalo iz izloga
A za muskarca kafu kolac ako mozes da nam kazes -zasto odoleti? :p
 
Kako osoliti izazovu ?

Nove cipele
Haljini

Tašni
Čoeku
Kafi

Itd.

Kako to uspevate i jel vazda pobijediti ako ne kako se nosite bedakom da se posrnule i da je izazov bio jači od vas ?

Bilo bi hitno pa požurite sa odgovorima

Fala i cmokitj :)

Posrnem svaki put, ali ja sebe nikad i nisam zavaravala pricom da sam karakter... pomirila sam se sa svojim unutrasnjim bicem i zivimo u savrsenoj simbiozi...:D
 
Kako osoliti izazovu ?

Nove cipele
Haljini

Tašni
Čoeku
Kafi

Itd.

Kako to uspevate i jel vazda pobijediti ako ne kako se nosite bedakom da se posrnule i da je izazov bio jači od vas ?

Bilo bi hitno pa požurite sa odgovorima

Fala i cmokitj :)
Nove cipele-ne;
haljine ne nosim;
tašna-to mi je fetiš , tu sam uvek nezadovoljena :malav:, najslabija tačka :sad2:;
čovek-ne;
kafa-ne.

Nema izazova nema bedaka, zdrav razum. :D
 
Kako osoliti izazovu ?

Nove cipele
Haljini

Tašni
Čoeku
Kafi

Itd.

Kako to uspevate i jel vazda pobijediti ako ne kako se nosite bedakom da se posrnule i da je izazov bio jači od vas ?

Bilo bi hitno pa požurite sa odgovorima

Fala i cmokitj :)

Никада не могу да одолим кафи.

Ретко могу да одолим ципелама.

Свему осталом врло лако.
 
Interesantna stvar, meni su najprivlacnije dugonoge bose cure.
One sto nose visoke stikle uglavnom su kratkonoge i zdepaste.

Да, високе штикле су стварно бљак.

stikle.jpg
 
Ovo nije lose pod uslovom da kamen nije laznjak.
Samo za to nisu debelguze kratkonoge zene. Nije u skladu.
za ovu sandalu je potrebna elegancija.

Да ли ти ово личи на ногу дебелгузе кратконоге жене?

Иначе, дебелгузим и кратконогим женама ретко која ципела лепо стоји.
 

Back
Top