Program za pracenje potrosenih impulsa

GZ:
Hvala. Skinuo sam ga i svidja mi se. Jedino mi se ne svidja sto je na hrvatskom (ili losem engleskom). Malo imam problema sa podesavanjem (odredjivanja cene i s time sto ne koristi konekciju koju sam mu zadao (kad je ukljucen auto mod), vec moram rucno da ga ukljucujem da bi merio vreme "po naski" (jeftina na 4 min impuls, a skupa na 2). Ako znas kako se podesava posalji, ako ne, snaci cu se vec za neki dan. Pozdrav.
 
mezzano:
Hvala. Skinuo sam ga i svidja mi se. Jedino mi se ne svidja sto je na hrvatskom (ili losem engleskom). Malo imam problema sa podesavanjem (odredjivanja cene i s time sto ne koristi konekciju koju sam mu zadao (kad je ukljucen auto mod), vec moram rucno da ga ukljucujem da bi merio vreme "po naski" (jeftina na 4 min impuls, a skupa na 2). Ako znas kako se podesava posalji, ako ne, snaci cu se vec za neki dan. Pozdrav.

Ja sam koristio jedno vreme taj hrvatski program, ne znam kako se zove, ali imao sam ne bas sjajna iskustva sa njim, takodje problemi sa podesavanjem i nikada nisam uspeo da resim probleme pa sam ga deinstalirao.
 
Meni za sad ne pravi probleme u windowsu, jedino ne mogu da ga podesim da mi racuna tacnu cenu, sto se tice impulsa (sto mi je bilo i najbitnije) uspeo sam da ga podesim (da mi u jeftinoj tarifi racuna impuls na 4 min, a u skupoj na 2). Kaspersky, Ad-Aware Pro, Spyware Doctor i Spy Bot S&D 1.4 nisu nista pronasli, pa mislim da nema nikakav maliciozni program u sebi.
 

Back
Top