Igrice za Playstation ! (PS1)

Prvo skineš igru sa neta u ROM ili ISO obliku (guglaš ime igre i dodaš ROM odnosno ISO). Onda uz pomoć nekog programa za rezanje (npr. ImgBurn, on je dobar, jednostavan i besplatan) narežeš igru na disk kao image file (u programu ImgBurn ti je to preko opcije Write image file to disc). I to je sve. Narezani disk možeš da staviš u PS1 konzolu i šljakaće. Lično sam tako rezao igre i pokretao ih na konzoli, i sve je radilo ko sat. :ok:
 
eto kako se rezu,tako se rezu. najbolji sajt za skidanje svih ti starim rom-ova je emuparadise.com .mislim da sam i registrovan tamo,ali zaboravio sam...skinuo sam nekoliko .iso fajlova za soni kec i neke igre su radile,a neke ne. nije bitno da li pokreces preko emulatora ili konzole,jednostavno neki fajlovi ne valjaju.

- - - - - - - - - -

eto kako se rezu,tako se rezu. najbolji sajt za skidanje svih ti starim rom-ova je emuparadise.com .mislim da sam i registrovan tamo,ali zaboravio sam...skinuo sam nekoliko .iso fajlova za soni kec i neke igre su radile,a neke ne. nije bitno da li pokreces preko emulatora ili konzole,jednostavno neki fajlovi ne valjaju. i da,rezi na najmanju brzinu mogucu.
 

Back
Top