Милан Видојевић - Публициста

Па дао је људима избор, ко хоће нека плати, јер оно што говори није за свачије уши. Да би њега човјек разумио треба бити начитан и езотеријски поткован.

Ok, to kapiram da "nije za svakog". Ovo drugo nacitan i ezoterijski potkovan je malo tesko. Pored njega i Lucica koji su to srpski ezoteristi? Drugo, treba citati npr samo njih dvojicu ili samo jednog da bi se skapirala njihova prica. Pitam se samo od kad istorija nije za svakog i nije za javno dobro? Informacije koje Vidojevic daje spadaju pod domen istorije. Razumes? Ne bukvalno da bude njegova verzija i verzija ezoterista 100% tacna, ali da se raspravlja sa njima i pravim istoricarima.
 
Па наравно, Видојевић и не тражи сљедбенике, он тако и говори, да људи мисле, сами, да бирају, да прожимају. Ја сам се дуго ломио дали да се пријавим на његов канал, одустао сам. А Езотерија је врло дубока и слојевита и прије свега широка област, и питање гдје човјека може одвести. Тако да у то треба кренути спреман.
Лучић ми је баш онако естрада, његова езотерија је дневно политичка и није езотерија уопште. Он ми се не допада, по њему смо до сад 50ак пута пропали и исто толико пута непријатељима ј. мајку. А не дешава се ништа.
Међутим и Видојевић и Лучић нпр веле да је Дража Михаиловић свој живот скончао у дубокој старости и у Москви, не као сужањ већ као заслужни играч Совјетског савеза.
 
Па наравно, Видојевић и не тражи сљедбенике, он тако и говори, да људи мисле, сами, да бирају, да прожимају. Ја сам се дуго ломио дали да се пријавим на његов канал, одустао сам. А Езотерија је врло дубока и слојевита и прије свега широка област, и питање гдје човјека може одвести. Тако да у то треба кренути спреман.
Лучић ми је баш онако естрада, његова езотерија је дневно политичка и није езотерија уопште. Он ми се не допада, по њему смо до сад 50ак пута пропали и исто толико пута непријатељима ј. мајку. А не дешава се ништа.
Међутим и Видојевић и Лучић нпр веле да је Дража Михаиловић свој живот скончао у дубокој старости и у Москви, не као сужањ већ као заслужни играч Совјетског савеза.
Za Lucica se slazem. Da ne idemo za njega u off. Vidojevic mi i izgleda ozbiljnije po svojim tvrdnjama, njegovu pricu i mogu da skapiram donekle.

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6040X уз помоћ Тапатока
 
Poplava je tih raznih Lucica, Miroljuba Petrovica, Vidojevica. Ima ih jos. izmisle tako neke teorije sa vrlo nekredibilnim dokazima, i pocnu da laprdaju po youtube. Onda se masa polupismenih ljudi primi na te teorije zavere, a ovima raste rejting i subskrajberi.

Mnogi pocnu da ogstuju i po televizijama i slicno.

Po meni je to sve tesko sarlatanstvo.
 

Back
Top