Udji,ne naplacuje se

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
Ovo sam jednom prilikom negde procitala i bas mi se svidelo,pa rekoh hajde da podelim
s' vama

Ko god ostavi negativan trag u nama bio je nas ucitelj jer nam je otkrio nove odaje u nama.Koliko Vam je susreta sa uciteljima zivot priredio i koliko ste odaja u sebi otkrili :D

jos nesto: judi, glasajte da nam ne ubiju stare porukice :D ;)
 
lepa tema Esperanca.ja sam expert u toj prici.....takvih ucitelja koliko volis,,,,,,ali i protivotrova za njih....Sto se tice porukica glasam da se poniste sve do ove moje.jer nisam siguran da ce moja draga shvatiti ova cijukanja kao bezopasni zez....GAAASI MAAAAAAAJSTOREEEE!!!
 
Otkrile su 116 odaja, i u svakoj se nalazi neki sasvim drugi Tomax.......
.... i boga pitaj koliko je još ostalo neistraženih odaja u meni....

E, hajde sad da pređemo na neku drugu temu... pls!
 
jedan trag su skolski dani.......ranjivost........stvaranje licnosti koja se uklapa u standarde,pa cak i decije........a narucito uciteljske,krute i bez maste.....primer......napisao sam pesmicu o zecu.uciteljica je naglas procitala ,dok sam ja ponosno uzivao u trenutku slave.zatim se okrenula i opaucila me sveskom po tintari....i optuzila da sam pesmu prepisao......plakao sam......u sebi......i to umece imam i danas...HVALA UCITELJICE......
 
ej de si....jes gadno....nego ajmo do nikolja vecheras je pidzama party....ako budemo brzi stitjitjemo na svitanje uz punch i pojanje....a jel bolelo?....daj napishi ako imash sad to o zeki....il je i to neka fora da je neki zeka razapet pa kao posle on ustao i od tad zechevi imaju one kitnjaste repove i to....sad me kopka kakav si bio pre tog religijskog ludila....ma da udarali te po glavi....**** choveche....dotji tje i tvojih 5min....ima sve da ik pobijemo...
 

Back
Top