Film "Interstellar"

Pa i nije bog zna šta, bar meni. Ybt zar je sada neko pravilo da svaki film koji ima odličnu ocenu publike MORA da bude super svima? :roll: Toliko o individualnom ukusu. :confused:

Ocena publike valjda nešto govori. Postoji onoliko filmova sa sličnim temama pa su dobri. Koliko filmova ima na temu WW2? Da ne pominjem Star Trek i koliko je materijala snimljeno na tu temu.
Naravno da film ne mora da se svidi svima ali kada neko napiše da je ovaj film smeće... lepo sam napisao, neka izvoli i napiše bolju priču i predstavi je nama ovde. Da vidimo taj skriveni talenat.
 
Film je smece u svakom mogucem smislu i dokaz da ljudima nema spasa ako su do te mere intelektualno atrofirali da u ovome nalaze cak i zabavu a kamoli neku vrednost.
Znaci svako ko smatra da je ovaj film nesto vise od mexicke sapunice u svemiru je retardiran i ima negativan iq

TI misliš da poseduješ neki superiorni itelekt samo zato što ti se jedan film ne sviđa?

Ovo uopste nije sf ovo je anti sf film.

Naravno da je SF.

Patetika losa rezija lose napisan scenario ko da ga retardirano dete napisalo.

Ova kritika puca od smislenih komentara.

Zasto zemlja propada?Nema nuklearne katastrofe nego se kao ljudi samo namnozili.Koja glupost.

Ti ne znač o čemu se radi u filmu a pišeš koješta. Zemlja propada zbog promene klime a ne zbog prenaseljenosti.

Taj predlozak zasto moramo da idemo sa zemlje je fejspalm
.

Moraju da napuste Zemlju jer planeta ne može da podrži život više, postaje pustinja kao Mars.

Kao i nacin na koji "vrbuju" Mekonahija.

On je taj koji je poslao koordinate.

I samo ide downhill odatle.Ljubav kao dimenzjia LOL znaci...a te gluposti o pomeranju "realisticnosti'....Metju Mekonahi prezivljava u crnoj rupi bikoz...magic.

Crna rupa u kojoj je bio je veštački stvorena od strane ljudi iz budućnosti

Ono najodvratnije u vezi ovog filma je njegova nazovi "poruka" (ako tako nesto moze da se nasluti izmedju uvlacenja u dupe prosecnom retardiranom amerikancu).
Vrhunska vrednost koja goni glavnog lika su "slavni stari dani USA kada smo imali svo to djubre" odnosno konzumerizam.
Idemo u svemir da zabadamo americku zastavicu u nadi da to obnavljamo.
FUJ

To uopšte nije poruka filma, jbg da smo mi snimili film valjda bi tamo bila srpska zastavica.

Ne znaš o čemu se radi u filmu, pišeš kao da ga nisi ni gledao, Tebi je mesto na pdf-u politika.
 
Ti si jednostavno retardiran.
Film je smece.
Znam apsolutno o cemu se radi a ti nemas mozga.
Zasto zemlja propada?Zasto promena klime?Nista to nije objasnjeno.
U crnoj rupi ne moze da se prezivi toliko o toj "realnoj" nauci.
Pod tim kako vrbuju Mekonahija mislio sam na cinjenicu da "naucnici" koji prave kao najznacajniju misiju za istoriju covecanstva prihvate da pilot bude lik koji im "slucajno" zakucao na vrata.Sto ga sami nisu kontaktirali?
To da je sam sebi poslao poruku je tek glupost nevidjena.
A ako neko nije razumeo "suptilnu" poruku filma to je scena na verandi izmedju Mekonahija i Lajtgoua...znaci totalno povracanje...gde oni eto kao lementiraju nad "dobrim starim vremenima" kad je usa bila mocna i korporativni kapital vladao.
To je jedno tako shuplja I isprazna glorifikacija americkog potrosackog drustva da je blam o tome I raspravljati.
Film je obicna mexicka sapunica a to sto se kao desava u svemiru ne cini ga SF.Film je anti naucan jer je sve obicna bajka zasnovana na magiji.Ljubav NIJE dimenzija.Tachka.
 
Ocena publike valjda nešto govori. Postoji onoliko filmova sa sličnim temama pa su dobri. Koliko filmova ima na temu WW2? Da ne pominjem Star Trek i koliko je materijala snimljeno na tu temu.
Naravno da film ne mora da se svidi svima ali kada neko napiše da je ovaj film smeće... lepo sam napisao, neka izvoli i napiše bolju priču i predstavi je nama ovde. Da vidimo taj skriveni talenat.

popularnost nije sinonim za kvalitet .
 
Ti si jednostavno retardiran.
Film je smece.
Znam apsolutno o cemu se radi a ti nemas mozga.
Zasto zemlja propada?Zasto promena klime?Nista to nije objasnjeno.

Vidi prostačino, probao sam da ti objasnim kao čoveku ali tebi je izgleda mozak u dupetu pa treba vremena da stigne informacija na željeno mesto. Prvo da shvatiš šta si video u filmu a zatim da razumeš ono što sam napisao. Ako si debil kao što jesi naravno da nećeš razumeti šta se dešava u filmu. Nadalje ću koiristiti tvoj rečnik jer kao retardirano biće drugačije ne razumeš.


U crnoj rupi ne moze da se prezivi toliko o toj "realnoj" nauci.

Ne znam koji deo reči "fikcija" ti nije jasan.

Pod tim kako vrbuju Mekonahija mislio sam na cinjenicu da "naucnici" koji prave kao najznacajniju misiju za istoriju covecanstva prihvate da pilot bude lik koji im "slucajno" zakucao na vrata.Sto ga sami nisu kontaktirali?

On je i ranije bio pilot, tj astronaut.

To da je sam sebi poslao poruku je tek glupost nevidjena.

Poruku je poslao sebi. Tu je prisutan paradoks putovanja kroz vreme.

A ako neko nije razumeo "suptilnu" poruku filma to je scena na verandi izmedju Mekonahija i Lajtgoua...znaci totalno povracanje...gde oni eto kao lementiraju nad "dobrim starim vremenima" kad je usa bila mocna i korporativni kapital vladao.
To je jedno tako shuplja I isprazna glorifikacija americkog potrosackog drustva da je blam o tome I raspravljati.

Glavna priča je da zemlja propada i samo debil kao ti to ne može da vidi jer peščane oluje koje uništavaju usev očigledno nisu dovoljne da to razumeš, pored toga što je pominjano da če ljudska rasa izumreti. Ta "dobra stara vremena" se odnose na razvoj nauke koja se uči samo površno u vremenu kada se radnja filma dešava i primat se stavlja na proizvondnju hrane koje gotovo nema.

Film je obicna mexicka sapunica a to sto se kao desava u svemiru ne cini ga SF
.

Stvarno ne znam šta se dešava u meksičkim serijama.

Film je anti naucan jer je sve obicna bajka zasnovana na magiji.

Film je fikcija pileći mozgu.

Ljubav NIJE dimenzija.Tachka.

Tvoj zaostali mozak na lestvici evolucije nije u stanju da razume metafore zato detaljnije objašnjavanje može biti samo gubljenje vremena. Još jednom si potvrdio da nemaš pojma šta se ustvari dešava u filmu. Sve što znaš je da prosipaš mentalne bljuvotine i vređaš čak i kada ti se neko iole pristojno obrati.

- - - - - - - - - -

popularnost nije sinonim za kvalitet .

Napiši šta ti se ne sviđa umesto da jedan drugog naklapamo sa prostoproširenim rečenicama.
 
lol nema tu nikakve metafore
film je pretenciozan a radjen od strane jednog nabedjenog glupaka pa tako ispada samo komiucan
pazi zaplet
super uber naj iiihaaa kauboj pilot nije pozvan od strane ostataka nasa (ili kako vec) da bude pilot misije za pronalazak druge planete za zivot
nego je on sebi poslao poruku kroz vreme i nabasao preko nje do ubertajnog postrojenja
tamo mu "naucnik" kaze ok aaa da znamo za tebe (ali te nismo kontaktirali jer smo ladili jajca) al tebra ae kad si vec tu da vozis spesjship lolol
u medjuvremenu ce taj "naucnik" da mrsteci se I zvrljajuci table resi "problem gravitacije" znaci ladno covek da se zapita ako je moguce resiti "problem gravitacije" kako nije moguce resiti klimatske probleme ili sta vec unistava kukuruz?
veliki twist je da ih je lagao (dooou) ali opet covek iz buducnosti ima reshenje!
I on interdimenzionalnom metju mekonahiju koji preziveo upad u crnu rupu (bikoz magic) salje poruke kako da se "resi gracitacija" koju onda on u proslost salje svojoj cerki koriscenjem svoje LOVE supermoci

znaci ovakvo smece i apsurd gluposti nedostatka logike ismevanja nauke moze samo dete od 12 g da smisli :lol:

a samo idiot koji misli da je glupost i kich nesto uzviseno moze da najde u ovom djubretu neki visi smisao lol
 
gledajuci fiLJm smorio sam se ko mac u kamenu..nisam ni odgledao do kraja..nisam ni do pola kad sm kod toga..specijalni efekti su vrh..I to mi se jedino svidja..sta me smorilo? pa sa samog starta filma krenuli su sa izrazito naglasenom tipicno americkom patetikom..
 
lol nema tu nikakve metafore
film je pretenciozan a radjen od strane jednog nabedjenog glupaka pa tako ispada samo komiucan
pazi zaplet
super uber naj iiihaaa kauboj pilot nije pozvan od strane ostataka nasa (ili kako vec) da bude pilot misije za pronalazak druge planete za zivot
nego je on sebi poslao poruku kroz vreme i nabasao preko nje do ubertajnog postrojenja
tamo mu "naucnik" kaze ok aaa da znamo za tebe (ali te nismo kontaktirali jer smo ladili jajca) al tebra ae kad si vec tu da vozis spesjship lolol
u medjuvremenu ce taj "naucnik" da mrsteci se I zvrljajuci table resi "problem gravitacije" znaci ladno covek da se zapita ako je moguce resiti "problem gravitacije" kako nije moguce resiti klimatske probleme ili sta vec unistava kukuruz?
veliki twist je da ih je lagao (dooou) ali opet covek iz buducnosti ima reshenje!
I on interdimenzionalnom metju mekonahiju koji preziveo upad u crnu rupu (bikoz magic) salje poruke kako da se "resi gracitacija" koju onda on u proslost salje svojoj cerki koriscenjem svoje LOVE supermoci

znaci ovakvo smece i apsurd gluposti nedostatka logike ismevanja nauke moze samo dete od 12 g da smisli :lol:

a samo idiot koji misli da je glupost i kich nesto uzviseno moze da najde u ovom djubretu neki visi smisao lol

Završili smo za razgovorom, ideš na ignore listu. Nemam vremena za imbecile.
 
Ocena publike valjda nešto govori. Postoji onoliko filmova sa sličnim temama pa su dobri. Koliko filmova ima na temu WW2? Da ne pominjem Star Trek i koliko je materijala snimljeno na tu temu.

Meni ocena publike ne govori ništa jer svaki debil može tu da glasa. A sve i da je tema filma najoriginalnija moguća, meni film i dalje ne bio ništa posebno jer su, kao što sam već rekla, likovi plitki, a radnja naivna.

A što se tiče Star Treka - obožavam ga, ali me to ne sprečava da mislim da su ovi noviji filmovi žešće srranje. Retko kada sam se iznervirala koliko kada sam gledala Star Trek iz 2009. Sačuvaj me bože na šta ono liči, malo je falilo da razbijem komp od muke. Naravno, nisam ga ni odgledala do kraja. Bolje da ne snimaju više ništa iz te franšize, skrnave je džabe. A mogu samo da zamislim na šta će da liči ovaj novi deo Star Wars-a. Mislim da ga uopšte neću ni gledati, stvarno ne želim džabe da se nerviram. Zar je moguće da više niko ne ume da snimi neki dobar SF film, stvarno su sve gori što su novije produkcije. :( Igraju na kartu specijalnih efekata i atraktivnih glumaca i glumica, dok je gluma često nikakva, a radnja žešće naivna i puna klišea- u suštini prave filmove za retardirane Amerikance, a onda ih uvaljuju i ostatku sveta koji ih oberučke prihvata i proglašava remek delima samo zato što imaju moćne efekte i poznate glumce (koji uzgred često baš i ne umeju da glume). :bljak:


Naravno da film ne mora da se svidi svima ali kada neko napiše da je ovaj film smeće... lepo sam napisao, neka izvoli i napiše bolju priču i predstavi je nama ovde. Da vidimo taj skriveni talenat.

Pa kad me neko bude platio da prišem scenarije za filmove, pisaću ih. Do tada ću samo da komentarišem rad onih koji su za to plaćeni.
 
Poslednja izmena:
gledajuci fiLJm smorio sam se ko mac u kamenu..nisam ni odgledao do kraja..nisam ni do pola kad sm kod toga..specijalni efekti su vrh..I to mi se jedino svidja..sta me smorilo? pa sa samog starta filma krenuli su sa izrazito naglasenom tipicno americkom patetikom..

Znači komentarišeš nešto što nisi ni do kraja gledao. Ne vidim nikakvu patetiku, početak filma je služio da se razviju glavni likovi da znaš nešto o njima. ko su i šta su. Dalje ne znam šta bih pisao jer nisi gledao.
 
Meni ocena publike ne govori ništa jer svaki debil može tu da glasa. A sve i da je tema filma najoriginalnija moguća, meni film i dalje ne bio ništa posebno jer su, kao što sam već rekla, likovi plitki, a radnja naivna.

Kako je moguće da su likovi plitki, publika je upoznata sa svakim ko je bitan za radnju filma. Zna se njihova prošlost, porodica itd. Ne znam šta je naivno u vezi radnje, ustvari ovo je vrlo česta tema među naučnicima koji se bave futuristikom.

A što se tiče Star Treka - obožavam ga, ali me to ne sprečava da mislim da su ovi noviji filmovi žešće srranje. Retko kada sam se iznervirala koliko kada sam gledala Star Trek iz 2009. Sačuvaj me bože na šta ono liči, malo je falilo da razbijem komp od muke. Naravno, nisam ga ni odgledala do kraja. Bolje da ne snimaju više ništa iz te franšize, skrnave je džabe. A mogu samo da zamislim na šta će da liči ovaj novi deo Star Wars-a. Mislim da ga uopšte neću ni gledati, stvarno ne želim džabe da se nerviram. Zar je moguće da više niko ne ume da snimi neki dobar SF film, stvarno su sve gori što su novije produkcije. :( Igraju na kartu specijalnih efekata i atraktivnih glumaca i glumica, dok je gluma često nikakva, a radnja žešće naivna i puna klišea- u suštini prave filmove za retardirane Amerikance, a onda ih uvaljuju i ostatku sveta koji ih oberučke prihvata i proglašava remek delima samo zato što imaju moćne efekte i poznate glumce (koji uzgred često baš i ne umeju da glume). :bljak:

Upravo iz navedenih razloga za mene lično Interstalar je osveženje. Iako je ovde pominjano da priča nije originalna, ne znam ni jedan film koji se bavi temom na ovaj način.



Pa kad me neko bude platio da prišem scenarije za filmove, pisaću ih. Do tada ću samo da komentarišem rad onih koji su za to plaćeni.

Ovo nije bilo upućeno direktno tebi, zato sam i odvojio novi pasus.
 
a zasto bi I gledao film koji mi se ne svidja?

Šta sad, opet da se naklapamo u tri reči? Zar nismo završili prethodnim postom?
Ne moraš da gledaš nešto što ti se ne sviđa ali mi je glupo da komentarišeš nešto što nisi gledao. Ceo tvoj komentar se svodi na "američku patetiku". Samohrani otac nije tipična priča samo za Ameriku, al ajd. Već sam napisao da je taj početak služio za upoznavanje sa protagonistima.
Ne mogu svi SF filmovi imati Arnija koji vadi ping pong lopticu iz nosa. :D
 
Film je smece u svakom mogucem smislu i dokaz da ljudima nema spasa ako su do te mere intelektualno atrofirali da u ovome nalaze cak i zabavu a kamoli neku vrednost.
Znaci svako ko smatra da je ovaj film nesto vise od mexicke sapunice u svemiru je retardiran i ima negativan iq
Ovo uopste nije sf ovo je anti sf film.
Patetika losa rezija lose napisan scenario ko da ga retardirano dete napisalo.
Zasto zemlja propada?Nema nuklearne katastrofe nego se kao ljudi samo namnozili.Koja glupost.Taj predlozak zasto moramo da idemo sa zemlje je fejspalm.Kao i nacin na koji "vrbuju" Mekonahija.
I samo ide downhill odatle.Ljubav kao dimenzjia LOL znaci...a te gluposti o pomeranju "realisticnosti'....Metju Mekonahi prezivljava u crnoj rupi bikoz...magic.
Ono najodvratnije u vezi ovog filma je njegova nazovi "poruka" (ako tako nesto moze da se nasluti izmedju uvlacenja u dupe prosecnom retardiranom amerikancu).
Vrhunska vrednost koja goni glavnog lika su "slavni stari dani USA kada smo imali svo to djubre" odnosno konzumerizam.
Idemo u svemir da zabadamo americku zastavicu u nadi da to obnavljamo.
FUJ

Sve je istina sto pises, a ima jos mnogo toga sto ne valja, Makar su lepi prizori :cool:
 
Genijalan,izvanredan film a kraj veoma diskutabilan.

Ljudi da bi dosegli taj nivo razvoja ne bi bili u obliku ljudskih bica jer nije izvodljivo da um obicnog coveka tako vidi realnost.

Treba pogledati i uzivati.
 

Back
Top