Legalizacija Marihuane

Naravno da treba legalizovati...Ovako se dolzi u apsurdno stanje da zbog nadjene jedne mrve ili sjemenke trave dobijas prijavu za proizvodnju i promet!!!!Ovo govorim iz licnog iskustva....Cak je moguce da se zavrsi u zatvoru zbog nicega...Jedan prijatelj je zbog 2 pisa trave zavrsio mjesec dana u zatvoru a ja jos cekam sta cu da dobijem...Nadam se svemu samo ne zatvoru posto je bila neka smijesna kolicina..
 
Dole narkomani.................
 

Prilozi

  • giljotina.gif
    giljotina.gif
    17,8 KB · Pregleda: 81
e danas sam qpio blic...da ne verujete kakav text....al tju sutra da ga donesem...zaboravih na poslu....al sam ja hteo da postavim ovu temuuuu....da ljudi prochitaju shta je napisao neki javni tuzhilac....kao biljka marihuane...njeno lishtje se sushi....a njeno semenje narkomani ushmrqju....zamisli to!?!?!

ma gde legalizacija u srbiji...nema ovde te qlture...ovde bi svi odma pushili po 30g dnevno...nabijali bi travu u ushi...takvi smo jbga
 
Ne znam......Droga je u stvari "ubachena" od strane vlade i nadleznih i oni su ti koji su za sve krivi tako da i nije od velike vaznosti da li je legalizovana.Nje ce uvek biti u nenormalno velikim kolicinama.Znate li vi koliko droge ima u Kotoru-a Kotor je taaako mali grad a ima masu cura i momaka koji konzumiraju drogu i koji i dalje misle da je droga u stvari smisao njihovog zivota.Mislim da legalizovanje droge ne bi nishta promenilo.Potrebno je preduzeti neshto u lechenju narkomana ali ne lechenju zasnovanom na tipichim metodama.To i nije bash efikasno.To svi vidimo.......a tek ove nove metode lechenja-sa metadonima!!!E TO NIJE NORMALNO!!!! Samo se jedna jednika sa jednog vida zavisnosti "prebaci" na drugi!!!!!

Najgore neshto ,po meni,su metadoni.I kada se jedinka 'skine' sa tipichnih droga onda se 'navuche' na metadone koji su isto jedna vrsta droge i onda je to isto.Zive samo za tu jednu chashicu(odredjenu dozu) punu metadona koja ce ima biti dovoljna da prozite josh jedan dan bez kriza......ax....
 
Ispostovani:
Sto mislite o tome? Ili barem dekriminalizacija vutre.

Ima zanimljiv sajt na nasem http://www.vutra.org


Ahm...
Pa i ja mogu da napravim sajt...

Jel ste bili na ovim:
www.dupe.com
www.muda.com
Veruj mi da su mnogo oybiljniji od tog tvog dripačkog...

E, za razliku od tog tvog sajta koji svaki narkodiler može da napravi, prethodna dva su ipak zvanično registrovana.
Šta će ti legalizacija?
Da se u pola dana na sred ulčice rokaš u žilu?
Ne... ne... ne...

Deco, lepo se vi drogirajte i pederišite do mile volje!
Crknite što pre i pustite ostale da žive kako znaju i umeju.
Sigurno vaćariš matore za "markicu za prevoz" i prodaješ babinu vilicu za ket vutre, ali
treba još legalizovati...

Kilo granja lešiš...
Ne vidiš gde grešiš

A kako to ALKOHOL LEGALAN A VUTRA NIJE?
Auuuu!
Muke narkomanske...


 
chu ovo lechenje sa metadonima....shta vam bre to rade u kotoru....ove nashe sasvim fino anvuq na trodon...nego si skroz promashila temu....ovo je tema o marihuani a ne o drogama....dakle ne mozhesh porediti nekog ko je na heorinu il kokainu il extaziju sa nekim ko "je na" travi.....i ako je i kijavica bolest ne mosh je trpati u isti kosh sa kancerom

prodaj babinu vilicu za ket vutre?....ma da vutra je tako basnoslovna i tako je moram imati da tju bubreg da prodam....heh....chovek postavio temu o marihuani a ovaj pominje rokanje u zhilu...nego chulo to od rushke jakitj da se s marihuane prelazi na tezhe droge pa ko papagaji....al dobro shta ima veze...
 
e da...za ovu shto ima ekv u potpisu...jesil chula za limunovo drvo?...mora da jesi ako si fan ekv-a...e pa pored koje i milana tu je bio i bubnjar - v.d...chovek se ladno prezivo vdovitj...pa odatle vd...on je prvi lik u sfrj koji je krepo od gudre...e sad...ajmo pitanje...da je pushio travu el mogu da crkne od nje?...
 

Back
Top