medieval: total war

фигхтер

Primećen član
Poruka
747
тражим игрицу већ пар месеци и нигде да је нађем...и тек што сам је некако избунарио и сав срећан дођем кући да је инсталирам, као оно срање! :evil:
пре инсталације ми да неко упозорење да "можда инсталација неће моћи да се обави" и стигне до 2%, па избаци онај чувени микрософтов error...и глупаву опцију send и don't send..
шта сад да радим? је л` има неко проблема током инсталације и помозите ми некако да их решим...
хвала унапред! ;)


:(
 
Ja sam imao isti takav prob...
Moras da izbunaris ponovo...


Extreme Plato XL
Knez Mihajlova 48
(+381 11) 624 751
cogito@extreme.co.yu
radno vreme: 09-24, nedeljom 12-24h

Extreme Plato, Knjižara Plato
Akademski Plato 1
(+381 11) 185 671
plato@extreme.co.yu
radno vreme: 09-24, nedeljom 12-24h

Plato Music Store
Cika Ljubina 18-20
radno vreme: 09-24, nedeljom 12-24h
tel: (+381 11) 3032-196
e-mail: music@plato.co.yu

Imate i ovde:
011/185671
011/624751
 
хвала за инфо, али зар нису ту на платоу све оригинали? да се не лажемо - мени је мало много да дам кинту за оригинал...
а изгледа да ће и ових 250 кинти да буде бачено узалуд :roll:

него, шта је онда ког ђавола са тим дисковима? немогуће да нису добро нарезани јер их очитава све ОК, али избацује ту глупу грешку коју уопште не контам шта је...
 
ociglrdno ti je losa verzija igrice (verovatno lose obradjena pri krekovanju) (znaci ne los krek nego lose uradjena) tako da je jedino resenje nadji drugu na nekom drugom mestu, premda je to starija igirica i tesko ces je naci. Bolje vidi ovde napravi topic pa ako nadjes nekog ko je ima i zeli da ti je nareze. Ja sam je na zalost imao ali sam je vec dao nekom inace bih ti poklonio.
 
tab503:
ociglrdno ti je losa verzija igrice (verovatno lose obradjena pri krekovanju) (znaci ne los krek nego lose uradjena) tako da je jedino resenje nadji drugu na nekom drugom mestu, premda je to starija igirica i tesko ces je naci. Bolje vidi ovde napravi topic pa ako nadjes nekog ko je ima i zeli da ti je nareze. Ja sam je na zalost imao ali sam je vec dao nekom inace bih ti poklonio.

знаш како се каже: "понуђен ко почашћен" ;)
него, је л` има неко воље да ми нареже game? :-D
 
to ti je kao da sjases sa konja na magarca. Daleko da je medieval los. Super je i u svoje vreme je bio po mom misljenju najbolja strategija ali je to igra stara 2 ili 3 godine i vreme ga je pregazilo. Grafika je dosta losija, mogucnost formacija takodje (nemaskornjacu i slicno :))) a i ako ne nabavis expanziju viking invasion neces imati cak ni vrelo ulje a posle roma gde si video kako izgleda opsadazamka ovde ces u nablazem biti razocaran. Nema pomeranja dalekometnih katapulteva, balista i slicno, nema jedinica po obodima zamka itd
 
sad kad sam ovo pisao setio sam se shoguna prvog nastavka total warseriala. Tu zamak i nije bio zamak vec gradjevina sa 4 zida i otvorenim vratima na sredini i na juris ga osvajas ali je uvek bio na uzvisici tako da te je sa strelcima kompjuter desetkovao uvek kad trcis na zamak
 
ма rome је стварно врх од game и уопште нећу да оспоравам његов квалитет...али ето покушавам већ дуже време да набавим medieval и не знам ни сам зашто сам се загрејао за њега...некако не јако занима како game изгледа и читао сам о њој стварно све најбоље ствари (наравно, као што кажеш била је врх у време кад се појавила, али опет...ако је пуна неке добре атмосвере онда ће мало лошија графика да се занемари и то је то! :D )
иначе покушавам и shogun да нађем, али од тога сам већ дигао руке јер тек ње нигде нема, па зато макар medieval да одиграм... ;)
 

Back
Top