Đetići: poslati ćemo SCG na bubanj...

slazem se s tobom...mislim da ce srbija u konacnici platiti za sva rusenja sta je njezina vojska i banda teroristicka iz tkz. fatamorgane krajine provodila u HRV...

a sto se tice crne gore mislim da s njima pocinjem imati ok odnose...i to je uredu...uostalom do ovoga rata nismo se ni borili jedni protiv drugih pa neznam zasto nam je to uopce trebalo
 
Zg2004:
a sto se tice crne gore mislim da s njima pocinjem imati ok odnose...i to je uredu...uostalom do ovoga rata nismo se ni borili jedni protiv drugih pa neznam zasto nam je to uopce trebalo
Prva zrtva Dubrovacke "avanture" je bio admiral Krsto Djurovic (Crnogorac koji je bio protiv rata). Ubijen je tako sto mu je srusen helikopter, a Srbi su rekli da ga su ga ubile "ustase".

Poslije njegovog ubistva mijenja ga Milosevicev poslusnik koji pocinje sa napadom na Dubrovnik.

Razlog je jasan, zbog Krstovog protivljenja agresije na bracu Hrvate i zbog njegovog visokog polazaja u JNA (glavni je bio za mornaricu na crnogorsko primorje), otvaranje Dubrovackog ratista nije bilo moguce. Njegova eliminacija ili "smjena" je to omogucila.


P.S. Crna Gora je bila pod okupacijom srpske vojske. To se dokazalo 1997-e i 1998-e godine, kad su topovi JNA (sad vec JV) bili upereni prema Cetinju i ostalim antichetnickim uporistima.
 
Zg2004:
nece otici srbija na bubanj...jer nam i ona mora platit ratnu odstetu...a crna gora je tek pocela placat.

19.gif


A ko ce sve recimo BiH platiti ratnu ostetu u najmanju ruku za srusen mostu Mostaru ? Moze recimo i za Kupres i Vitez :roll:

Samo napred s tuzbama !
33.gif
 
Stari Crnogorac:
Kad nestane SCG, Srbija nasljedjuje sve pa i kompletnu ratnu odstetu. :-D

Ono sto je Crna Gora pocela da placa je zbog dobrosusjedskih odnosa i ciscenja uprljanog obraza zbog Dubrovacke "avanture". Ali ce pravi racun bit tek ispostavljen na srpsku adresu (Srbija je nasljednica SRJ i SCG).

'Ajde ti djeticu blago nama, lepo otpevaj svom dobrom susedu onu Kilibardinu preradjenu: "Sa Cetinja Lovcen ti klice, oprosti nam Dubrovnice !"
29.gif
 
ko ce platit BiH ne znam...al znam da ce srbija platit ratnu odstetu nama i to sigurno...jedina nada vam je da ne udjemo prije od vas u Eu jer znas onda pocinju igre...samo jedan glas je dovoljan da te odbiju...upravo kak je nama bilo pa sad pristajemo na sva cudesa dok ne pocnu pregovori..a ak udjemo prije vas sto je i vise nego vjerovatno dapace 99,99% onda ce bit hocete u EU moze - ratna odsteta,hocete u EU moze priznajte krivicu za rat...itd..da ti sad ne pricam dalje
 
Zg2004:
ko ce platit BiH ne znam...al znam da ce srbija platit ratnu odstetu nama i to sigurno...jedina nada vam je da ne udjemo prije od vas u Eu jer znas onda pocinju igre...samo jedan glas je dovoljan da te odbiju...upravo kak je nama bilo pa sad pristajemo na sva cudesa dok ne pocnu pregovori..a ak udjemo prije vas sto je i vise nego vjerovatno dapace 99,99% onda ce bit hocete u EU moze - ratna odsteta,hocete u EU moze priznajte krivicu za rat...itd..da ti sad ne pricam dalje

Naravno batice, ali jel znas prethodno kako ono svaki mladic placa u kafani ?
 
Bez dvoumljenja Freunde, ali vi morate prvo dokumentovano na papiru dokazati ucesce SRJ i samog njenog vrha da je bio umesan u akcije i naredjenja na prostorima sadasnje RH.
Znas ono sto se u pravu zovu materijalni dokazi ?
deal.gif


Uz to, ne znam kako mozete retroaktivno dokazati svoju suverenost i medjunarodnu priznatost 1991.

Samo napred na Sizifov posao ! :mrgreen:
 
o imamo ti mi dokaze ne brini se...a ovi vas krajinski srbi sta su se snimali s casnicima vojske tadasnje SRJ kako planiraju napade i slicno,ubijaju..svakim danom ih nam daju sve vise...preporacum da si pogledaqs par tih "domacih" uradaka...mislim da bi vam RH trebala poslati zahvalnicu na tome
 

Back
Top