Editovati .pdf

Hvala na odgovoru....Pomoglo mi je prilicno, samo ne mogu da pronajdem CoralDraw malo starijeg datuma, posto mi je 12 preveliki. Guglao sam, guglao i nista... Jel neko moe da mi da neki link, gde mogu skinuti neku malo stariju verziju tog programa.....

Hvala unapred
 
Istinu za volju.. Stariju verziju Corela je teze naci, mada ti ni starije verzije nisu male za skidanje..

Corel 11, 10 pa i 9 su poprilicno velike za skidanje... Hmmm.. Bolje da pokusas da nadjes kod nekoga.. Poz.
 
...Pa bas je tesko pronaci... Sve ove koje sam pronasao do sada su oko 200Mb, a ja sam jedan od retkih koji imaju problem sa prostorom na hard discu. Zar ne postoji ni jedna druga varijanta da se taj file.cdr otovri u nekom drugom programu (Photoshop, Macromedia...), samo bi da ga vidim!?
Hvala
 
DiM-IzmOje-luLe:
...Pa bas je tesko pronaci... Sve ove koje sam pronasao do sada su oko 200Mb, a ja sam jedan od retkih koji imaju problem sa prostorom na hard discu. Zar ne postoji ni jedna druga varijanta da se taj file.cdr otovri u nekom drugom programu (Photoshop, Macromedia...), samo bi da ga vidim!?
Hvala

Ne postoji drugi program za otvaranje tog fajla. Mozes kod nekog ko ima Corel Draw da odneses da ti on exportuje u na primer PSD (Photoshop) ili u bilo koji drugi graficki.
 

Back
Top