Radio Pančevo...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Pozdrav svim Pančevcima... Nekada davno pre 3-4 godine radio Pančevo se sasvim dobro čuo i u Bgu... Međutim posle 2000-2001 signal je postao slabiji, da bi te 2001 potpuno iščezao sa mog radio aparata... Da li neko zna šta im se desilo? Da li još uvek imaju onu genijalnu emisiju "hard rock caffe" i njen izdanak "blues caffe"? Hvala na odgovorima. ;)
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Dobro nam dosao!
A, sto se Radio Panceva tice, definitivno nisam kompetentan da dam pravi odgovor.
Mogu da se raspitam na pravu adresu, pa da ti javim.

Hvala na dobrodošlici. ;) Bio bih ti zahvalan kad bi se malo raspitao. :) Odrastao sam uz tu emisiju... Mislim da je više nisam čuo posle 2000te... Ono vreme 96-99 se emitovala na R. Pančevu. ;) Mnogo starog dobrog roka iz 60tih i ponešto iz 70tih... Ali više se ne čuje u Bgu.. Ranije se čuo na 92.15, direktno ispred B92... Što bi i mogao biti razlog... Možda su ovi iz B92 pojačali signal?
 
angel's_breath:
Wellcome! Ima radio Pancevo mnogo dobrih emislija sa mnogo dobrom muzikom jos uvek.

You're welcome. ;) Opisao sam problem malo iznad... Voleo sam da slušam R. Pančevo, puštali su tu i tamo dobru muziku... Ali najviše sam vremena provodio u to vreme nedelja/ponedeljak veče uz gorepomenutu emisiju. ;)
 
Raspitacu se. Nema da brines.
Ne slusam radio, tj. retko to radim. Ali, znam ljude koji mi mogu reci, da li te emisije jos uvek postoje. A, sta je uzrok toga, sto se ne cuje u BGD-u, *ebem li ga! Ovde se cuje savrseno.:lol: ...bar kada ga ja slusam.
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Raspitacu se. Nema da brines.
Ne slusam radio, tj. retko to radim. Ali, znam ljude koji mi mogu reci, da li te emisije jos uvek postoje. A, sta je uzrok toga, sto se ne cuje u BGD-u, *ebem li ga! Ovde se cuje savrseno.:lol: ...bar kada ga ja slusam.

Jel možeš malo da mi pomogneš? Ajde molim te okreni Radio Pančevo i kaži šta ide... Kod mene je na ovoj frekvenciji (92,15) Barry White... Čisto da vidim... Možda je ipak još tu. ;)

Hvala. ;)
 
hihihi... ma ja niti gledam TV, niti slusam radio, ali dok sam radila u Pancevu slusala sam tako da znam da je bilo emisija sa cool muzikom. Svaki put kada okrenem na radio Pancevo cuje se glas: "Dobra noc braco rockeri and bajkeri...":):):)
 
angel's_breath:
Sugradjanka uziva uz EKV sa winamp-a i to joj je jedini izvor muzike u sobi. Sorry.

Ma nema veze.. :) Nećemo da smetamo "sugrađanku" dok sluša her favorite band ( i jedan od mojih omiljenih). ;)

Hvala vam oboma... Opraštam se od vas uz zvuke Haustora... "Ja sam slobodan... Neka s moga vrata vijori šal od svile..." Laku noć. ;)
 
angel's_breath:
hihihi... ma ja niti gledam TV, niti slusam radio, ali dok sam radila u Pancevu slusala sam tako da znam da je bilo emisija sa cool muzikom. Svaki put kada okrenem na radio Pancevo cuje se glas: "Dobra noc braco rockeri and bajkeri...":):):)

Moram još jednom na kratko da se ubacim... Sećam se te bajkerske emisije... Išla je svakog četvrtka. ;)

Ček... Dr Đekina Rokenrol... Ne znam ni ja šta. :lol: Da. Tačno. ;)
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Pozdrav, Iluzionisto!

A, Djeka jeste smesan, ali pokusava da uradi nesto, malo drugacije u ovom gradu.

Ovaj... Opet ja. :lol: Sad ste me podsetili da imam naslovnu špicu iz njegove emisije na jednom CDu. U to vreme sam eksperimentisao sa snimanjem sa radija na komp. ;) To je bio jedan od prvih eksperimenata u tom pravcu... Sećam se da je u pozadini svirao "Roadhouse Blues", od The Doorsa.. Danda-randa-danda-dodum, danda-randa-danda-didum... :lol: Transkripcija pesme... "You got your eyes on the road, you're hands upon the wheel..."
 

Back
Top