FILMSKI KANAL

Achileyes

Zainteresovan član
Poruka
272
Na nasim TV stanicama daju razne gluposti....mada za nekoga to nisu.
Za mene su spanske serije i politicke emisije (gde su gosti uvek isti i svi vrte jednu te istu opricu) dosadni i za domacice.
Filmovi (neki) se vrte na tv-u po milioniti put.


Sta mislite,koliko bi bilo dobro,imati neki privatni filmski kanal?
Kao na primer "TCM".
 
pa na tcm-u pustaju neke prastare filmove.
a na cinemania-i sto bliznakinja kaze stalno isti filmovi.
meni su bili dobri neki kanli koje smo ranije imali,cim su uveli kablovku ovde kod nas -valjda su se zvali kanal+ crveni i plavi i mislim da su bili holandski,imali su titlove valjda na holandskom i tu su pustali stalno neke novije filmove.ali su ga ukinuli nego sto su ga uveli u svakom slucaju. :roll:
 
Ma Hallmark je sramota nazvati filmskim kanalom...prvo su me naceli 1001 emitovanjem snimanja ''1001 noci'' ili kako se vec zove, da bi me do ivice nervnog sloma doveli sa isto toliko prikazivanja snimanja ''Alise u Zemlji cuda'' :evil: :|
 
A sto je najbolje ja nikad nisam gledao Alisu u zemlji cuda, ali zato onaj film sa onim klincima sto ih deda trenira baseball.......................... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
maniaccc:
A sto je najbolje ja nikad nisam gledao Alisu u zemlji cuda, ali zato onaj film sa onim klincima sto ih deda trenira baseball.......................... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
pa nisam ni ja gledala alisu ali bitno da sam upoznata sa detaljima sa snimanja filma i reziserovim dilemama i problemima sa snimanja... detaljno... :roll:
 
ja sam gledala taj film sa bejzbolom i meni se svideo. I onaj crvene patike (o kosarci). I film 'Fidel'.
Eto samo sam to gledala na Hallmarku. Snimanje nijedno,al ih zato na Sinemaniji znam napamet;)

ps. Koje filmove ste gledali na Sinemaniji?
 
gledala sam mi nismo andjeli posto su pustali 100 puta :roll: ,onda onaj fil o vukodlacima i vampirima ali ga od dva puta nikad nisam odgledala do kraja...nisam do kraja odgledala ni ono velika mrsna pravoslavna svadba...ali ono kako su snimali filmove mi se svidja jer su sve neki noviji filmovi. :D
 
Hallmark se definitivno pokazao kao njesra (a koliko sam se obradovao kad sam ga dobio :)) definitivno na TCM naleti ponekad nešto (normalno je da su klasici tako se kanal i zove) najčešće pogledam film na hrt-u,novoj,obn ili ftv-u ne znam da li imate ove kanale.
 

Back
Top