Da li ima Srba u Peruu?

Evo malo peruanskih specijaliteta !!! Lepi za oko, a ukus jos lepsi!
 

Prilozi

  • LA REYNA-CONCHA NEGRA-KRALJICA-CRNA SKOLJKA3.jpg
    LA REYNA-CONCHA NEGRA-KRALJICA-CRNA SKOLJKA3.jpg
    74 KB · Pregleda: 48
  • CEBICHE DE CONCHAS NEGRAS-SEBICE OD CRNIH SKOLJKI3.jpg
    CEBICHE DE CONCHAS NEGRAS-SEBICE OD CRNIH SKOLJKI3.jpg
    74,9 KB · Pregleda: 50
HromiDaba:
u peruu je skroz pozitivno... kao i u celoj latinskoj americi. meni se najvise dopala argentina, po ljudima, a najvise zbog vina... :p
a, ako mozes da skrpish kintu da odesh i na kubu, to bi bio bun pogodak!
ja sam bio na turi argentina-peru-brazil-kuba 2 meseca... napunio sam baterije za sledecih 10 godina!
jedino sto ne bih preporuchio je to da ne idesh sama, a ako ides sama da se tamo ne upustas u neke prevelike avanture, nije nimalo naivno za solo strankinju...

lep provod po j. americi!



Mozes li mi reci da li si isao preko neke agencije,sam,KAKO?????????
imas li neke preporuke kako i ja da provedem meseca tamo??jesi sam trazio smestaj i sve to?????????????a molim te reci mi :confused: :razz: :razz: :razz:
 
...e pa zaista krajnje vreme da se to promeni... na bolje tj. gore... ovaj ....hocu reci...ma da se poveca ;) :arrow: :lol:
...alo ljudi... radite li sto... il' da saljemo onog docu iz ...hmmm...mislim da bese...Lazarevca.. klonira cika sve u sesnaest... :lol: :arrow: :twisted:
 
Naravno da nas ima...i u Boliviji...kad malo bolje razmislim, pa te Inke - čisti Srbi...ostavili za sobom mesta moći...a mi moćni da moćniji ne možemo biti..i nebeski, svakako...pa, eto, ima nas gore, međ' oblake, i dole, svugda...cela kugla zemaljska svjati ime serbsko... ;-)
 
A tek u peruanskim (pra)šumama i gorama...naše prirodno stanište...načisto se pogubismo po silnim prostranstvima zemaljskim...i nebeskim, prirodno...ali to već napamet znamo..dragi Bog, pa mi...angeli, apostoli, jok!...samo ispod nas...a i kod božijeg rasporeda - nisam baš sasvim sigurna...ko je prvi, a ko sledeći...jedino ako je i sam Bog ( Bože mi oprosti ) bio Srbin...kako krenuše da ga negiraju...nije isključeno.. ;-)
 

Back
Top