GASENJE RACUNARA HITNO

cabi8

Gost
Poruka
12
Imam veliki problem ne mogu iz prvog puta da ugasim racunar,nego mi se restartuje i kad mi udjem user acount tek odatle hoce da mi se ugasi,znaci tek iz drugog puta.Kada se odlogujem iz toga mesta gde hoce iz drugog puta da mi se ugasi.odem na turn off i nece ni odatle nego se restartuje i tek ponovo hoce iz drugog puta.Pokusavao sam preko nekih programa ali nije vredelo,sistem sam brisao ali nije vredelo,pa me zanima kako da podesim posto sam cuo da treba u biosu da se nesto namesti.Konfiguracija racunara mi je Intel Pentium 4 2400,asus p4xp-x,sistem mi je XP,pa ako neko zna neka pomogne.
 
Imam potpuno isti problem kao i cabi8. Poslusao sam savet kuliraze i sa asusovog sajta skinuo najnovije drajvere za plocu, ALI sada neznam gde da ih instaliram jer nema exe fajl. POMAGAJTE jer duze vreme pokusavam da resim problem.
 
Pa idi lijepo na Device Manager i nadji hardver za koji zelis da instaliras nove drajvere pa desnim klikom na Properties i izaberi opciju UPDATE DRIVER i nakon toga zadaj putanju za fajlove koje si skunuo sa neta.. Koliko se sjecam takvi fajlovi bi trebali da imaju ekstenziju *inf

Mislim da to ne bi trebao da bude problem..

Poz.
 
Idi do auta, otvori poklopac, uzmi jedno tanko crevo i kanistar, crevo gurnes u rezervoar,jako povuces, pa ispljunes, brzo gurnes crveo u kanistar,istocis dvesta grama,vratis se u stan, idi u bios, otvori boot, sipaj malo, ako te pita do you want do go madness, kazi yess, restartuj.
Ako to ne pomogne reinstaliraj XP i nemoj da instaliras driver za plocu.
 
DAXTARA:
Idi do auta, otvori poklopac, uzmi jedno tanko crevo i kanistar, crevo gurnes u rezervoar,jako povuces, pa ispljunes, brzo gurnes crveo u kanistar,istocis dvesta grama,vratis se u stan, idi u bios, otvori boot, sipaj malo, ako te pita do you want do go madness, kazi yess, restartuj.
Ako to ne pomogne reinstaliraj XP i nemoj da instaliras driver za plocu.

E jesi objasnio svaka ti cast.. Sem sto je neozbiljno vec je mnogo i cinicno..

Nije fer se ponasati ovako...

Nista licno, ali podji od sebe, mozda ti zatreba pomoc, pa zamisli odgovore tipa ovog tvog gore...
 

Back
Top