board rpg

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
114.138
Da li se neko seca naziva kompjuterske igrice (mislim da se pojavila pre godinu-dve) koja je u stvari simulacija jedne rpg board igre? I uopste osim monopola i potapanja brodova :) da li neko zna jos neke drustvene igre koje su preradjene kao kompjuterske igrice
 
Ima ih kolko hoces. Od Diplomacy i sl. board strategija, preko igara iz TCG sveta poput Magic The Gathering ili Lotr, do igara iz raznih rpg svetova D&D Baldurs Gate, Planescape torment ili Vampires sveta Redemption i Bloodlines itd.

Da ne pominjemo razne kartaske igre, sah, i slicne stvari.
 
Ima ih kolko hoces. Od Diplomacy i sl. board strategija, preko igara iz TCG sveta poput Magic The Gathering ili Lotr, do igara iz raznih rpg svetova D&D Baldurs Gate, Planescape torment ili Vampires sveta Redemption i Bloodlines itd.

A da zaboravih Mechove, Warhammer ....

Da ne pominjemo razne kartaske igre, sah, i slicne stvari.
 
da lisi igrao Magic the gathering?
Ja sam na limwire-u nasao "Magic The Gathering Deluxe (Game + Manalink + AllUpdates).zip" i skinuo. (oko 140MB) i nista se ne desava kad pokusam da aktiviram. Da li sam skinuo samo neki update ili addon koji nije standalone ili jednostavno kopija nije dobra?
 
tab503:
da lisi igrao Magic the gathering?
Ja sam na limwire-u nasao "Magic The Gathering Deluxe (Game + Manalink + AllUpdates).zip" i skinuo. (oko 140MB) i nista se ne desava kad pokusam da aktiviram. Da li sam skinuo samo neki update ili addon koji nije standalone ili jednostavno kopija nije dobra?

Sta znam bilo je dosta tih MtG.

Igrao sam davno Aprentice - mala igra za igranje online. Posle je bio MtG Starter. To je kao neki tutorijal za igru, u isto vreme izasla je i enciklopedija karata. Video sam i par drugih igara mada ih nisam igrao.

Igrao sam nesto slicno. Igra se zove Etherlords, a pravili su je Rusi koji sad prave peti deo Heroja. To je dobra stvar. Vodis lika, imas neke questove koje resavas uglavnom bitkama. U bitkama koristish karte kao u MtG.
 

Back
Top