Kako vam se svidja novi izgled foruma

Kako vam se svidja novi forum? Izgled i funkcionalnost ocenjujete...

  • Funkcionalan je

    glasova: 36 48,6%
  • Nije funkcionalan

    glasova: 17 23,0%
  • Lepo izgleda

    glasova: 39 52,7%
  • Ruzno izgleda

    glasova: 15 20,3%
  • Upucen/a sam u materiju i shvatam razloge prelaska na novi forum

    glasova: 25 33,8%
  • Nisam upucen/a u materiju i ne shvatam razloge prelaska na novi forum

    glasova: 16 21,6%

  • Ukupno glasova
    74
  • Anketa je zatvorena .
Mnogo čudno izgleda... I nema mog omiljenog smajlija :? U stvari, nema nijednog od starih. I Boža je onemogućio opciju 'ko je na vezi'... Ali siguran sam da ima gomila dobrih stvari, vratiću se ovde kad provalim koje su to ;)



edit/
Heh, u stvari ima starih smajlija ;)
Izgleda da nije loše, ima gomila zanimljivih opcija. Čak možeš i da brišeš već napisane poruke :shock: Mada ne znam koliko je to dobro.

lista prijatelja - deluje zanimljivo
lista nepoželjnih korisnika - još zanimljivije
izmeni foldere u porukama - ovo je kao dodavanje foldera u p.sandučetu? Jako, jako korisno...
podsetnik za dogadjaje - šta je ovo ?
lista članova - konačno, da se vidimo koliko nas ima

I još kad Admin omogući da se vidi ko je na vezi... Sve će da bidne super...



/
I ponovo postoji opcija 'najsvežije poruke na forumu'. Konačno...
Ali, ne može više od 4 smajlija . Kažu, uključeno je previše slika u poruku
 
Nisam bas sigurna da mi se dopada, sto rece prethodnik cudno izgleda. Valjda cemo se navici.
Doduse, ja sam plava, pa se tesko navikavam na nove stvari, sve mi deluje kao spansko selo i kao "jadna ja, necu ja ovo znati"... Salim se naravno, ma sve sto je novo je cudno, moramo da budemo sad mnogo aktivni da bismo se sto pre navikli
 
Chernobill:
Pih, bas je ruzno, bez potrebe je nabudzeno sa slicicama, pa ce oni koji su i do sada imali problema sa otvaranjem strana biti na jos vecim mukama. Cist kicheraj


Možeš da podesiš da ne vidiš slike. U stvari, namešteno je da sve možeš da podesiš. Sve je stvar navike. Čak mislim da može da se podesi pisanje latinicom, bez akanja po windowsu.
Jedino one snimljene poruke... :mad: Uf :mad:
 

Back
Top