Vozacki ispit

gost 343533

Elita
Poruka
17.529
(Ovako, nisam nacisto kom pdf-u ova tema prihvata... s toga, molim moderatore ako treba da je premeste~~~~)

Planiram da krenem na casove voznje....
i potrebne su mi sve moguce informacije.

Koja skola je najbolje?
Jel zna neko nekog dobrog instruktiora?

Na sta da obratim paznju?
Na kojim kolima je najbolje imati obuku?

Podelite sa mnom vase iskustvo polaganja vozackog ispita.. i sta vam god padne na pamet u vezi s tim ^^
Zelim da imam pozitivno iskustvo .... a ne da padam X puta, i steknem strah od voznje itd.
sto se desava kada casovi ne proteknu kako treba.. ili kad autoskola nije dobra.

Hvala :) :heart:
 
Poslednja izmena:
Imaš sajt www,autoskolaonline,com Username ti je Ime i prezime (ali moraš kucacati npr Ako je Vasić onda to mora biti to-nemože biti Vasic) a šifra matični broj

Moja iskustva nisu dobra, jer sam padao nekoliko puta vožnju (ni dan danas je nisam položio) a i teoriju po novom sam padao nekoliko puta (pošto mi je staroj teoriji isteklo godinu dana)
Vozio sam ja na treninzima dobro, medjutim kad sam imao ispite vatala me je nepodnošljiva trema i zbog toga sam padao. I dan danas kada pomislim da ću jednoga dana ponovo polagati-na samu već pomisao me vata trema, ali su moji zapeli da to moram da položim-kolko god puta mi bude trebalo da polažem...
 
Poslednja izmena:
A jel znas koja je procedura tacno po novom ?

Cula sam da mora da se dolazi na teoretsku nastavu... i da se poloze testovi,i pre nego se pocne sa casovima u autu ?

Ja sam odvozao i prošao obuku po starom, a polažem po novom programu. Po novom polažeš teoriju, kad položiš teoriju onda polažeš prvu pomoć i tek onda možeš da polažeš vožnju.
 
evo vako,prvo biraj skolu van centra,banjica je ok,uzmi punta sta fali ako ima polo ili nesto bolje sto da ne,yuga neces sigurno,sve pitas sta te zanima i izvlaci maximum iz instruktora,ne da te spremi za polaganje nego za voznju u ovim raspalim uslovima,naucices tek da vozis kad polozis i vozis 2-3 meseca,ukucaj testovi za polaganje na netu i vezbaj,bitno da nemas tremu kad budes polagala,a besplatni tip ti je da kazes da si trudna i polazes na keca
 
Ja sam se prijavila za polaganje u oktobru 2012. Položila sam testove i prvu pomoć i izašla na vožnju jednom i nisam položila. Zatim godinu dana nisu orgaizovali vožnju zbog nekog zastoja sa autoškolama, kao nisu imali licence... I isteknu mi testovi pošto položeni važe godinu dana,pa moram ponovo da polažem. A ranije je za prolaz bilo dovoljno 80 bodova od 100, a sada treba 90. Uglavnom, ništa to ne bi bilo strašno da me ne košta svaki izlazak skoro 3500 dinara. Takođe toliko košta i polaganje vožnje. A 2500 moram ponovo da dam na lekarski jer i on ističe posle godinu dana. A takođe ću morati da platim dodatne časove iz vožnje jer sam poslednji put vozila pre godinu dana! Sve u svemu, poenta kod polaganje ispita je plaćaj, plaćaj i plaćaj!!!

Imaš obavezno 40 časova vožnje i mislim 20 teorije. Možeš da vežbaš na sajjtu testovionline.com ili autoškolapravo.com Ukupno ima oko 2500 pitanja koja su glupa da ne mogu biti gluplja!

Ja sam imala pitanje na testu: Šta je nedelja? To je period od ponedeljka u 00:00 do nedelje u 24:00.
Da li autobusi koji su registrovani posle 1. marta 2012. godine moraju da imaju priključke za sigurnosne pojaseve? Pa imaš ponuđene odgovore: da, samo za vozača; da, samo za prvi red sedišta; da, za sva sedišta. A ja polažem za B kategoruju! Takođe sam imala pitanja vezana za teretna vozila, koliko sati traje nedeljni odmor vozača teretnog vozila.... Nebuloze teške!

A na polaganju vožnje policajci lupaju negativne pojene na sve živo, i izmišljaju kako si napravio neku grešku a nisi. Samo da te obore!
 
Pa da... to ne bi zelela da mi se dogodi.

Preporucili su mi jednog dobrog instruktora... ali skola u kojoj je radio se zatvorila^^

Ne bih volela da smo odem tamo, pa koga mi dodele~~~~

A to je posebna prica, sto obaraju samo da bi im opet uplacivala novac^^
 
Pink probaj ovo, ovo je ono o čemu sam ti pričao

http://www.autoskolaonline.com/test/login-polaznik.php Korisničko ime ti je tvoje ime i prezime u privatnom životu (obavezno kucaš ĆČŠ) a lozinka tvoj matični broj. Nisam siguran dal za ovo moraš biti registrovana u nekoj autoškoli-ali ako ti nemožeš-daću ti ja i moje korisničko ime i jmbg, pa uči.
Tu imaš milion testova i za vežbu i za učenje po oblastima. Jedina razlika je što npr na ovom sajtu kada vežbaš imaš 55.pitanja, a na ispitu 42
 
Poslednja izmena:
Pa da... to ne bi zelela da mi se dogodi.

Preporucili su mi jednog dobrog instruktora... ali skola u kojoj je radio se zatvorila^^

Ne bih volela da smo odem tamo, pa koga mi dodele~~~~

A to je posebna prica, sto obaraju samo da bi im opet uplacivala novac^^
realno polozi 10% polaznika koji izadju tog dana,da ponovo polazem ako nemam vezu otvoreno bih pitao instruktora koliko para treba njemu i panduru da ne padnem,50-100e das i pevas,nije vredno nerviranja i odugovlacenja opet das te pare
 
realno polozi 10% polaznika koji izadju tog dana,da ponovo polazem ako nemam vezu otvoreno bih pitao instruktora koliko para treba njemu i panduru da ne padnem,50-100e das i pevas,nije vredno nerviranja i odugovlacenja opet das te pare

Ja bi najpre volela da uzmem instruktora po preporuci....
Zatim bi odmah prva 3-4 casa shvatila da li to dobro ide... ako ne-menjala bih instruktora itd.

I ako ja steknem sigurnost u voznji..da mi je sve jasno i nemam strah- nema problema onda .

A u pravu si za ovo mito - pametno je to.

Moja drugarica ,pametna devojka...padala X puta.
Stekla strah za volanom... i kada je polozila, morala da ide s bratom da joj pomogne da se oslobodi...
ono je stvarno bilo tuzno za gledati koliko je ona isprepadana - sve na psihickoh bazi... zbog nesposobnosti tog instruktora, i korumpiranih policajaca :aha:
 

Ma ništa... Ako imaš android telefon-ukucaš u play productionu Auto škola. I Tu imaš aplikaciju u kojoj (bez bilo kakve šifre, i interneta) radiš nove testove. Ista su pitanja kao ni na internetu, razlikuje se jedino u broju pitanja koje imaš za vežbu, ali to sama podesiš (dal hoćeš da vežbaš 20, 50, 100 pitanja). Kažem na ispitu imaš 42. pitanja. Po desetak pitanja na zaokruživanje, desetak sa znakovima, desetak opšte stvari, i destak iz svake oblasti bar po pitanje
 

Back
Top