Misterija Nestanka Aviona

Arkania

Poznat
Poruka
9.069
Imamo priliku da budemo svedoci jos jedne zavere koja se pre dve nedelje sprovela. Ona je naravno vezana za nestanak Malezijskog aviona.
Avion opremljen najsavremenijom opremeom, nestao je sa radara i leteo jos sat vremena. Posle toga se o njemu nista ne zna. 30 Drzava ga navodno traze citave 2 nedelje,porodice tvrde da putnicima zvene telefoni......
Nesto je tu sumnjivo

I da pomenem pricu o 20 inzenjera,koji su stvorili neki super napredan cip u vojne svrhe koji su takodje bili na letu....
 
Imamo priliku da budemo svedoci jos jedne zavere koja se pre dve nedelje sprovela. Ona je naravno vezana za nestanak Malezijskog aviona.
Avion opremljen najsavremenijom opremeom, nestao je sa radara i leteo jos sat vremena. Posle toga se o njemu nista ne zna. 30 Drzava ga navodno traze citave 2 nedelje,porodice tvrde da putnicima zvene telefoni......
Nesto je tu sumnjivo

I da pomenem pricu o 20 inzenjera,koji su stvorili neki super napredan cip u vojne svrhe koji su takodje bili na letu....
ma koja crna zavera:roll:

- - - - - - - - - -

avion je na diego garcia ostrvu, nije misterija
gde su ljudi je bolje pitanje, sta su im uradili i zasto su takav spektakl napravili sa celim avionom!

oteli vanzemaljci
 
ma koja crna zavera:roll:

- - - - - - - - - -



oteli vanzemaljci

Avion nestao, Rotšild jedini vlasnik čipa budućnosti!
ePosle pada malezijskog aviona, multimilijarder i član iluminata Jakob Rotšild postao je jedini vlasnik, odnosno dobio je kompletan patent na neverovatni KL-03 mikročip koji služi za elektronsko ratovanje. Kako? S avionom su nestali svi ljudi koji su s Rotšildom delili patent, prenosi portal ''Dnevno.rs''.

http://vesti.krstarica.com/svet/avion-nestao-rotsild-jedini-vlasnik-cipa-buducnosti/
 
Sada je vreme Talasa,kada ce se mnogi ljudi uzdici u 4 dimenziju.Ovde je moguce da je doslo do otvaranja
portala u prostor-vremenu...i da se ljudi sada nalaze u paralelnoj realnosti zajedno sa avionom i cipom kojeg su nosili.
Posto su ovo teorije, postoji i takva mogucnost..
 
ja takodje verujem o tom prolasklu kroz zonsku kapiju

No,u jednom trenutku su ovde na kineskoj televiziji,na dnevniku obvjavili da su nasli olupinu,,,cak sam ja i video neki snimak sondom,komada aviona na dnu mora...moguce je da ja nisam bas najbolje razumeo,da su nesto drugo objasnjavali ali mislim da ne gresim....to su jednom pokazali i vise nikasd,tad sam mislio da su ga nasli...vrlo brzo posle toga sam cuo ovo o rotsildu tj procitao ovde,jer takvih vesti ovde u kini nema,i shvatio da iako su ga nasli,a verovatno jesu...nece objaviti da jesu,kao sto i nisu,jos uvek se vodi kao nestao,a na tv gledam,kako je istraga pomerena ka australiji...ej,zamisli,isao ka pekingu a onbi sad salju brodove ka australiji....avion nije makao sa putanje,verovatno je explodirao u vazduhu,a oni po vremenu nestankja,tacno mogu odrediti u kom delu marsute se nalazio

- - - - - - - - - -

Sada je vreme Talasa,kada ce se mnogi ljudi uzdici u 4 dimenziju.Ovde je moguce da je doslo do otvaranja
portala u prostor-vremenu...i da se ljudi sada nalaze u paralelnoj realnosti zajedno sa avionom i cipom kojeg su nosili.
Posto su ovo teorije, postoji i takva mogucnost..

Sta se tacno menja? sta mi ljudi dobijamo prelaskom u 4.
 
ja takodje verujem o tom prolasklu kroz zonsku kapiju

No,u jednom trenutku su ovde na kineskoj televiziji,na dnevniku obvjavili da su nasli olupinu,,,cak sam ja i video neki snimak sondom,komada aviona na dnu mora...moguce je da ja nisam bas najbolje razumeo,da su nesto drugo objasnjavali ali mislim da ne gresim....to su jednom pokazali i vise nikasd,tad sam mislio da su ga nasli...vrlo brzo posle toga sam cuo ovo o rotsildu tj procitao ovde,jer takvih vesti ovde u kini nema,i shvatio da iako su ga nasli,a verovatno jesu...nece objaviti da jesu,kao sto i nisu,jos uvek se vodi kao nestao,a na tv gledam,kako je istraga pomerena ka australiji...ej,zamisli,isao ka pekingu a onbi sad salju brodove ka australiji....avion nije makao sa putanje,verovatno je explodirao u vazduhu,a oni po vremenu nestankja,tacno mogu odrediti u kom delu marsute se nalazio

- - - - - - - - - -



Sta se tacno menja? sta mi ljudi dobijamo prelaskom u 4.
Dugo mi je da sad to pisem, nije tako jednostavno da se objasni.Uglavnom se radi o tome da smo mi i Zemlja sada u 3 dimenziji,a 4 denzitetu,gustini.Prelaskom u 4 dimenziju i 5 denzitet, postajemo da tako kazem manje gustine,laksi, i ako si citao nesto o Atlantidi,Shambali, bice ti jasnije.Jednostavno, zivot ce biti mnogo olaksan, jer ova tezina uzrokovana gravitacijom nije uopste pogodna za dugi zivotni vek za koji je covek kreiran..itd, itd,Mislim da je izgon iz raja ustvari vracanje Zemlje u 3D, koji se desio propascu atlantide, koja je u stvari bila raj.
 
Dugo mi je da sad to pisem, nije tako jednostavno da se objasni.Uglavnom se radi o tome da smo mi i Zemlja sada u 3 dimenziji,a 4 denzitetu,gustini.Prelaskom u 4 dimenziju i 5 denzitet, postajemo da tako kazem manje gustine,laksi, i ako si citao nesto o Atlantidi,Shambali, bice ti jasnije.Jednostavno, zivot ce biti mnogo olaksan, jer ova tezina uzrokovana gravitacijom nije uopste pogodna za dugi zivotni vek za koji je covek kreiran..itd, itd,Mislim da je izgon iz raja ustvari vracanje Zemlje u 3D, koji se desio propascu atlantide, koja je u stvari bila raj.
Talas se desava odavno, on nece da se desi jednom, nego ce vecno da traje. Bas sam juce objasnjavala nekom kako Jevreji vecno izlaze iz Egipta i kako Jevreji nisu Jevreji kako ih vi vidite, nego svi koji su produhovljeni i koji nisu Egipcani... a Egipcani su svi oni koji ocigledno kace njihovu simboliku. Ne moram da nabrajam kako se sve prikazuju :) i koji prate njihovu filozofiju i omogucavaju tlacenje nas ne-Egipcana.
 
4 dimenzija,pa 5 dimenzija..? zar to nije trebalo da se desi?? (obracam se odredjenima) Ja nisam osetio nista kad su druge dimenije u pitanju,cast izuzecima ako ih ima. Meditacija i sve slicno,ako pomaze u Uzdizanju do 5 dimenzije,skidam kapu..zaista,pobedili ste vecinu. Ja sam umoran dok ne primetim uocljive razlike..
 
Pre nekoliko godina u sred Atlantskog okeana srušio se najmoderniji AIRBUS A330, sa 230 putnika, kompanije Air France, koji je saobraćao na liniji Buenos Aires - Pariz.

Potraga za ovim avionom trajala je pune dve godine.
 
Dugo mi je da sad to pisem, nije tako jednostavno da se objasni.Uglavnom se radi o tome da smo mi i Zemlja sada u 3 dimenziji,a 4 denzitetu,gustini.Prelaskom u 4 dimenziju i 5 denzitet, postajemo da tako kazem manje gustine,laksi, i ako si citao nesto o Atlantidi,Shambali, bice ti jasnije.Jednostavno, zivot ce biti mnogo olaksan, jer ova tezina uzrokovana gravitacijom nije uopste pogodna za dugi zivotni vek za koji je covek kreiran..itd, itd,Mislim da je izgon iz raja ustvari vracanje Zemlje u 3D, koji se desio propascu atlantide, koja je u stvari bila raj.

Talas se desava odavno, on nece da se desi jednom, nego ce vecno da traje. Bas sam juce objasnjavala nekom kako Jevreji vecno izlaze iz Egipta i kako Jevreji nisu Jevreji kako ih vi vidite, nego svi koji su produhovljeni i koji nisu Egipcani... a Egipcani su svi oni koji ocigledno kace njihovu simboliku. Ne moram da nabrajam kako se sve prikazuju :) i koji prate njihovu filozofiju i omogucavaju tlacenje nas ne-Egipcana.

Da može se i tako reći, imam utisak da nas je talas već podigao i da nogama ne dodirujemo dno. Po onme što sam vidio izgledalo je kao da se sve desilo u jednom trenu, mada gledano otud nema vremena i uočava se samo redoslijed događaja, a to nema nikakve veze sa našim svatanjem vremena i njegovim proticanjem u skladu sa obrtanjem kazaljki na satu. Događaji se događaju po svom neumoljivom toku, ne treba se biti nestrpljiv niti strpljiv, život se odbvija kako je planirano a sve što biva i što može biti mi smo mu naredni.
 
Некако ми највише пије воду прича о том "Ротшилд чипу"...
НАраФски, Ротшилд је подметнут, као и чип.
Али, неко је нешто превозио, а неко други није дао...
Ни први, ни посљедњи пут...
 
Pre nekoliko godina u sred Atlantskog okeana srušio se najmoderniji AIRBUS A330, sa 230 putnika, kompanije Air France, koji je saobraćao na liniji Buenos Aires - Pariz.

Potraga za ovim avionom trajala je pune dve godine.

Da, ali su tela i delove olupine nasli nakon dve nedelje. Piloti su slali signale za pomoc. U ovom slucaju, pilot je rekao "Laku noc" i promenio pravac, iskljucio sisteme za pracenje i nestao. Dan pre nestanka iz njegove kuce su nestali zena i deca. Dakle, neceg ima, nesto se desilo neuobicajeno za ostale avionske nesrece.
 

Back
Top