Misterija Nestanka Aviona

Poz svima
Ljudi molim vas pomagajte:D
Padne mi napamet pre 2-3 dana neka serija sto sam je gledo negde oko 2005 god. i sad mi se gleda ponovo ali nemogu da se setim kako se zove.Trazim po netu vec par dana ,sta sve nisam od naslova probo i nemogu nikako da nadjem,i utome nadjem vas forum i obradujem se ko malo dete.
Pa ovako,radnja serije se desava na nekom zaboravljenom ostrvu.Neka porodica dozivi neki brodolom i spase se na to ostrvo. I taman kad su mislili da su se spasili krecu njini problemi.Na ostrvu zive 3 kolonije ljudi, kao neki brodolmci iz 17-18 veka,neki englezi , japanci-samuraji i neko bratstvo kao nekih gusara i oni se medjusbno bore.
Tu se ova porodica nalazi izmelju njinih sukoba i gledaju da izvucu zivu glavu i pobegnu sa ostrva,
Serija je onako prava avanturisticka koliko se ja secam, pa u nekom momentu svi traze neko zakopano blago i tako to,ostrvo je kao obavijeno nekom olujom i nevremenom i nedozvoljava nikom da pobegne brodom ili necim slicnim.

Ja sam probo da trazim odprilike ostrvo sa blagom, izgubljeno ostrvo itd ali nemogu nikako da nadjem tu seriju sto mi treba,ako neko zna kako se zove serija molim ga da napise:sad2:

poz

U pitanju je serija LOST.
 
Upravo sam gledao po internetu neke video klipove i tekstove o nestanku MH370. Nekako mi je sve ovo neverovatno. Kako to da pomoću radara i satelita možemo da uočimo neku planetu ili meteor koji je milionima kilometara udaljen od zemlje a ne možemo da nađemo avion na našoj planeti?
Čitajući sve ove teorije, skoro svaka ima logike ali i nelogičnosti.
Nekako mi se čini da samo Amerika ima tu moć da napravi ovako nešto.
 
U pitanju su ritualna zrtvovanja i eksperimenti sa ljudima...
MH370 je ocigledan primer toga jer je ustvari odvezen u Americko-Britansku bazu Garsia u Indijskom okeanu..
A ritualna priroda se ogleda u tome sto su bas u to vreme na obliznjim ostrvima letovali Princ Wiliam i tada mu sveza zenica Katica...
Dakle to su sve satanisticke inicijacije tzv elite..., a pri ritualnim masovnim zrtvovanjima ljudi.

Kao sto je i Njujork 9.11.2001. bio masovno ritualno zrtvovanje ljudi i to po prvi put u LIVE prenosu sirom sveta...
Dakle celi svet su ukljucili u svoju crnu misu...koju su pripremali decenijama unapred...


...
 

Back
Top