Grobari a gde ste vi?

Cestitam svim partizanovcima ulazak u kup uefa!
6.gif
 
E bas yebiga!
Presede mi odmor! Na 1500km od kuce, jedva nadjoh na satelitu prenos, pa jos odgledah bruku! :( Pojedoh se ziv, propade mi jedan dan odmora. Treba da ih je sramota!
Lako je pobediti Zetu i Malo Strnjiste sa ogromnom razlikom od 1:0 Cim se nadje neko malo jaci, pucaju k'o zvecke, ipak je za svetsko takmicenje potrebno mnogo vise znanja...
Sa ligom kojom imamo, ni ne mozemo napraviti neki tim za bilo sta sem za srpsku ligu, sve drugo je zavaravanje. Dok se Zvezda i Partizan nadyebavaju ko ce biti prvak, ostali topovska hrana, nema tu fudbala. Vec strepim od nastavka kvalifikacija za SP, a tek ako prodjemo, ala cemo se izbrukati ko i obicno.
 
dzoni_pfc:
ALCATRAZ strah i trepet .Cigani,ganfuri,romi nema vas kod nas samo sedite za kompom i napusavate kao nesto a u stvari ste * neopisane ali na derbiju bijemo bijemo bijemo i tako ce zauvek biti SKINHEAD!!!OI
haha...
ja znam da sam licno isutirao nekoliko glodara posle 124.derbija kad je bilo ono najstandardnije-bezanija glodara,zato glodaru,nemoj samog sebe lagati,razmisli malo,kad ste zadnji put uopste usli u tucu sa delijama,tj. da niste bezali,a o drugome da ne pricamo..navijacke nule,srce kao kod miseva!!!
bezali ste celog zivota!!!
 

Back
Top