Šeik definitivno kupuje srpsku zemlju.

Vidim sinoc arapi "nam" dali neke kredite za navodnjavanje.Odmah mi je bilo jasno da treba da im dobro navodnimo zemlju i izgradimo infrastrukturu da imaju dobre prihode a mi cemo posle da im vracamo novac koji smo od njih uzeli na kredit da im osposobimo zemlju.
To narode pa glasajte opet za ove "nase" lopove,dok oni pune svoje dzepove mi cemo da im vracamo kredite.:rtfm:
 
http://www.dnevnik.rs/ekonomija/„dn...„vojvodinu”-„dolovo”-„mladi-borac”-„omoljicu”

nekoliko najvecih poljoprivrednih giganata ide u ruke arapima. Srbija prodaje zadnje što ima.



verujem, nije se nasima nista isplatilo, kao uostalom...

koleginca moja kupila hektar i 30 ari u gambiji, pri plazi na osami, ograda od cigle visine 2,5m , kucica za cuvara, velika kapija, 3 bunara, sve je to kostalo 20 000€, sto da ne, svako nek kupi tamo gde moze a zeli.
 
Sposobni ljudi se uvek trude da uvecaju svoj kapital.

I ne dolaze u Srbiju zato sto je vole ili vole da rade zemlju VEC DA ZARADE PARE.



tako je. čak i po cenu sopstvenog zubala

- - - - - - - - - -

verujem, nije se nasima nista isplatilo, kao uostalom...

koleginca moja kupila hektar i 30 ari u gambiji, pri plazi na osami, ograda od cigle visine 2,5m , kucica za cuvara, velika kapija, 3 bunara, sve je to kostalo 20 000€, sto da ne, svako nek kupi tamo gde moze a zeli.



lol našla je gde će
 
verujem, nije se nasima nista isplatilo, kao uostalom...

koleginca moja kupila hektar i 30 ari u gambiji, pri plazi na osami, ograda od cigle visine 2,5m , kucica za cuvara, velika kapija, 3 bunara, sve je to kostalo 20 000€, sto da ne, svako nek kupi tamo gde moze a zeli.

U Venecueli ovgog casa moze to isto, za iste pare....Da ceo zivot provede na Karibima, gde je temperatura 365 dana u godini preko 30 stepeni i 360 dana je suncano...
 

Back
Top