Nisam mogla/mogao da ne primjetim....

Jesi li ti tu " nešto pipnuo " ili " štipnuo "...;)...:think:

Ako ...NISI...sve je bilo ...D ŽABA...:aha2:

Ma kakvi, jedva izvukoh da ne dobijem od 3.meseca do 3.godine zatvora, zbog onoga što sam joj preko lažnog profila napisao. Mada, ti naši tužioci, inspektori.... To što sam ja bio napisao, je bilo uvjeno, zavijeno-kako za to možeš da dobiješ bilo šta ??? Spominjali su nekakvu uznemirenost gradjana-pa ko tu jednu poruku njoj preko fejsa može da vidi ??? Kome sam drugome ja bilo šta slao (izuzev njenoj drugarici, tekst kroz šta sam ja proživljavao zbog nje). Dakle to su dve osobe, dve poruke koje mogu da vide samo te dve osobe, kakva uznemirenost gradjana ????
 
Ma kakvi, jedva izvukoh da ne dobijem od 3.meseca do 3.godine zatvora, zbog onoga što sam joj preko lažnog profila napisao. Mada, ti naši tužioci, inspektori.... To što sam ja bio napisao, je bilo uvjeno, zavijeno-kako za to možeš da dobiješ bilo šta ??? Spominjali su nekakvu uznemirenost gradjana-pa ko tu jednu poruku njoj preko fejsa može da vidi ??? Kome sam drugome ja bilo šta slao (izuzev njenoj drugarici, tekst kroz šta sam ja proživljavao zbog nje). Dakle to su dve osobe, dve poruke koje mogu da vide samo te dve osobe, kakva uznemirenost gradjana ????

To je jedna od mana facebooka, twitera i uopšte svih američkih :navodnik: Društvenih mreža :navodnik:...koje su pod stalnim nadzorom CIA-e i FBI...i pomoću super kompjutera prate i kontrolišu svaku izgovorenu ili napisanu reč ...čak i kada niste na mreži ...obične razgovore na mob telefonu...jer noviji telefoni sa android platformom imaju " da ne verujete " i GPS satelitsko praćenje...:huh:
Mnogi i naočito mladi to " olako " prihvataju i shvataju i dok ne dožive ..NEPRIJATNOSTI...ili nešto ..GORE..:sad2:...i " ne osveste se i dozovu pameti "...ali to nije " The End "...
Yes%20emoticon.gif


Ima još....UVEK IMA JOŠ...:per:
 
Ma kakvi, jedva izvukoh da ne dobijem od 3.meseca do 3.godine zatvora, zbog onoga što sam joj preko lažnog profila napisao. Mada, ti naši tužioci, inspektori.... To što sam ja bio napisao, je bilo uvjeno, zavijeno-kako za to možeš da dobiješ bilo šta ??? Spominjali su nekakvu uznemirenost gradjana-pa ko tu jednu poruku njoj preko fejsa može da vidi ??? Kome sam drugome ja bilo šta slao (izuzev njenoj drugarici, tekst kroz šta sam ja proživljavao zbog nje). Dakle to su dve osobe, dve poruke koje mogu da vide samo te dve osobe, kakva uznemirenost gradjana ????

.....Ovo iskustvo. Žao mi je što ti se to dešavalo...Oprez, oprez svuda!
 
.....Ovo iskustvo. Žao mi je što ti se to dešavalo...Oprez, oprez svuda!

Tako je. A i ja nisam ni u ludilu pomišljao da će sve tako ispasti. Ja sam preko lažnog profila poslao jednu poruku, našalio se, i poslao poruku njenoj drugarici u kojoj sam se žalio da mi je njen ćale sa pištoljem dolazio na vrata, pretio, da se njen dečko i meni i mom bratu lažno predstaljao kao inspektor. Ja sve to (u poruci toj njenoj drugarici) nisam mogao dugo da prebolim, da prežalim što se tako izdešavalo. Sutra dan me je dočekao poziv u sandučetu da se javim tom i tom istražnom inspektoru na informativni razgovor zbog sumnje da sam prekršio taj i tak član krivičnog zakona (ja sam joj samo bio poslao poruku preko fejsbooka, i to ne preko svog imena). Tad mi je taj istražni sudija posle pola sata ubedjivanja da priznam da sam taj i taj, rekao da se za to može dobiti od 3.meseca do 3.godine zatvora, ali pošto nikada nisam imao do tada nijednu prekršajnu, a kamoli krivičnu prijavu da će mi progledati kroz prste, ako pismeno priznam da sam taj i taj i ako napišem izvinjenje da sam slao uvredljive poruke sa ciljem da se našalim, a da mi to nije bila namera (otprilike tako).
Ja više nikada ni jednu poruku toj devojci (Tihani) nisam poslao preko fejsbooka.
Kada se jednoga dana oženim možda i ja poput mnogih zauvek deaktiviram svoj fejsbook
 

Back
Top