Ružica i Divlja Kupina

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Zdravo.Nedavno sam upoznao jednu djevojku. Mnogo mi se sviđa, ona je stvarno...ne znam kako da se izrazim, ta riječ kojom se može opisati njena ljepota još ne postoji. I ona je meni govorila kako se ja njoj sviđam, kako sam presladak i ostalo. Sada se viđamo i fino nam je. Ona je toliko lijepa da ja ne vjerujem da se ja njoj zapravo sviđam a ne bih želio da je "zadržava". Može li bilo kakva savjet, bilo šta. Bio bih vam puno zahvalan.
 
Nemoj puno da čekaš jer će i njoj dosaditi čekanje pa će se ohladiti. Izvedi je na piće ili prošetaj te i slobodno joj otvoreno reci da ti se svidja i da bi želeo da ste zajedno.
Mi cenimo otorenost.
Mnogo ti je sladak post i sva sam se raznežila.
 
Slavik:
Zdravo.Nedavno sam upoznao jednu djevojku. Mnogo mi se sviđa, ona je stvarno...ne znam kako da se izrazim, ta riječ kojom se može opisati njena ljepota još ne postoji. I ona je meni govorila kako se ja njoj sviđam, kako sam presladak i ostalo. Sada se viđamo i fino nam je. Ona je toliko lijepa da ja ne vjerujem da se ja njoj zapravo sviđam a ne bih želio da je "zadržava". Može li bilo kakva savjet, bilo šta. Bio bih vam puno zahvalan.

SOOOOOOO....Where is a problem????????????? :shock:
 
Suzy:
Slavik:
Zdravo.Nedavno sam upoznao jednu djevojku. Mnogo mi se sviđa, ona je stvarno...ne znam kako da se izrazim, ta riječ kojom se može opisati njena ljepota još ne postoji. I ona je meni govorila kako se ja njoj sviđam, kako sam presladak i ostalo. Sada se viđamo i fino nam je. Ona je toliko lijepa da ja ne vjerujem da se ja njoj zapravo sviđam a ne bih želio da je "zadržava". Može li bilo kakva savjet, bilo šta. Bio bih vam puno zahvalan.

SOOOOOOO....Where is a problem????????????? :shock:

Bash tako, zato i minirah temu.

Ne razumem sta covek hoce, trazi ko ce da ode umesto njega da odradi formalnosti pa da on napstupi u velikom stilu :lol:
 
Steffan:
VANJA 011:
Nemoj puno da čekaš jer će i njoj dosaditi čekanje pa će se ohladiti. Izvedi je na piće ili prošetaj te i slobodno joj otvoreno reci da ti se svidja i da bi želeo da ste zajedno.
Mi cenimo otorenost.
Mnogo ti je sladak post i sva sam se raznežila.

Ko bi rekao da se neko poput tebe prima na takvu patetiku.. :D

Mozda hoce da ih vodi na more... :lol:
 
VANJA 011:
Nemoj puno da čekaš jer će i njoj dosaditi čekanje pa će se ohladiti. Izvedi je na piće ili prošetaj te i slobodno joj otvoreno reci da ti se svidja i da bi želeo da ste zajedno.
Mi cenimo otorenost.
Mnogo ti je sladak post i sva sam se raznežila.

Vanja, puno ti hvala. Hvala i onima koji su dali neke odgovore, onim koji nijesu, i onima koji jesu, a bolje da nijesu. Očigledno da nijesam bio nikad zaljubljen prije. Vjerovao sam da je ljubav samo riječ i ništa više. Ma nije to ljubav, pojma nemam koji je ****. Ako se ne deprimiram danas, ja sam mašina. Ništa ne jedem, makar ću smršati. Svuda čujem njen glas, njen opojni miris, osmijeh... Imam više rješenja: konopac, otrov, vatreno oružje,neki most ili šine. Problem je što ni je ne znam što oću. Ebi ga... :(
 
Slavik:
Zdravo.Nedavno sam upoznao jednu djevojku. Mnogo mi se sviđa, ona je stvarno...ne znam kako da se izrazim, ta riječ kojom se može opisati njena ljepota još ne postoji. I ona je meni govorila kako se ja njoj sviđam, kako sam presladak i ostalo. Sada se viđamo i fino nam je. Ona je toliko lijepa da ja ne vjerujem da se ja njoj zapravo sviđam a ne bih želio da je "zadržava". Može li bilo kakva savjet, bilo šta. Bio bih vam puno zahvalan.

Nešto joj godi kod tebe. To ne mora biti "lepota" tj . tvoja vizija šta je lepo...
Bez obzira šta je razlog njenog druženja sa tobom, nijedna relacija, nijedna veza nije bez povratne reakcije.

Zato , uživaj u tome, razvijaj, i što duže traje to će više biti zajedničkog....

Ni muškarci ni devojke ne traže isključivo lepotu, ona je za prvi utisak , ali kad si već ostavio prvi utisak, postoje mnoge druge vabilice za partnera...

Nikad nisam pomislio da je devojka samnom zbog nečeg drugog, osim emocija. O tome treba razmišljati posle 23 kad i one počinju da licitiraju... Tako da nikad nisam imao strah od toga da sam se prepucao u izboru...

Gledaj to i na ovaj način. Bez obzira na to šta je privuklo , i šta je pozadina (mada ne verujem da je nešto drugo , jer bi već osetio po izbegavanjima...

U ljubavi nema zloupotrebe. Koliko si dao , ti si dao, i uživao u tome što si i dok si davao.
Koliko si primio , primio si , to nema nikakve veze sa onim koliko si dao....

Jedino tada je prava, bez vagi i tetki, bez tudjih mirisa na njenom vratu...
 
VANJA 011:
Nemoj puno da čekaš jer će i njoj dosaditi čekanje pa će se ohladiti. Izvedi je na piće ili prošetaj te i slobodno joj otvoreno reci da ti se svidja i da bi želeo da ste zajedno.
Mi cenimo otorenost.
Mnogo ti je sladak post i sva sam se raznežila.

A mozes da pozoves i 2-3 druga pa bude i romantike!!!! :D
 
Slavik:
Zdravo.Nedavno sam upoznao jednu djevojku. Mnogo mi se sviđa, ona je stvarno...ne znam kako da se izrazim, ta riječ kojom se može opisati njena ljepota još ne postoji. I ona je meni govorila kako se ja njoj sviđam, kako sam presladak i ostalo. Sada se viđamo i fino nam je. Ona je toliko lijepa da ja ne vjerujem da se ja njoj zapravo sviđam a ne bih želio da je "zadržava". Može li bilo kakva savjet, bilo šta. Bio bih vam puno zahvalan.

sta da zadrzava, picu. pa karaj to dok mozes udri razbi je pocepaj je i tako
 
Gde kosiš tu travu da mi je znati....
Pa ti si legenda.
Ne osećam ništa podrugljivo prema tebi, a ubijaš frljokama .

Podseti me na mudrologiju mog burazera.
On ne voli da sluša kad dodju gosti , ali je morao jedanput da pravi društvo dok ne dodju roditelji.
I priča mu gošća kako je poskupelo ovo , poskupelo ono. Kaže poskupeo duvan, pa ovo , pa ono.....Moj burazer ne sluša baš pažljivo , nego na preskok i na komentar poskupelo i vino , jednostavno izjavi "pa mora kad je poskupeo i duvan" - misleći na cigare.

Naravno gošća u čudu, kako to poskupelo vino jer je poskupeo i duvan...U silnom smehu burazer se izvinio zbog lapsusa jer je mislio na cigare, mada je u šali palo obrazloženje skup duvan, skuplje cigare, a berači groždja puše, pa je zato skuplje vino...

E tako i ja pomno pratim tvoje komentare, ne bi li otkrio neku vezu izmedju "vina" i "duvana" i čudo je šta sve čovek može da nadje u tim biserima....

Jesi li razmišljala o trećem nicku "Biser sa Krstarice" ? Ako si rada , da ti to bude počasni nick ovde...Zaslužni gradjanin Foruma...

Ne shvataj ovo kao prekor za svoj orginalni pristup pitanjima i problemima, već kao pohvalu jedinstvenosti...
 

Back
Top