*** SWAT 4....JESTE ZA AKCIJU ? ***

merllin

Početnik
Poruka
6
... ima zainteresiranih za Online Game-party..?

(kao recimo Hrvatski klan protiv Srpskog)

...Složit ću server i za ekipu koja je za ozbiljnu pucačinu,dozvoljen ulazak u gejm samo sa paswordom i (klan) imenom ...??

Dakle-samo za "ozbiljne" igrače...One koji kuže ozbiljnu pucačinu i imaju nekakvog iskustva.
(da izbjegnemo napucavanje bez cilja i trčkaranje ko gluhe kokoši...Znate da to nije UT..bezglavo trčanje do iznemoglosti i prst na okidaču...)

Dogovorimo određeni datum i vrijeme pa da vidimo tko zna odigrati ozbiljne FPS pucačine...Složimo dvije ekipe (mi "plavi" protiv vac "crvenih" i..."vozi Miško..!!..??!

(...pa možda i nekakva web-stranica sa članovima klanova...(ako ima zainteresiranih da ju slože-al' ništa komplicirano...)

*bilo bi poželjno da igraju oni sa ADSL-om..Sa Dial-up-om se sve "vuče" i šteka.


...javite na moj e-mail...
***********************

( stavi u subject: cro-swat )


***********************
 
..sutra smo ON-LINE... Navečer (03.08.) od 18 h neslužbeno, a "pravi start je u 19h.Server je CROATIA a za pass mi pošaljite e-mail....Pass je tu samo zato da se ne zakače neki pacijenti...

Tip igre bude bio po dogovoru, vjerojatno "mi-protiv-vas" (plavi vs. crveni)...

CHAT političke prirode,prostačenje i vređanje,pucanje po svojima... ZABRANJENO !..tAKVI LIKOVI BIT ĆE BANNED SA SERVERA !
-Dakle, čista pucačina!
..bit će nam drago da vas vidimo!
 

Back
Top