Besplatni diskovi

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/updates/sp2/cdorder/en_us/default.mspx

Narucite Windows XP SP2 na disku i to besplatno! Ne placa se ni postarina! Meni je stiglo!

http://www.microsoft.com/emea/msdn/betaexperience/enxu/order.aspx

Narucite Microsoft Visual Studio 2005 na 4 DVD diska i to besplatno! Kutijica je mnogo dobra ako vam ovi diskovi ne trebaju! Takodje se ne placa postarina!
Kod ovog naslova je potrebno imati Microsoft Passport koji mozete dobiti kada se registrujete na taj servis!!!


Ukoliko ne verujete onda ste: budale
Onaj ko naruci: dobije


Ovde cu stavljati samo linkove do diskova koje sam dobio!!!
 
Tacno je da za BETA experience pise ali ja nista nisam platio!!!! To placa nas Microsoft!!! Oni to salju microsoftovom predstavnistvu u beogradu i oni to placaju pa onda salju meni, odnosno onome ko to naruci iz srbije! Ponavljam nisam nista platio, a stiglo mi je!!!
 
nidzesi:
Tacno je da za BETA experience pise ali ja nista nisam platio!!!! To placa nas Microsoft!!! Oni to salju microsoftovom predstavnistvu u beogradu i oni to placaju pa onda salju meni, odnosno onome ko to naruci iz srbije! Ponavljam nisam nista platio, a stiglo mi je!!!
Ne znam kako si to uspeo, posto trazi broj kreditne kartice pri porudzbini
 
Ja sam to narucio jos pre 3-4 meseca i stigne za mesec ipo ili cak i vise i ne stigne iz amerike nego iz holandije. Ne placa se nista i postar ti ga ubaci u sanduce ne moras nista potpisivati..

A za ona 4 DVD-a to ne znam. Inace imate sajt www.besplatnestvari.net i tamo imate preko 1000 linkova (slobodna procena) za takve stvari, ne samo za cd-ove nego i za svasta, pogledajte uostalom i sami!
 
Iz AMERIKE se salje!!! Na koverti lepo pise:

If uderliverble, please return to arvato services - MSDS
P.O Box 75833
1118 ZZ SCHIPHOL TRIPORT
The Netherlands


A gore pise:

Microsoft
One Microsoft Way
Redmond, WA 98052-6399
USA


Pogledajte malo pa onda komentarisite!!!

A ozbiljno nisam nista platio! Ni isporuku, niti pa imam kreditnu karticu!!! Mozda ste zakasnili!!! :lol:
 
Uputstvo za dobijanje MVBE

1. Odite na sajt koji je dat gore u prvom postu!
2. Onda chekirajte ovo:
BY CHECKING THIS BOX AND CLICKING THE "JOIN THE BETA EXPERIENCE" BUTTON BELOW, YOU ACCEPT AND AGREE TO SUBSCRIBE FOR THE 6-WEEKLY BETA EXPERIENCE NEWSLETTER. THE NEWSLETTER SUBSCRIPTION WILL AUTOMATICALLY TERMINATE ONCE THE FINAL VERSION OF VISUAL STUDIO IS AVAILABLE. TO CANCEL YOUR SUBSCRIPTION TO THE BETA EXPERIENCE NEWSLETTER YOU CAN UNSUBSCRIBE ANYTIME AT THIS
3. Onda kliknite na Join the BETA Experience
4. Ukucajte svoj mail i password (ono kada ste se registrovali na microsoft passport), ako se niste registrovali onda idite na register pa sve ovo izpocetka, ali pratite sve, ne smete da zabrljate!!!
5. Ukucajte sve vase podatke!!!
6. Kliknite na Finish!
7. Sacekajte jer kaze Please wait!
8. Otvorice Vam se basket u kome pise da platite 13 $.


E ****** bilo besplatno vise nije! Ja stvarno nisam nista platio a evo imam i mail (verifikacioni da je poslato) u kome pise(samo sam te delove iskopirao, a ako nekome treba da mu posaljem ceo mail pa da vidi neka ostavi svoju adresu!

Following is a list of the items in your order:

Part Number: 121-00019
Description: Visual Studio 2005 Beta Experience
Qty: 1
Unit Price: 0.00
Order Cost: 0.00

Total: 0.00 USD
(USD = US Dollar)
 
http://app.microsoft.co.yu/Windows98EOL/

Microsoft salje Windows 98 u penziju, pa ako zelite patcheve javite se... Samo SRBIJA I CRNA GORA

http://microsoft.order-9.com/winxp64/handoff.asp?id=cd

Takodje Microsoft salje Windows XP na disku pa se javite ako im je jos preostalo!!!


Ove stvari sam narucivao odavno tako da ne znam da li ce Vam sad stici!!!


http://www.nato.int/docu/pub-form.htm

Nato salje neke brosure i disk! Mada najbolji su posteri (ima jedan Mendeljejeva tablica hemijskih elemenata, sto je i najbolje)! Ovo drugo ide u kantu!!!

Sada sam tek video da ovo gore ne mozete da narucite (ja sam to narucio pre nekih 2 meseca) ali ima nesto novo sto cu sad da narucim pa cemo da vidimo!!!

Kazu da su neki cd-i (jedan protiv terorizma, a drugi zabavni karakter u kome opisuju sve zemlje clanice)! To ne moze biti lose!
 
Jel znate da sam ja zbog tih stvari koje su mi stizale za DZ bio hit u mojoj skoli ! Nakda sam dobijao i neke ogromne pakete sa nekim skolskim priborom i glupostima pa sam to razdelio po skoli i postao popularan (popularan u smislu da cim se pojavim u ucionici pitajume jel ima neki paket za mene) ! U svakom slucaju u poslednje vreme nema nista korisno da se dobije od besplatnih stvari, osim onih pretplata na casopise koje sam procitao i nevaljaju nista ! Samo da kazem da mogu da potvridim da service pack 2 stize besplatno jer sam ja jedan od prvih koji ga je narucio cim se pojavio na microsoftovom sajtu ! Za VS neznam dalije besplatan iskreno bojim se da ga narucim neznam dalicemi roknuti postarinu i ta sranja ? Jel moze jos neko da potvrdi da je to 100% besplatno ja nebi rekao ! Ako neko zna neki sajt (strani ili domaci nije bitno) da je kao besplatne stvari neka kaze ! Ovde ostavljajte sve korisne linkove ka besplatnim stvarima !
 
Nazalost Microsoft Visual Studio vise nije dzabe! Ko je narucio, narucio je!


Da znate nemojte vise da narucujete!!!!!!!! :!: :!: :!:


I Jos nesta ako znate neke dobre linkove za besplatne stvari dajte...


Onaj ko ne veruje da je besplatno neka poruci pa neka vidi! Iako mu stigne pa mu traze da plati neka vrati posiljku i to je sve!!!
 

Back
Top