KRVAVA MERI

Bloody Mary

Ingredients:
1 1/2 oz Vodka
3 ea Drops tabasco sauce
3 oz Tomato juice
1 x Pepper; to taste
1 ea Lemon; juiced
1 x Salt; to taste
1/2 ts Worcestershire sauce

Preparation:
Shake with ice and strain into old-fashioned glass over ice cubes. A wedge of lime may be added.
 
Mary I (1553-1558 AD)

Mary I, daughter of Henry VIII and Catherine of Aragon, was born in 1516 and suffered through a terrible childhood of neglect, intolerance, and ill-health. She was a staunch catholic from birth, constantly resisting pressure from others to renounce her faith, a request she steadfastly refused. She married Philip II of Spain in 1555, but was unable to produce a child.
England suffered during the reign of Mary I: the economy was in ruin, religious dissent reached a zenith and England lost her last continental territory. Jane Austen wrote this rather scathing commentary about Mary: "This woman had the good luck of being advanced to the throne of England, in spite of the superior pretensions, Merit and Beauty of her Cousins Mary Queen of Scotland and Jane Grey. Nor can I pity the Kingdom for the misfortunes they experienced during her reign, since they fully deserved them..."
 
nesons:
Cao mens , sa ima ?
De je HEMI ?
Jesi li ga sredila ? :lol:
da li verujes da mi je u onom momentu pukla veza i sve do jutros sam bila bez telefona i naravno neta.uzas, a taman je trebao Hemi da strada, virtualno!ali , nije se izvukao....... :wink:
kako se tebi dopada nasa vizija Golden - nesons?
 
mens:
nesons:
Cao mens , sa ima ?
De je HEMI ?
Jesi li ga sredila ? :lol:
da li verujes da mi je u onom momentu pukla veza i sve do jutros sam bila bez telefona i naravno neta.uzas, a taman je trebao Hemi da strada, virtualno!ali , nije se izvukao....... :wink:
kako se tebi dopada nasa vizija Golden - nesons?

ODLICNO ! mislim na viziju :D
a na relaciju .... znas da je glupo ! :lol:

Bas sam se ismejao posteno ! :lol:
Nastavite !
 
Dolcezza:
Meni je Meri O.K. slusala sam ih na exitu dobri su...
Pozdrav za njihovog tonca Milosha... 8)

RESPECT i od mene. Ne volim tu vrstu muzike, al' znam da ima mnogo ljudi koji to vole i zato su mi CooL... jer nisu neki "trendy" bend nego furaju svoj fazon. Svaka cast i samo napred.

I da, sajt je preteran, bas onako svetski izgleda!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
NICS:
Deco vidi s da niste odavle li ste rodjeni od 1980 pa na ovamo. Da li znate kako izgeda gramofonska ploca
Nisu odavle, pa ssta! Nek naucce ssta je valjano! :wink:
KrvavaMeri me podseca na prvi plakat koji sam maznula sa novosadskih zidova (tik possto su ga momci zalepili) - joss ga imam negde, mislim da je najavljivao svirku u Contrast-u; podseca me naravno na Azru; i na dane u Novom Sadu kada je Drezvej bio jedino mesto (pored naravno Foxtrota) sa zzivom svirkom; ...
 

Back
Top