Sunce

Bijeli Ocnjak

Zainteresovan član
Poruka
218
Za nekih 100 godina ozonski omotac ce biti pun rupa i sunce nece prijati nasoj kozi.Sta vi mislite o tome?
Za COOL-TIPA:Oprosticu ti sto mi nisi otkljucao onu temu,vjerovatno si jos uvijek mlad pa ne znas sta radis.Evo ova tema je o buducnosti i mislim da je u domenu SF,ako mi je zakljucas shvaticu da je to zato sto imas nesto protiv mene.
 
ja mislim da sunce ni sada ne prija nasoj kozi. mislim, ja svakodnevno slusam upozorenja na televiziji o tome kako se mozemo nagrdit ako ne koristimo kreme sa velikim zastitnim faktorom i sesire sa sirokim obodom. a za sto godina...iha!ja mislim da cemo tada svi biti crnci. te ozonske rupe su ustvari kapije za prolazak vanzemaljaca na nasu planetu. i sve vise i vise su se okomili na nas ce stoga i broj i velicina ozonskih rupa rasti.
 
qqq:
nemoj da me plasis, bijeli ocnjak je djecak!
Evo ti jedan post te osobe pa zaključi :

Bijeli Ocnjak@ Izgleda da si se druzila sa pogresnim ljudima a mozda je u tvom slucaju istina da "svaka krpa nadje zakrpu"

ne znam sta ti ovo znaci oko krpe i zakrpe, ali ja nisam nikako mogla birati svoje kolege. oni su takvi kakvi su, samo je malo simptomaticno da vecina njih gaji mrznju prema svemu sto nije srpsko...to je bolest, vaspitanje, geni...ali sa takvima nema razgovora. ipak, eto, nadam se da cete me vi ovde na forumu razuvjeriti u to da je polemika na teme istorije i politike sa srbima gubljenje vremena. nadam se...mada je, cini se, bolje biti samo posmatrac
 
Evo rešenja misterije :

nemas frke, jer je bijeli ocnjak ustvari ja i moj suprug. a sto se tice takmicarskih ambicija, vjeruj mi, mi ih uopste nemamo. izveli smo baka na izlozbu samo jednom da bi bio ocijenjen i to zato sto se medjunarodna izlozba pasa odrzava u nasem gradu. bio je prvi u svojoj kategoriji i lagala bih kada bih rekla da nismo bili ponosni. ali to i nije toliko bitno zato sto je on ljubimac,a titule su bitne ljudima koji drze odgajivacnice i zaradjuju na psima.
takodje smo i bili svjedoci pokusaja namjestanja na tom istom takmicenju od strane sudije koji je istovremeno i odgajivac. covjek je bez blama prisao sudiji u petoj grupi (gdje su inace i njegovi psi) i na ocigled svih ostalih mu rekao da obrati paznju na tog i tog psa. tuzno, zar ne?
sigurna sam da svako voli svog LJUBIMCA nesebicnom ljubavlju bez obzira na to da li ima rodovnik ili ne.
o ukusima, jel, ne treba raspravljati. nesto se ne mogu sjetiti da sam nekad vidjela lijepog mjesanca, osim steneta. ali isto tako postoje rasni psi koji su za mene mnoooooooogo ruzni. ali im to, naravno, ne smeta da budu voljeni.
znaci, generalno, volim pse, ali ustvari volim svog, da se ne foliramo.
sto se tice price da su mjesanci pametiji, mislim da nam je svima jasno da je to generalizacija koja ne stoji. jednostavno nema svrhe polemisati.

U pitanju su dve osobe u braku koje su se koristile jednim nickom.
 
Kada bih imao dokaza, čak bih rekao da je qqq ženski deo dvojca koji je bio(i jeste Bijeli očnjak).
S obzirom da nemam dokaza, naravno da neću davati takve nedokazane izjave...
 
Obi-wan:
Kada bih imao dokaza, čak bih rekao da je qqq ženski deo dvojca koji je bio(i jeste Bijeli očnjak).
S obzirom da nemam dokaza, naravno da neću davati takve nedokazane izjave...
Ti si se bas pozabavio ovom problematikom iskren si i razuman,ali si i covjek pa pravis greske. 8)
 
Bijeli ocnjak, stvarno preterujes.

Registrujes dva nicka i hvalis se sa sto postova, onako indirektno.

I nemoj mi molim te nisam, kad pisete sa istog IPa.

PS. temu selim na prirodne nauke, pa nek tamo rade s nje sta god im volja.
 
LePiaf:
Кулиража:
Registrujes dva nicka i hvalis se sa sto postova, onako indirektno.
I nemoj mi molim te nisam, kad pisete sa istog IPa.
Jao, Ocnjak, kakav blam! :lol:
Pa šta onda, dve su osobe(u braku) i dva nicka.
Najnormalnija stvar, nemaju svi po 2 kompjutera.
Ima tu pojedinaca sa više nickova(na forumu krstarice) pa im niko ništa.
Ispade ja negativac što sam gurao nos gde mu nije mesto. Neću više.....
 
Кулиража:
Bijeli ocnjak, stvarno preterujes.

Registrujes dva nicka i hvalis se sa sto postova, onako indirektno.

I nemoj mi molim te nisam, kad pisete sa istog IPa.

PS. temu selim na prirodne nauke, pa nek tamo rade s nje sta god im volja.
koliko gluposti u dvije recenice! vrati se u planinu, za drugo i nisi bez da se druzis sa vukovima i medjedima.
 

Back
Top