Zvinjedeti

poTTa_13

Početnik
Poruka
15
Ne znam da li ste glegadali onaj clip sa cigom koji se zali da "ima pacovi, tako, 2 kile komad ko zec...". On posle toga kaze "...ima i zvinjedeti".Ajde sada da vidim ko zna sta je zvinjedet
 
mislim da to uopste nije smesno, kada novinar nacitan ko tarzan/da li je uopste novinar????/ startuje na ulici poluswet i sprda se na njihov racun, a sami nisu sposobni da sklope prostoprosirenu recenucu :evil: :evil: :evil:
 
g-rock:
mislim da to uopste nije smesno, kada novinar nacitan ko tarzan/da li je uopste novinar????/ startuje na ulici poluswet i sprda se na njihov racun, a sami nisu sposobni da sklope prostoprosirenu recenucu :evil: :evil: :evil:
vidi coveka.Pa mene stvarno zanima sta je zvinjedet.Mora da je neka zivotinjka koja se u mom selu drugacije zove.
 
Najjaci je ipak onaj ciga "Majke mi", mislim da nema nikog ko nije cuo za njega. Pa onda pored svega sto ste pomenuli dobri su i "ssj dezura u strahu", "zlzlzlzlzlz", "uuuuuuuuu", "i to je uh super".....imam ih ja tonu.
A jel gledao neko KOVACE? Ja sam se valjala od smeha :-)
 
M.C.:
Nisam gledao, nažalost... Jeste li gledali "Palma & Co"? Urnebesno....
A na kom je to sajtu? I jel zna neko za jos neke sajtove sa domacim klipovima? Meni svi pominju nekog Optimistu a ne mogu ni to da nadjem.
A jel neko gledao "Nije istina"? :-) :-) :-)
 

Back
Top