NIGHTWISH

Vala nisu bolji. Ono, dobri su, ali ono što su napravili s Tarjom,nikad neće
Zavisi iz koje perspektive gledas,bend je napravio evoluciju oni cak i sa Tarjom su zvucali drugacije,nijedan album nije zvucao isto.Nego realno kada godinama postojis realno i menjas pevacice naravno da promenis zvuk jer si stariiji.Kad je ovo pisano na ovom forumu NW je bio nov bend poprilicno i mlad a sada su vec veterani,ja sam na ovom forumu nasao par komentara iz 2003 gde su ljudi na njih pljuvali da su pozeri cak i sa Tarjom 🤣🤣 iskreno to mi je bas smesno.Sto se mene tice ja sam vise zaljudjen za bend otkako je Floor dosla nego 2005 kada sam postao fan.Realno nije me njen glas u svakoj pesmi radio.Sa Floor je potouno druga prica.
 
Dobro, stvar ukusa, meni se najviše sviđalo s Tarjom, mada moram priznati da je i sadašnja dobra, a i bolja je riba.
Da sa Floor su doziveli drugu veliku popularnost kad je zamenila Anette 2012.Zavisi meni se sada vise svidja sa Floor dosta pesama peva odlicno a neke pesme volim sa Tarjom.Ali sto kazes stvar ukusa ali drago mi je sto je dosla Floor,sada poslednje dve tri godine eksplodirali su na youtube zbog onog cuvenog Wackena,ali drago mi je da jesu zasluzili su.Vi kad ste te 2005 otvorili ovu temu ja sam bas tad postao fan benda i pesma koja je kriva za to je Nemo,ali najgori trenutak je bio taj da se postane fan 🤣🤣Samo mislim da je to bilo par meseci pre nego sto se desio picvajz sa Tarjom.Nego tad 2005 je bio uzasno spor internet pa nisam ni hteo tad da se ulogujem ovde,ono je tad bila bas katastrofa,ali interesantno je da jos ovu temu odrzavate citavih 15 godina.
 
Zavisi iz koje perspektive gledas,bend je napravio evoluciju oni cak i sa Tarjom su zvucali drugacije,nijedan album nije zvucao isto.Nego realno kada godinama postojis realno i menjas pevacice naravno da promenis zvuk jer si stariiji.Kad je ovo pisano na ovom forumu NW je bio nov bend poprilicno i mlad a sada su vec veterani,ja sam na ovom forumu nasao par komentara iz 2003 gde su ljudi na njih pljuvali da su pozeri cak i sa Tarjom 🤣🤣 iskreno to mi je bas smesno.Sto se mene tice ja sam vise zaljudjen za bend otkako je Floor dosla nego 2005 kada sam postao fan.Realno nije me njen glas u svakoj pesmi radio.Sa Floor je potouno druga prica.

E vidiš , meni Floor , je l realno da se zove Floor :lol: ,samo u jednoj pesmi mi zvuči lepo,kao da je baš za nju. Ovo ostalo, kad peva Tarjine pesme, posle onog njenog divnog glasa,ovo mi je užas.... Mozak me zaboli.
E ,ja sam volela Bullet for my Valentine, pljuvali ih sa svih strana, a sad,kamo sreće da ima malo više takvih. Bar po mom mišljenju. A na jutjubu sve komentari tipa "bili su ekstra,sad tek shvatam" i tako to...ih..:roll:
 
E vidiš , meni Floor , je l realno da se zove Floor :lol: ,samo u jednoj pesmi mi zvuči lepo,kao da je baš za nju. Ovo ostalo, kad peva Tarjine pesme, posle onog njenog divnog glasa,ovo mi je užas.... Mozak me zaboli.
E ,ja sam volela Bullet for my Valentine, pljuvali ih sa svih strana, a sad,kamo sreće da ima malo više takvih. Bar po mom mišljenju. A na jutjubu sve komentari tipa "bili su ekstra,sad tek shvatam" i tako to...ih..:roll:
Pa dobro razlicita misljenja iz tog razloga su NW fanovi podeljeni jer ih ima mnogo 🤣🤣Salu na stranu ja prefereiram Floor u dosta tih starih pesama jer po mom misljenju dodaje te neke sitne zacine da tako kazem u pesmama 🤣🤣 A sto se tice youtuba vecina ih je otkrila preko reakcija to je popularno poslednje 3 godine,vecinom se ljudi odusevljavaju,ima i onih koji bas i ne ali vecina ih voli.A necu da lazem kad sam cuo Floor kako peva Ghost Love Score plakao sam ko malo dete,mene njen glas mnogo emotivno baca.Ali to ne znaci da Tarju mrzim ****** preko nje sam zavoleo bend daleke 2005 godine,cuveni treci kanal i pesma Nemo se pustala svakog dana a i veceri,a uvece je bilo ono pustanje sms poruka koju pesmu da puste kao zelju,vecina je trazila Nemo najvise 🤣🤣
 
Jao....vidiš, ta pesma mi posebno odvratno zvuči kad ona peva. Mada, generalno mi je ženska odbojna užas.
U svakom slučaju,ostah na starom Nighwish -u.... Od novih poslušam bukvalno 4-5 pesama, ostalo mi se ništa ne dopada
 
Jao....vidiš, ta pesma mi posebno odvratno zvuči kad ona peva. Mada, generalno mi je ženska odbojna užas.
U svakom slučaju,ostah na starom Nighwish -u.... Od novih poslušam bukvalno 4-5 pesama, ostalo mi se ništa ne dopada
Odvratno zvuci kad Anette peva Floor nikako,ali sve zavisi sta vise preferiras ja na primer ne preferiram konstantno operu kao sto je Tarja radila,u redu je da ubacis operu malo ali konstantno meni se ne svidja realno.Pa znas kako nisu bend zvuci drugacije sto je i normalno na primer kada bi sad sa Floor napravili album kao neki nov Wishmaster meni se ne bi svidelo jer to je bilo tada sada je drugo vreme uvek pokusas da ubacis nesto drugacije.Malo sam sad bio bezobrazan sto se tice Anette sa njom su snimljena dva dobra albuma ali njen glas uzivo je katasrofa.Ja jedino album EFMB ne volim sa Floor iako mi je ona omiljena pevacica,taj album je uzasno umiksovan njen glas je totalno neprepoznatljiv realno taj album studijski ima falinke puno,ali uzivo je druga prica.Mislim NW je uvek uzivo bio bolji osim sa Anette.Ali dobro ukusi su takvi neko vise voli Tarju sto i razumem jer je bila prva 🤣🤣 Sta slusas jos od novih bendova?Sada na youtube je zlatno doba ima gomila novih bendova.
 
Nista zapravo...ostala sam na tim starim grupama.... je l imas da mi preporucis nesto? Bukvalno slusam isto sto sam i u srednjoj skoli,ovo ostalo,sto cujem usput,generalno ,ne vise.....
Iskreno,najcesce mi je tv na stingrayclassic ili tako nesto. Volim klasicnu muziku i operu da cujem. :mrgreen:
 
Nista zapravo...ostala sam na tim starim grupama.... je l imas da mi preporucis nesto? Bukvalno slusam isto sto sam i u srednjoj skoli,ovo ostalo,sto cujem usput,generalno ,ne vise.....
Iskreno,najcesce mi je tv na stingrayclassic ili tako nesto. Volim klasicnu muziku i operu da cujem. :mrgreen:
Pa preporucicu ti nesto po mom ukusu nesto ti se mozda svidi nesto mozda i ne 🤣🤣Proveri bend The Hu band je iz Mongolije i peva na svom jeziku,jeste da ih ne razumem nista ali muzika je bas mocna.Onda proveri bend The Warning iz Meksika,svidja mi se kako devojke prase,ustvari devojcice mislim da jos nisu punoletne.Proveri Beast In Black bend je iz Finske,sviraju neku fuziju disco metala,u jednom trenutku jesu metal a u drugom isuvise pop ali nije losa kombinacija,ko zna mozda si cula za njih i proveri jedan nov symphonic metal bend koji se zove Elvellon oni su iz Nemacke i podsecaju malo na NW ali meni se dopadaju jer ne kopiraju ali da su inspirasani NW to se primeti.To je ukratko a volim da slusam jos dosta bendova ali su mi ovi bas zapali za oko.
 
Nightwish je super. Iako bih ipak prednost dao Tarji jer mislim da ima najbolje glasovne mogućnosti. A i Nightwish sam prvi put čuo s njom, još tamo 2003 čini mi se, na albumu Century child. Na albumu ima stvar "Phantom of the opera" koja je jako dobra, ali jednom kad čuješ u izvedbi Sarah Brighton I Michaela Crawford-a, to je ipak to, uz obavezno slušanje na Hi-fi komponentama.
 

Back
Top